Spotkanie oglądał komplet publiczności, ale spore grono już opuściło trybuny.

87'

Próbują gospodarze, ale są bezradni.

85'

3:0 Juventus! Precyzyjna centra z rzutu wolnego, bierność defensywy Lecce i Bremer popisał się mocnym strzałem głową z kilku metrów!

Juventus FC
2
2
1
1
2
84'

Nie zanosi się na niesamowity zwrot akcji w końcówce. Lecce nie potrafi zagrozić bramce Szczęsnego.

1
1
1
1
1
83'

Gra przerwana, Szczęsny wykopał piłkę w aut. Jakieś problemy zdrowotne Bremera.

1
80'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Andrea Cambiaso #27
1
80'

Juventus ma całkowitą kontrolę nad meczem.

79'

Strzał głową Vlahovicia, ale pewnie broni Falcone. Był jeszcze gwizdek sędziego, prawdopodobnie spalony.

75'

Szczęsny pewnie łapie piłkę po technicznym strzale Dorgu.

74'
Samuel Iling-Junior #17
74'
Kenan Yildiz #15
72'
Nikola Krstović #9
71'

Długo leciała piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, miał problemy z jej opanowaniem Pierotti i ostatecznie nie oddał nawet strzału.

70'

Korner dla Lecce. Po pierwszym golu gospodarze są mentalnie rozbici.

68'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Weston McKennie.

0:2! Kostić posłał dośrodkowanie w pole karne, McKennie strącił piłkę i tuż przed linią bramkową dziubnął ją Vlahović. Dublet!

68'

I rzeczywiście było niebezpiecznie, choć ostatecznie piłka była wybita.

67'

Rzut rożny dla Juve, a to stanowi dziś spore zagrożenie.

66'
Santiago Pierotti #50
Remi Oudin #10
65'
Patrick Dorgu #13
Antonino Gallo #25
63'

Juventus stara się iść za ciosem. To są lepsze minuty ekipy z Turynu.

62'

Coraz mniej czasu mają gospodarze. Stracili gola kompletnie z niczego i teraz trzeba gonić.

61'
Alexis Blin #29
Joan Gonzalez #16
1
59'

Juventus prowadzi! Nic tego nie zapowiadało, ale goście mają w swoich szeregach Dusana Vlahovicia. Precyzyjny techniczny strzał lewą nogą. Po koźle, piłka wpadła idealnie w boczną siatkę.

2
1
59'

Kolejna próba Almqvista z dalszej odległości i znowu blokują to rywale.

57'
56'

Była szansa dla Juve. Cambiaso był w polu karnym, chciał podać do Vlahovicia, który stał przed pustą bramkę, ale w ostatniej chwili wmieszał się we wszystko obrońca Lecce.

55'

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy i żadnej dobrej wrzutki.

53'

Strzał Almqvista z dystansu zablokowany. Korner dla Lecce.

52'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła niecelnie strzelał głową Vlahović.

52'

Dużo niedokładności w grze gospodarzy. Pojawiają się okrzyki niezadowolenia.

49'

McKennie wyskoczył najwyżej w polu karnym, uderzył po koźle, jednak zabrakło tam siły i Falcone pewnie łapie piłkę.

49'

Miretti po raz kolejny dziś zablokowany, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Juve.

46'

Almqvist zaimponował szybkością, był już w polu karnym i nagle się przewrócił po wejściu Bremera, ale sędzia pokazuje, że nie było faulu.

46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+2'

Miretti ruszył lewym skrzydłem, miał trochę miejsca, ale w najważniejszym momencie podawał niedokładnie wzdłuż pola karnego.

45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

44'

Ramadani popsuł bardzo dobrze zapowiadającą się kontrę Lecce. Podawał prosto do przeciwnika.

43'

Niezadowolony trener Allegri przy linii bocznej. Nie można się dziwić, bo Juventus nie gra dziś najlepszego meczu.

41'

Juventus jest teraz częściej przy piłce, natomiast niewiele z tego wynika.

39'

Nudy. Mało się dzieje. Nie jest to wielkie widowisko, nie ma co się oszukiwać.

37'

Pongracić jeszcze ucierpiał w tej sytuacji. Potrzebna pomoc medyczna.

36'

Miretti składał się do strzału z dystansu, ale w ostatniej chwili wsadził nogę rywal. Miretti zamiast kopnąć w piłkę, to trafił w przeciwnika.

34'

I mamy celne uderzenie! Oudin spróbował z dalszej odległości, ale Szczęsny bez problemu sobie z tym poradził.

33'

Almqvist zdecydował się na niesygnalizowany strzał z ponad 30 metrów, ale został zablokowany.

30'

Teraz nieźle zapowiadała się kontra Juventusu, ale Yildiz popsuł akcję i za mocno podawał w kierunku Mirettiego. Ten nie dogonił piłki w boisku.

29'

Samo spotkanie jest dość przeciętne. Bramkarze nie mają dziś zbyt wiele pracy.

1
28'

Cambiaso chciał poklepać z Mirettim przed polem karnym, jednak zawiodło odegranie u tego drugiego. Kompletnie nieudana próba i piłka w rękach Falcone.

25'

Niedokładne dośrodkowanie Almqvista. Trochę za wysoko leciała piłka i żaden z partnerów nie miał szans do niej dojść.

24'

Dłuższe podanie w kierunku Krstovicia, ale trącił piłkę jeden z zawodników Juve i po chwili spokojnie interweniował Szczęsny.

22'

McKennie faulem przerwał kontratak Lecce. Sam przy tym dość mocno ucierpiał. Trzyma się za bark.

22'
19'

A teraz Juventus. Znakomita wrzutka z prawej flanki, lecz w bramce znalazł się Vlahović, a nie piłka. Minimalnie spóźniony napastnik gości.

18'

Gonzalez zagrał na kilkadziesiąt metrów, piłka spadła na nogę Oudina w narożniku pola karnego, ale zawodnik Lecce fatalnie skiksował.

16'

Vlahović przewrócił się w polu karnym. Pokazuje, że oberwał w głowę, jednak sędzia jest innego zdania.

16'

Świetna akcja Juventusu, ale Miretti został zablokowany przez polem karnym.

15'

Oudin popisał się zaskakującym dośrodkowaniem z lewej strony. Mocno, płasko, urwał się na bliższym słupku Krstović, jednak strzelił bardzo wysoko nad bramką.

12'

Vlahović rozprowadził akcję gości, podał do Kosticia, a ten huknął lewą nogą z ostrego kąta. Zabrakło niewiele.

11'

Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał McKennie i piłka została wybita niemal z linii bramkowej!

11'

Kaba kopnął piłkę i ta trafiła w Almqvista. Juventus z niczego dostał rzut rożny.

1
8'

Gospodarze udanie weszli w to spotkanie. Nie przestraszyli się Juventusu i starają się nadawać ton rywalizacji.

1
6'

Kłopoty Juventusu. Panika w obronie, piłka wybijana byle dalej. Lecce w wysokim pressingu.

5'

Miał szansę Krstović! Strzelał lewą nogą z szesnastu metrów, ale w najważniejszym momencie się poślizgnął i nawet nie trafił w bramkę.

4'

Przedziwnie wykonany rzut wolny przez Lecce. Było 40 metrów do bramki, piłka wycofana praktycznie na połowę boiska i akcja straciła tempo.

3'

Początek meczu wyrównany. Nie zarysowała się przewaga jednych lub drugich.

1'

W 14. sekundzie Vlahović oddał pierwszy strzał. Po dośrodkowaniu z prawej strony znalazł przestrzeń przy bliższym słupku, ale uderzył obok bramki.

1'

Gramy!

czas Start meczu
20:41

Zawodnicy wychodzą na boisko.

20:28

Juventus ma dziś szansę awansować na pierwsze miejsce w tabeli Serie A, ponieważ Inter swój mecz rozegra w innym terminie ze względu na udział w Superpucharze Włoch.

20:01

Wojciech Szczęsny zagra od 1. minuty, ale Arkadiusz Milik tylko na ławce. W zespole Lecce były napastnik Pogoni Szczecin Pontus Almqvist.