Żółtą kartkę otrzymał Leo Ostigard za niesportowe zachowanie.

Leo Ostigard #55
SSC Napoli
90+3'

Pedro Rodriguez przegrał konfrontację z Leanderem Denconckerem w pobliżu narożnika pola karnego przeciwnika.

90+2'

Lazio wymieniło podania na prawej stronie boiska. Płaskie wstrzelenie w pobliże bramki Pierluigiego Golliniego, ale zostało ono poskromione przez obrońców z Neapolu.

90'

Doliczone pięć minut.

88'

Miękka wrzutka w pole karne Napoli i piłka spadła na głowie Matiasa Vecino. Próba zgrania piłki do lepiej ustawionego kompana, jednak wmieszał się w to wszystko Pierluigi Gollini.

84'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Gustav Isaksen. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gustav Isaksen #18
84'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Nicolo Rovella.

83'

W 83. minucie Piotr Zieliński spudłował strzałem z rzutu wolnego.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Cataldi za faul blisko pola karnego na Cyrilu Ngongu.

84'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Cyril Ngonge.

79'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Giacomo Raspadori. Wchodzi: Pasquale Mazzocchi.

Pasquale Mazzocchi #30
78'

Nie ma reakcji sędziego na upadek Gustava Isaksena wewnątrz pola karnego Napoli.

77'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Matteo Guendouzi. Wchodzi: Matias Vecino.

75'

W 75. minucie zapachniało golem rzymian. Podanie prostopadłe Matteo Guendouziego trafiło do rozpędzonego Gustava Isaksena, a ten ponownie nie zdecydował się na strzał. Jeszcze odegranie do Taty'ego Castellanosa, a ten podeszwą uderzył tak, że Leo Ostigard musiał zdążyć z zatrzymaniem futbolówki.

73'

Trenerzy bez pomysłu na reanimowanie tego meczu. Niebawem ostatni kwadrans podstawowego czasu, a wprowadzili z ławek rezerwowych zaledwie po jednym zmienniku.

71'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Manuel Lazzari. Wchodzi: Luca Pellegrini.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Gila za faul na Matteo Politano.

Mario Gila #34
Lazio Rzym
67'

Gianluca Gaetano odpowiedział na strzał Danilo Cataldego. Potężne uderzenie z powietrza po tym jak piłka spadła na jego stopie po źle wybitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

65'

Po zablokowanym strzale Luisa Alberto, piłka wylądowała szczęśliwie dla Lazio pod nogami Gustava Isaksena. Dubler Mattii Zaccagnego przegapił dobrą szansę na oddanie uderzenia. Zrobił to natomiast niewiele później zza pola karnego Danilo Cataldi, ale również on nie przymierzył.

63'

W pewnym momencie zdenerwowali się rzymianie, ponieważ po stracie Piotra Zielińskiego, otworzyła się możliwość przeprowadzenia kontrataku, jednak została ona zmarnowana przez Felipe Andersona.

61'

Kwadrans po przerwie nie różnił się zasadniczo od tego, co wcześniej zaproponowali piłkarze obu zespołów. Realizator transmisji raczył widzów w nieskończoność powtórkami przewrotki Taty'ego Castellanosa, ponieważ nie ma nic innego do prezentowania.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za faul blisko linii bocznej boiska.

53'

Napoli ma mało do zaproponowania w ofensywie bez Victora Osimhena, Chwiczy Kwaracchelii czy Giovanniego Simeone. Podopieczni Waltera Mazzarrego mają problem ze stworzeniem sobie jakiejkolwiek okazji do pokonania strzałem Ivana Provedela.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme za ostre przewinienie.

SSC Napoli
1
48'

Biancocelesti jakby aktywniejsi niż w pierwszej połowie meczu. Ponownie przyspieszyli na połowie Napoli, ale szarża nie zakończyła się oddaniem strzału.

47'

Tuż po przerwie Taty Castellanos ożywił publiczność w Rzymie rewelacyjną przewrotką do bramki Napoli. Nie było jednak gola dla Lazio z powodu spalonego napastnika, a szkoda, ponieważ byłaby to ozdoba kolejki.