Doliczone trzy minuty.

1
89'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Manuel Locatelli.

Manuel Locatelli uruchomił podaniem zmiennika Federico Chiesę, a temu w pokonaniu Andrei Consiglego pomógł rykoszet od defensora. 3:0.

87'

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Alex Sandro.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Andrea Cambiaso #27
1
84'

US Sassuolo. Schodzi: Armand Lauriente. Wchodzi: Samuele Mulattieri.

Samuele Mulattieri #8
Armand Lauriente #45
3
83'

Beznadziejne dośrodkowanie Samuela Castillejo i to już chyba podsumowanie bezbarwnego meczu przyjezdnych w Turynie.

1
81'
81'

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #17
1
2
1
1
1
80'

Jeszcze zobaczymy w końcówce meczu Arkadiusza Milika.

2
1
1
78'

Nieudana wymiana podań na obrzeżach pola karnego Juventusu. W drugiej połowie najgroźniejszym zawodnikiem gości był Domenico Berardi, ale trener postanowił go wymienić na Samuela Castillejo.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Może jeszcze kilka doliczonych minut. Tym samym gospodarze o krok od przedłużenia serii zwycięstw do sześciu.

1
1
74'

US Sassuolo. Schodzi: Mattia Viti. Wchodzi: Filippo Missori.

Filippo Missori #2
Mattia Viti #21
2
72'

Zmiennicy Juventusu starają się ponownie nadać rumieńce atakom zespołu. Timothy Weah wymienił podania na prawej stronie boiska, ale znalazł się na spalonym.

1
70'

US Sassuolo. Schodzi: Kristian Thorstvedt. Wchodzi: Cristian Volpato.

Cristian Volpato #23
Kristian Thorstvedt #42
1
68'

Za moment kolejne zmiany w Sassuolo.

66'

Juventus potraktował poważnie ostrzeżenie od Neroverdich. Po sytuacji podbramkowej Domenico Berardego, Stara Dama wróciła na połowę przeciwnika. Federico Chiesa oraz Dusan Vlahović nie wykończyli tam skutecznie swoich akcji.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Gianmarco Ferrari za niesportowe zachowanie.

63'

W 63. minucie Sassuolo zagroziło Wojciechowi Szczęsnemu. Polak spisał się bardzo dobrze i jedną ręką powstrzymał strzał Domenico Berardego.

62'

Ciekawe, czy wydarzy się jeszcze coś interesującego w pozostałych dwóch kwadransach. Juventus nie forsuje wysokiego tempa, a przyjezdni nie oddają celnych strzałów na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

60'

Na zakończenie kwadransa wymiana podań zawodników Sassuolo na lewej stronie boiska. Było wstrzelenie Mattii Vitego w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego, jednak poskromione przez broniących Bianconerich.

58'

Można i tak.

1
57'
57'

Juventus FC. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Federico Chiesa.

Kenan Yildiz #15
56'

Nic ciekawego po zmianie stron. Jedno, ale niecelne uderzenie Domenico Berardego to marny efekt ataków Sassuolo w drugiej połowie.

1
53'

Przewinienie Adriena Rabiota na wysokości koła środkowego. Francuz natychmiast odbiegł z miejsca zdarzenia, żeby nie narazić się na napomnienie żółtym kartonikiem. Po wznowieniu gry była szansa na gola kontaktowego, której nie wykorzystał Domenico Berardi.

1
51'

Goście przeprowadzili atak na prawej stronie boiska, a po dośrodkowaniu interweniował Daniele Rugani.

1
49'

Spokojnie na początku drugiej połowy spotkania. Juventus w wymianie podań i nie pozwala Sassuolo wdrożyć pomysłów przedyskutowanych w przerwie.

czas Druga połowa
46'

US Sassuolo. Schodzi: Martin Erlic. Wchodzi: Ruan.

1
Czy Dusan Vlahović strzeli trzeciego gola po przerwie?
2
2
komentarz

Pierwsza połowa pod dyktando Juventusu, a Dusan Vlahović bawi się na boisku. Dwa ładne uderzenia Serba dają Bianconerim prowadzenie 2:0. US Sassuolo sprawdziło Wojciecha Szczęsnego zaledwie jednym uderzeniem celnym Armanda Lauriente.

2
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Jeszcze jedna próba zdobycia gola z rzutu wolnego w wykonaniu Dusana Vlahovicia. Andrea Consigli interweniował na raty, ale skutecznie. Nie zanosi się więc na klasycznego hat-tricka.

1
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Erlic za faul na Dusanie Vlahoviciu.

US Sassuolo
1
1
2
1
1
40'

Już dwa gole na koncie Dusana Vlahovicia!

1
37'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović.

Armand Lauriente popełnił przewinienie na Manuelu Locatellim blisko pola karnego Sassuolo. Szansa na pokonanie Andrei Consiglego z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Dusan Vlahović i w 37. minucie oddał strzał na 2:0. Co bramka, to ładniejsza Serba. Tym razem kopnął piłkę tak dobrze, że trafiła ona w poprzeczkę, przed wylądowaniem za linią bramkową. Rośnie zaliczka zespołu z Turynu!

4
1
1
34'

Akcja indywidualna Kenana Yildiza wewnątrz pola karnego Neroverdich. Znalazł się jeszcze w obronie Gianmarco Ferrari i zablokował strzał napastnika Juventusu. Bianconeri musieli zadowolić się wypracowaniem rzutu rożnego.

1
1
32'

W 32. minucie Wojciech Szczęsny musiał pokazać większą próbkę możliwości. Bramkarz Juventusu ustawił się w dobrym miejscu i nie dał się pokonać strzałem zza pola karnego Armanda Lauriente. Tym samym z ataków Sassuolo zaczęło cokolwiek wynikać.

1
30'

Dopiero w 30. minucie Wojciech Szczęsny został rozgrzany zagraniem Armanda Lauriente.

28'

Kandydat na mistrza Włoch kontroluje wydarzenia na boisku po zdobyciu prowadzenia. Juventus gra agresywnym pressingiem, czym utrudnia rozgrywanie gościom. Sassuolo gubi się blisko pola karnego przeciwnika i nie zagraża Wojciechowi Szczęsnemu.

26'

Bremer chciał oddać strzał po dośrodkowaniu, ale zdaniem Marco Piccinnego popełnił faul w walce o pozycję z obrońcami Sassuolo.

24'

Efektowne uderzenie Dusana Vlahovicia. 1:0!

23'

Domenico Berardi wykonał podanie prostopadłe w pole karne Juventusu. Tradycyjnie wysoko ustawiony Marcus Pedersen starał sie kontynuować natarcie, ale blisko niego był Daniele Rugani.

21'

Juventus przeszkadza przeciwnikom w rozgrywaniu piłki agresywnym pressingiem. Dusan Vlahović oraz Manuel Locatelli zabrali futbolówkę przeciwnikom, ale nie zorganizowali w pośpiechu kontrataku.

18'

Drużyna z Turynu pozostaje na połowie przeciwnika. Na razie gospodarze nie pozwolili na jakąkolwiek odpowiedź Domenico Berardemu i spółce.

15'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Fabio Miretti.

I Juventus zdobył gola na 1:0 w 15. minucie. Tym samym mecz rozpoczął się zgodnie z wymarzonym scenariuszem Bianconerich. Dusan Vlahović dostał podanie przed polem karnym Sassuolo i miał tam sporo miejsca. Serb oddał techniczne uderzenie na kołnierz źle ustawionego Andrei Consiglego. Bramkarz Neroverdich uderzał pięścią w boisko, ale to wszystko spóźnione wyładowanie energii. Dusan Vlahović odpowiedział pięknym uderzeniem na czwartkowego hat-tricka Arkadiusza Milika w Pucharze Włoch.

3
1
1
1
12'

Także w ataku Juventusu przydarzyło się nieporozumienie. Piłka uciekła poza boisko po zbyt długim podaniu do Filipa Kosticia.

1
11'

Ponownie przeciągnięte podanie i Daniele Rugani pozwolił na opanowanie piłki Wojciechowi Szczęsnemu. Na razie reprezentant Polski nie musi robić nic ponad wyłapywanie futbolówki na przedpolu.

2
8'

Kompletnie nieudane rozegranie Neroverdich. Była próba przyspieszenia ataku podaniem na dobieg do Marcusa Pedersena, jednak piłka została osłoniona przez Danilo przed jej wyjściem poza boisko. Od bramki Wojciech Szczęsny.

1
5'

Korner dla Bianconerich na zakończenie ataku indywidualnego Andrei Combiaso na prawej stronie boiska. Odchodzące dośrodkowanie, w kierunku Danilo, nie sprawiło większego problemu zawodnikom Sassuolo.

1
3'

Seria podań i dośrodkowań w pole karne Neroverdich. Ostatecznie krótkie zamieszanie zostało wyjaśnione chwytem przez ustawionego blisko bramki Andreę Consiglego.

1
2'

Juventus w biało-czarnych pasiakach adekwatnych do przydomka Bianconeri. Również US Sassuolo w klasycznych czarno-zielonych strojach.

czas Start meczu
20:36

Neroverdi postarają się o sprawienie niespodzianki.

20:11

Na zakończenie maratońskiej kolejki w lidze włoskiej zmierzą się Juventus FC z US Sassuolo. Stara Dama powróciła do walki o zwycięstwo w Serie A. Przed pierwszym gwizdkiem jej strata w tabeli do liderującego Interu Mediolan wynosi pięć punktów. Na boisku na pewno pojawi się Wojciech Szczęsny, a możliwość wejścia na nie ma również Arkadiusz Milik.