Bondo strzelał zza pola karnego, ale zablokował go Jesus.

I jeszcze jedna czerwona kartka. Tym razem dla siedzącego na ławce Mirko Maricia.

Monza utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

1
90+4'

Nerwy, nerwy. Przed momentem czerwoną kartkę zobaczył też trener Monzy.

90+1'

Gaetano przed szansą! Był niepilnowany w polu karnym, ale jego strzał broni Di Gregorio!

90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

89'

Mario Rui... tym razem strzelał zza pola karnego. I znowu w środek.

87'

Mario Rui miał miejsce na lewej flance, jednak nie popisał się przy dośrodkowaniu. Kolejna pewna interwencja na przedpolu bramkarza Monzy.

1
85'

Raz jeszcze Kwaracchelia, techniczny strzał, ale w sam środek bramki.

84'

Kwaracchelia zablokowany w polu karnym.

83'

Czerwona kartka dla trenera Napoli.

1
82'

Jakaś bijatyka przy linii bocznej. Zagotował się Kwaracchelia, odepchnął rywala.

82'
82'
Warren Bondo #38
AC Monza
81'

Coraz większe zdenerwowanie na trybunach.

80'
79'
Giorgio Cittadini #46
AC Monza
77'

Zza pola karnego strzelał Gaetano. Bardzo lekko. Di Gregorio broni bez problemów.

76'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
76'
Josa Machin #7
Lorenzo Colombo #9
74'

Zaskakująca zmiana bramkarza w Napoli. To prawdopodobnie jakiś uraz Mereta.

74'
Nikita Contini #14
1
72'

Nie był to wybitny mecz Zielińskiego. Wpasował się w towarzystwo, nie wyniósł się ponad przeciętność.

1
71'
Alessio Zerbin #23
71'

I znowu pudło! Kwaracchelia podał idealnie w pole karne, jednak Zerbin strzela w trybuny!

69'

Kwaracchelia kiwał w polu karnym. Nie miał z czego uderzyć, szukał wolnej przestrzeni, ale strzelił bardzo niecelnie.

1
68'

Potężny strzał Di Lorenzo z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Di Gregorio.

1
68'
NIESTRZELONY KARNY

Pessina! Fatalnie wykonany ten rzut karny. To było podanie prosto do rąk Mereta!

67'
67'

Jeszcze trwają jakieś dyskusje.

66'
SSC Napoli
1
66'

Rzut karny! Monza będzie mieć fantastyczną okazję. Mario Rui zablokował ręką strzał Colpaniego!

65'

Zieliński z rzutu rożnego i goście po raz kolejny oddalają zagrożenie.

63'
Jean-Daniel Akpa Akpro #8
61'

Już szykowana jest zmiana, ale... Akpa Akpro wrócił na boisko i próbuje to rozbiegać.

60'

Akpa Akpro nagle padł na murawę. Doznał urazu bez kontaktu z przeciwnikiem. Konieczna będzie zmiana.

58'

Wrzutka w pole karne i Jesus strzela nad poprzeczką.

57'
Valentín Carboni #13
56'

Napoli też mogło prowadzić! Raspadori podał genialnie w pole karne, Kwaracchelia miał przed sobą tylko bramkarza, lecz strzelił za lekko!

55'

A teraz była szansa dla Monzy. Po wrzutce z lewej strony był niepilnowany w polu karnym Carboni, ale nie trafił czysto w piłkę! Meret broni.

53'

Napoli zdecydowanie podkręciło tempo po przerwie.

50'

Mario Rui wycięty równo z trawą. Kolejny rzut wolny dla Napoli z bocznej strefy.

50'
Samuele Birindelli #19
AC Monza
48'

Zieliński idealnie zacentrował z rzutu wolnego, bardzo wysoko na piątym metrze wyskoczył Rrahmani, ale nie trafił w bramkę. To powinien być przynajmniej celny strzał!

1
46'
46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45'

Kwaracchelia! Było blisko, mocny strzał Gruzina z szesnastu metrów, ale piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
44'

Bardzo dobre dośrodkowanie Zielińskiego z rzutu rożnego, ale biernie zachowali się na piątym metrze koledzy z zespołu. Nikt nie oddał strzału.

1
1
43'

Przycisnęło Napoli w końcówce pierwszej połowy. Lepiej późno niż wcale.

1
1
41'

I kolejna akcja Napoli. Zerbin urwał się prawym skrzydłem, wbiegł w pole karne, ale w najważniejszym momencie zabrakło celnego podania. Nie doszedł do strzału Kwaracchelia.

1
40'

Była szansa dla Napoli! Mario Rui kapitalnie wrzucił piłkę w pole karne, Anguissa uniknął spalonego, ale jego strzał broni Di Gregorio. Po chwili jeszcze Di Lorenzo miał okazję do dobitki, jednak nie trafił w bramkę.

1
38'

Zieliński zagrał krótko z rzutu wolnego, podanie przed pole karne, ale Kwaracchelia został zablokowany przy próbie strzału. To było zbyt czytelne.

36'

Kwaracchelia miał mało miejsca w polu karnym, zdecydował się na techniczny strzał w kierunku dalszego słupka, lecz nie trafił w bramkę. Wyraźnie się pomylił.

35'

Protesty gospodarzy, ich zdaniem Gagliardini zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie reaguje.

35'

Napoli przy piłce, podania od prawej do lewej. Bez przyspieszenia, bez elementu zaskoczenia.

32'
32'

Di Lorenzo wrzucał w pole karne, ale Zieliński nie doszedł do piłki.

31'

Pół godziny za nami. Czekamy na cokolwiek. Na razie problemem jest oddanie celnego strzału.

1
30'

Zaczynają się denerwować kibice na stadionie. Bo to nie jest dobry mecz. Słyszymy gwizdy, pomruki niezadowolenia.

28'

Długie podanie w kierunku Zielińskiego, ale ten oczywiście nie miał najmniejszych szans na dojście do piłki. Przytomne wyjście Di Gregorio z bramki.

26'

Bardzo głęboko broni się Monza i w ten sposób Napoli ma spore problemy z kreowaniem sytuacji.

23'

Di Gregorio sporo ryzykował, był bardzo blisko straty piłki we własnym polu karnym. Chyba nie widział atakującego go Raspadoriego. Cudem wyszedł z opresji.

22'

Anguissa strzelał mocno z 30 metrów, ale ponownie został zablokowany. Wcześniej akcję lewym skrzydłem przeprowadził Kwaracchelia.

19'

Zieliński przewrócił się w polu karnym, ale o faulu nie było mowy. To Polakowi odgwizdano przewinienie, bo zagrywał piłkę ręką, gdy leżał już na murawie.

18'

Kwaracchelia chciał przyspieszyć akcję Napoli, zagrywał mocno na skrzydło... za mocno. Zerbin nie opanował piłki w boisku.

17'

Brakuje sytuacji. Napoli jest częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Czekamy aż mecz się rozkręci.

14'

Kwaracchelia w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym. Po chwili próbował jeszcze strzelać Anguissa, ale i do niego w porę doskoczyli rywale.

12'

Kontra gości, strzelał z narożnika pola karnego Pereira i piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki. Meret tego nie kontrolował, błagalnym wzrokiem patrzył, by futbolówka nie wpadła do siatki.

11'

Niebezpieczna strata Zielińskiego na własnej połowie. Na jego szczęście bez konsekwencji.

10'

Gospodarze zdecydowanie przycisnęli w ostatnich minutach. Mają przewagę.

9'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Napoli. W trudnej pozycji strzelał Raspadori, jednak nie trafił w bramkę.

8'

Był rzut wolny dla Napoli. Wrzucał Zieliński, ale zabrakło ataku na piłkę w okolicach piątego metra.

6'

Sporo walki z jednej i drugiej strony w tych pierwszych minutach. Brakuje płynności w grze.

4'

W odpowiedzi mieliśmy uderzenie Anguissy z dalszej odległości. Zbyt słabo i nawet lekki rykoszet nie sprawił problemów. Meret pewnie broni.

3'

Akcja gości prawą flanką, Pereira groźnie wrzucał piłkę w pole karne, ale gościom nie udało się oddać strzału. Nie trafił dobrze Ciurria.