90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Vlahović za zdjęcie koszulki po golu.

90+1'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Danilo.

Jak to często bywa w lidze włoskiej, faworyt wyczekał aż do doliczonego czasu na zadanie decydującego ciosu. Dusan Vlahović główkował wtedy na 2:1 dla Juventusu. Serb nie zrobił problemu z obecności trzech obrońców Salernitany i strzelił potężnie do siatki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła od Danilo.

1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

89'

US Salernitana 1919. Schodzi: Salomon Sambia. Wchodzi: Agustin Martegani.

wchodzi Wchodzi
Agustin Martegani #7
schodzi Schodzi
Salomon Sambia #6
85'

Nie poddadzą się do końca gospodarze, a ewentualny punkt wystarczy im do opuszczenia ostatniego miejsca w tabeli.

83'

Coraz mniej czasu pozostaje obu zespołom na zdobycie kompletu punktów.

81'

Juventus FC. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: J. Nonge Boende.

J. Nonge Boende #47
80'

Po dorzuceniu z rzutu wolnego była szansa na pokonanie po raz drugi w meczu Wojciecha Szczęsnego. Mateusz Łęgowski wymienił podania blisko linii pola karnego, jednak nie przebił się z płaskim uderzeniem. Ciasno ustawieni byli obrońcy z Turynu.

78'

Dużo nerwowości na boisku, a szturm Juventusu osłabł.

1
77'

US Salernitana 1919. Schodzi: Simy. Wchodzi: C.Ikwuemesi.

C.Ikwuemesi #22
Simy #9
75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku Arkadiusza Milika. Na oddanie strzału nie pozwolił Federico Fazio. Tymczasem do zakończenia spotkania pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani za przerwanie faulem ataku przeciwnika.

71'

Obu zespołom pozostało jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie meczu. Obudziła się na moment Salernitana i jednym strzałem sprawdziła czujność Wojciecha Szczęsnego.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Weston McKennie za ostre przewinienie.

1
1
1
1
1
68'

Juventus FC. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Fabio Miretti.

Kenan Yildiz #15
65'

Gol! Strzelił Samuel Iling-Junior. Asystował mu Dusan Vlahović.

W 65. minucie Juventus doprowadził do remisu 1:1 strzałem Samuela Illinga-Juniora. Zmiennik huknął z dogodnej pozycji pod poprzeczkę i pozbawił coraz słabszych gospodarzy zaliczki. W akcji bramkowej uczestniczył Arkadiusz Milik, który wymienił podania na skraju pola karnego. W pierwszym tempie próbował strzelać Dusan Vlahović, ale skończyło się to przypadkową asystą.

Samuel Iling-Junior #17
Juventus FC
1
2
59'

Juventus FC. Schodzi: Hans Nicolussi. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

Hans Nicolussi #41
11
11
5
2
2
58'

Po zdobyciu przewagi liczebnej Juventus na połowie przeciwnika. Bianconeri testują rywali coraz to nowymi dośrodkowaniami.

56'

US Salernitana 1919. Schodzi: Loum Tchaouna. Wchodzi: Dylan Bronn.

Loum Tchaouna #33
4
4
4
4
4
53'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Giulio Maggiore za faul na Adrienie Rabiocie.

Giulio Maggiore #25
2
2
51'

Gotuje się pod bramką Salernitany w ostatnich minutach. Juventus ruszył do bardziej zdecydowanego natarcia, a w obronie gospodarzy uwijają się jak w ukropie Norbert Gyomber oraz Flavius Daniliuc.

1
1
1
50'

Krótko po przerwie Stara Dama miała dużą szansę na doprowadzenie do remisu. Weston McKennie uciekł obrońcom z Salerno i główkował w kierunku dalszego narożnika. Nieznaczne pudło Amerykanina uratowało zespół z południa Włoch.