Zakończony
SSC Napoli
90+6'

Gol! Strzelił Zito Luvumbo.

Cagliari ukarało Napoli za bezbarwny występ. Bramka na 1:1 po strzale Zito Luvumbo! Szał radości na trybunach.

Zito Luvumbo #77
1
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Olivera za ostre przewinienie.

90'

Doliczone sześć minut.

1
90'

Jeszcze szansa na drugiego gola Azzurrich. Podanie do nieobstawionego w polu karnym beniaminka Matteo Politano, a ten spudłował płaskim uderzeniem. Giovanni Simeone miał pretensje do kompana o brak podania wstecznego.

1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Deiola za faul w centrum pola.

Alessandro Deiola #14
2
85'

SSC Napoli. Schodzi: Pasquale Mazzocchi. Wchodzi: Leo Ostigard.

wchodzi Wchodzi
Leo Ostigard #55
schodzi Schodzi
Pasquale Mazzocchi #30
76'
83'

Napoli utrzymuje się w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika i nie pozwala gospodarzom na zagrażanie bramce Alexa Mereta. Niewiele wniosły do gry Cagliari Calcio zmiany personalne przeprowadzone przez trenera Claudio Ranierego.

79'
76'

Cagliari Calcio. Schodzi: Tommaso Augello. Wchodzi: Gaetano Oristanio.

1
75'

Mało czasu pozostało na wyrównanie gospodarzom. Piłkarze Cagliari Calcio mają problem z pozbieraniem się po niespodziewanym ciosie od Victora Osimhena. Jedna pomyłka może mieć bardzo bolesne konsekwencje.

70'

Gospodarze domagali się rzutu karnego po starciu Juana Jesusa z Leonardo Pavolettim.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Nahitan Nandez za niesportowe zachowanie.

68'

Dwa uderzenia w słupek Victora Osimhena, a dodatkowo był na spalonym!

1
66'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Giacomo Raspadori.

Na początku drugiej połowy nie doszło do przebudzenia zawodników Napoli. Drużyna z Kampanii miała niezmiennie problem ze zdominowaniem meczu. Dlatego jej gol na 1:0 w 66. minucie był zaskoczeniem. Wszystko wynikło z banalnej straty piłki Tommaso Augello na rzecz Giacomo Raspadorego. Włoch zabrał futbolówkę na boku boiska i wykonał dośrodkowanie do nieobstawionego Victora Osimhena. Najskuteczniejszemu zawodnikowi Napoli pozostało z bliska główkować do siatki.

61'

Cagliari Calcio. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Gabriele Zappa.

Gabriele Zappa #28
58'

Podniosła się temperatura po dośrodkowaniu Chwiczy Kwaracchelii z rzutu wolnego. Skończyło się jednak odgwizdaniem przewinienia sposobiącego się do oddania strzału zawodnika na Alberto Dossenie.

56'

Daleka piłka skierowana w kierunku pola karnego Napoli. Poradzili sobie w obronie podopieczni Francesco Calzony, którzy byli skoncentrowani na swoich pozycjach.

53'

Także po przerwie nie widać przebudzenia mistrza Włoch, a także nie ma zatrzęsienia sytuacji podbramkowych.

51'

Tommaso Augello próbował uruchomić dośrodkowaniem centralnie ustawionych napastników Cagliari Calcio. Blisko obrońcy znajdował się Amir Rrahmani i nie pozwolił gospodarzom wywalczyć nic ponad wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Zito Luvumbo za odepchnięcie przeciwnika przymierzającego się do wykonania rzutu wolnego.