Niewiele wskazuje na to, że zobaczymy bramki w tym meczu...

Bardzo długo akcję budowali gospodarze i w końcu Muriel sfaulował rywala.

. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
74'

Świetnie uderzył Muriel, a piłkę na poprzeczkę kapitalną interwencją zbił Szczęsny!

72'

Nie idzie z gry, to może stały fragment gry. Rzut wolny dla Atalanty przed polem karnym Juve.

71'

Seria błędów po obu stronach rodem z PKO Ekstraklasy. Oczy krwawią.

70'

Przewrotką uderzył Ederson. Efektownie, ale niecelnie.

68'

. Schodzi: Nicolo Fagioli. Wchodzi: Fabio Miretti.

Nicolo Fagioli #21
68'

. Schodzi: Andrea Cambiasso. Wchodzi: Filip Kostić.

Andrea Cambiasso #27
67'

Szarżował Muriel, ale ostatecznie zatrzymał go Locatelli.

65'

Atalanta Bergamo. Schodzi: Giorgio Scalvini. Wchodzi: Sead Kolasinac.

Giorgio Scalvini #42
65'
64'

De Ketelaere ładnie przyjął piłkę w polu karnym obrócił się w stronę bramki i fatalnie uderzył.

62'

Naprawdę fatalne jest to spotkanie. Na murawie nie dzieje się w zasadzie nic ciekawego.

59'

Spokojnie, zaraz się rozkręci...

56'

Druga połowa niestety mocno przypomina pierwszą...

53'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Luiz da Silva.

Bardzo ostro potraktowany De Ketelaere. Napastnik gospodarzy ma szczęście, że skończyło się na bólu.

#0
Juventus FC
51'

Chiesa dopadł do przypadkowej piłki, szybko się odwrócił i potężnie przymierzył. Dobra obrona Musso.

51'

Z dystansu ponad bramką uderzył Ederson.

49'

De Ketelaere chciał pograć w dwójce z Lookmanem, lecz za mocno odegrał do kolegi i akcja spaliła na panewce.

47'

Bardzo nieprzyjemne dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Szczęsnego, ale żaden z graczy Atalanty nie dał rady zamknąć akcji.

46'

Gramy dalej i oby było lepiej. Gorzej nie może.

czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy bez większych emocji i bez bramek.

45'

Doliczona minuta.

45'
43'

Sporo podań wymieniają goście, lecz kompletnie nic im to nie daje.

41'

Kolejna próba ataku w wykonaniu Juve i znowu to samo - brak pomysłu na rozegranie akcji w kluczowym momencie.

38'

Zappacosta dośrodkował z prawej strony, na piłkę nabiegał de Roon, ale poradzili sobie obrońcy.

35'

Sprzed pola karnego przymierzył Kean. Na posterunku Musso.

34'

Szybki wypad gospodarzy. Miejsca szukał sobie Lookman, w końcu po szybkiej klepce obrócił się z piłką w polu karnym, ale nic z tej akcji nie wyszło.

31'

Najlepsza okazja dla Juventusu. Fagioli dopadł do odbitej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i technicznie przymierzył. Było to nieprzyjemne uderzenie dla Musso, ale musiał sobie z nim poradzić i to zrobił.

30'

Chiesa sam zdecydował się strzelać i trafił w mur.

29'

Toloi powalił Chiesę przed polem karnym. Okazja dla Juve.

27'

Próbowała zaatakować Atalanta - łatwa strata na kontrę dla Juventusu. Goście też jednak z błędem po podaniu Chiesy do Rabiota.

24'

Po niezłym początku meczu pozostały tylko wspomnienia. Obecnie z boiska wieje nudą.

22'

Atalanta cofnięta. Juve nie potrafi jednak przyspieszyć i zaskoczyć rywala.

19'

Nieco dłużej przy piłce teraz Juventus, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Musso.

17'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze.

14'

Mogło być 1:0! Wrzutka z lewej strony, do strzału doszedł Zappacosta, ale nieczysto trafił w piłkę. Miał jednak szansę na dobitkę, lecz uderzył... jeszcze gorzej.

12'

Niespełna kwadrans za nami. Póki co lepsze wrażenie sprawia Atalanta. Juventus przyczajony i nastawiony na szybkie kontry.

10'

Lookman prostopadłym podaniem próbował uruchomić Scalviniego. Piłkę przejął Szczęsny.

8'

Kean walczył o piłkę pod polem karnym z Toloim. Łatwo poradził sobie obrońca Atalanty.

6'

Z dystansu uderzył Ederson, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i pewnie złapał ją Szczęsny.

4'

Znowu próba ataku w wykonaniu gości, ale Chiesie uciekła piłka poza linię końcową.

3'

Gra toczy się na połowie Juve.

1'

Od razu spróbował zaatakować Juventus, ale Fagioli niedokładnie podawał do Chiesy.

1'