2
3
89'
89'

No dobra, końcówka spotkania, może piłkarze zaserwują nam jeszcze coś interesującego po przerwie. Na razie mieszają szkoleniowcy w jedenastkach, ale nie jest to mieszanka wybuchowa. Na razie żaden zmiennik, w tym Arkadiusz Milik, nie wniósł nic ożywczego do widowiska.

4
4
3
2
3
83'

Inter Mediolan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Kristjan Asllani.

1
82'

Tym samym w końcówce spotkania jest dwóch Polaków na boisku. Arkadiusz Milik ma mało czasu na zostanie bohaterem wieczoru.

2
4
1
2
4
80'
80'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kostić za faul na Juanie Cuadrado.

77'

Interweniował w kole środkowym Adrien Rabiot.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Przynajmniej publiczność ma dobrą zabawę w wygwizdywanie i buczenie pod adresem Juana Cuadrado. Postronni widzowie bawią się zdecydowanie gorzej.

1
2
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za ostre przewinienie na boku boiska.

3
3
1
1
3
72'

Bardzo szorstkie powitanie Juana Cuadrado na stadionie Juventusu.

2
2
1
1
1
70'
70'

Inter Mediolan. Schodzi: Federico Dimarco. Wchodzi: Carlos Augusto.

Carlos Augusto #30
68'

Nie powiedzą Wam tego komentatorzy, ale po przerwie po prostu wieje nudą z boiska. W zasadzie ani jednej sytuacji podbramkowej do odnotowania. Do tego błędy jak w Polsce, ale poza szczeblem centralnym.

1
2
1
1
1
65'

Federico Chiesa starał się płaskim wstrzeleniem ponownie dostarczyć piłkę Dusanowi Vlahoviciowi. Trudno było jednak przebić się przez gąszcz broniących Nerazzurrich.

1
1
2
1
1
62'

Na początku drugiej połowy meczu działo się mniej niż w pierwszej części. Obaj bramkarze nie musieli dokonywać żadnych cudów między słupkami.

1
2
1
1
1
61'

Juventus FC. Schodzi: Hans Nicolussi. Wchodzi: Manuel Locatelli.

Hans Nicolussi #41
1
1
1
1
3
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie kolizja z udziałem Dusana Vlahovicia. Zdaniem sędziego nie było przewinienia na zdobywcy jak dotąd jedynego gola dla Bianconerich.

55'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Federico Dimarco i piłka przeleciała o piętro ponad głową Lautaro Martineza. Argentyńczyk nie miał możliwości oddania uderzenia po takim zagraniu.

2
3
2
2
2
54'

Federico Dimarco nie patyczkował się z Hansem Nicolussim Caviglią i staranował przeciwnika zbierającego się do ataku. Na razie Marco Guida nie pokazuje zawodnikom żółtego kartonika.

1
1
1
1
1
50'

Marcus Thuram jak dotąd oddaje dość oczywiste uderzenia i ponownie nie zorganizował trudnego egzaminu Wojciechowi Szczęsnemu. Napastnik Nerazzurrich gra na oczach swojego ojca Liliana.

1
1
1
1
1
48'

Bianconeri przechwycili piłkę w centrum boiska. Nie pozwolili oni Interowi Mediolan na rozpędzenie się w pierwszym ataku po przerwie.

komentarz

Na razie ostatnie słowo powiedzieli piłkarze z Mediolanu.

komentarz

Pierwsza połowa meczu była całkiem dynamiczna. Nie ma powodu do przesadnego narzekania. Juventus był na prowadzeniu 1:0 dzięki strzałowi Dusana Vlahovicia, ale stracił je po zaledwie siedmiu minutach. Nerazurri doprowadzili do remisu 1:1 uderzeniem Lautaro Martineza z dogrania Marcusa Thurama.

3
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
43'

Poniosła nieco fantazja Lautaro Martineza. Uderzenie zza pola karnego reprezentanta Argentyny, ale nie przymierzył on w bramkę strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
1
1
40'

Długa wymiana podań podopiecznych Simone Inzaghiego. Inter Mediolan nie widzi przestrzeni na przeprowadzenie ataku i ponowne zagrożenie Wojciechowi Szczęsnemu.

1
1
1
1
1
38'

Nieudanie pressingiem goście. Po wyrównaniu strzałem Lautaro Martineza przegrupowanie drużyn. Nie ma huraganowego natarcia ani rozdrażnionych gospodarzy, ani zbudowanych golem gości.

5
5
5
5
5
36'

Niezawodny Lautaro Martinez. 1:1!

3
3
33'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Marcus Thuram.

Juventus nie nacieszył się prowadzeniem za długo. W 33. minucie Inter odpowiedział atakiem na 1:1 swoich napastników. Lautaro Martinez bezkarnie oddalił się od Daniela Ruganiego i pokonał Wojciecha Szczęsnego po płaskim dośrodkowaniu Marcusa Thurama. Tym samym obu bramkarzom tym razem nie uda się zachować czystego konta.

11
7
2
2
3
32'

Awanturka na boisku. Wszystko to konsekwencja twardego zderzenia Dusana Vlahovicia z Denzelem Dumfriesem.

30'

Dusan Vlahović na 1:0 dla Bianconerich!

3
2
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Federico Chiesa.

Ostrzeżenie dla Interu było tylko jedno. W 27. minucie napastnicy Juventusu przeprowadzili szybki atak na połowie Nerazzurrich, a obrońcy Interu byli za daleko od Federico Chiesy i Dusana Vlahovicia. Serb wtargnął w pole karne przeciwnika i nie zastanawiał się ani przez sekundę nad sposobem zakończenia ataku. Atakujący Bianconerich dostawił stopę do piłki po podaniu Włocha i pokonał Yanna Sommera strzałem w kierunku dalszego narożnika. Stara Dama objęła prowadzenie 1:0.

5
3
1
9
25'

Siadło wszystko w tym meczu. Nie żeby początki były rewelacyjne, ale cokolwiek działo się pod bramkami. Aktualnie piłka sunie głównie w centrum boiska.

1
1
1
1
1
22'

Podanie na lewą stronę boiska do Filipa Kosticia. Piłka po dośrodkowaniu Serba wylądowała na głowie nieobstawionego w polu karnym Stefana de Vrija.

1
1
1
1
1
20'

Hakan Calhanoglu miał ochotę na pokonanie Wojciecha Szczęsnego zza pola karnego. Gospodarze byli jakby nieco zaskoczeni brawurowym strzałem, po czym z przerażeniem w oczach odprowadzili piłkę wzrokiem poza boisko.

1
2
18'

Lautaro Martinez główkował celnie, jednak prosto w rękawice Wojciecha Szczęsnego po dokładnym dośrodkowaniu Denzela Dumfriesa.

3
3
16'

Bianconeri mieli możliwość zdobycia prowadzenia w 16. minucie. Piłka spadła pod nogami Federico Chiesy kilkanaście metrów od bramki Interu. Wydawało się, że Włoch ma dużo czasu na przymierzenie, tymczasem wystrzelił futbolówkę obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
1
1
1
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa spotkania Bianconeri długo przymierzali się do wykonania rzutu rożnego. Dośrodkowanie zostało wbite w pobliże bramki Yanna Sommera. Poradził sobie Szwajcar i wykonał piąstkowanie zanim którykolwiek z zawodników Juventusu złożył się do oddania strzału.

1
13'

Inter Mediolan ma jak dotąd delikatną przewagę w posiadaniu piłki, a podopieczni Massimiliano Allegrego sprawdzają, co mają do zaproponowania uczestnicy Ligi Mistrzów.

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Cambiaso za zatrzymanie ręką piłki i zarazem ataku Nerazurrich.

Andrea Cambiaso #27
Juventus FC
5
2
2
2
9'

Bianconeri pograli z Wojciechem Szczęsnym. Napastnicy z Lombardii nie zdecydowali się na utrudnienie zadania Polakowi i nie ruszyli do niego z agresywnym pressingiem.

3
7'

Nieudane podanie Denzela Dumfriesa i próbował to wykorzystać Federico Chiesa. Reprezentant Włoch nie przechwycił piłki zanim została ona opanowana przez doświadczonego Yanna Sommera.

2
1
4'

W 4. minucie Wojciech Szczęsny został sprawdzony pierwszym strzałem celnym. Złapanie piłki nie było trudnym zadaniem, ponieważ Marcus Thuram strącił ją prosto w Polaka. Była szansa na zdobycie prowadzenia po dorzuceniu z rzutu wolnego.

3
2
1
1
1
2'

Juventus w biało-czarnych pasiakach. Z kolei Inter Mediolan w czarno-granatowych strojach. Nie ma najmniejszego problemu z rozpoznaniem zespołów na boisku.