Frosinone Calcio
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniele Rugani.

Praktycznie ostatnia akcja meczu i Daniele Rugani zapewnił Bianconerim komplet punktów rzutem na taśmę!

17
4
2
2
1
90+4'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Ilario Monterisi.

wchodzi Wchodzi
Ilario Monterisi #30
schodzi Schodzi
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
89'

Ile doliczy sędzia?

1
1
1
1
3
87'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Matias Soule. Wchodzi: Francesco Gelli.

Francesco Gelli #14
1
87'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Marco Brescianini. Wchodzi: Demba Seck.

Demba Seck #8
86'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Federico Gatti. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #17
83'

Już nawet środkowy obrońca Federico Gatti ruszył do atakowania bramki Frosinone Calcio. Zabrakło mu jednak doświadczenia napastnika. Zawodnik Juventusu dał się złapać przez przyjezdnych w nieco banalną pułapkę ofsajdową.

80'

Nerwy, nerwy na stadionie Juventusu. Kolejna wpadka wisi w powietrzu.

78'

Ponownie faulował obciążony żółtym kartonikiem Manuel Locatelli.

1
1
77'

Dusan Vlahović miał małą szansę na skompletowanie hat-tricka. Po pierwsze jednak piłka przetoczyła się po strzale Serba obok bramki, a po drugie sędzia asystent i tak zasygnalizował spalonego. Nawet w razie dokładnego uderzenia, nie byłoby gola.

1
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Ostatnie okazje obu jedenastek na rozstrzygnięcie konfrontacji.

72'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Abdou Harroui. Wchodzi: Enzo Barrenechea.

Enzo Barrenechea #45
Abdou Harroui #21
72'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Walid Cheddira. Wchodzi: Kaio Jorge.

Kaio Jorge #9
Walid Cheddira #70
1
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za niesportowe zachowanie.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Michele Cerofolini za opóźnianie meczu.

Michele Cerofolini #31
67'

Druga połowa wygląda już trochę inaczej niż pierwsza, ponieważ Frosinone skoncentrowało się na bronieniu ataków podopiecznych Massimiliano Allegrego.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Valeri za ostre przewinienie.

Emanuele Valeri #32
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
1
60'

Minęła godzina spotkania na stadionie Juventusu. W kwadransie po przerwie Frosinone Calcio było skoncentrowane na odpieraniu ataków podopiecznych Massimiliano Allegrego.

57'

Federico Chiesa odbił się w swoim rajdzie od obrońców przeciwnika.

55'

Przebudzenie Frosinone Calcio po ospałym wejściu w drugą połowę spotkania. Zabrakło zawodnikom beniaminka dokładności w kombinacyjnej wymianie podań na połowie przeciwnika. Tym razem bez zagrożenia dla Wojciecha Szczęsnego.

50'

Seria stałych fragmentów gry wykonywanych po powrocie zawodników z szatni na boisko. Obu zespołom nie udało się przekuć tego w prowadzenie.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po zmianie stron.

komentarz

Szalona pierwsza połowa na stadionie Juventusu. W niej oba zespoły były na prowadzeniu, ale nie potrafił go za długo utrzymać żaden z nich. Drużyny rozeszły się do szatni z wynikiem 2:2. Jeszcze powinno być pasjonująco po zmianie stron.

4
2
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
3
40'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie.

1
37'

Naprawdę trudno o przewidywania przed dalszą częścią spotkania. Po drugim golu Dusana Vlahovicia nie trzeba było długo czekać na szansę Marco Brescianiniego na skompletowanie dubletu.

2
34'

Gra w dwa ognie, nikt nie odpuszcza.

2
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Weston McKennie.

Rozpętała się szalona wymiana ciosów na stadionie Juventusu. Gospodarze otrząsnęli się i podjęli rękawicę rzuconą przez przeciwników. W 32. minucie Dusan Vlahović cieszył się ze skompletowania dubletu i swoim uderzeniem doprowadził do remisu 2:2. Po raz drugi Serbowi asystował Weston McKennie.

28'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Carlos Alcaraz.

Carlos Alcaraz #26
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Brescianini. Asystował mu Abdou Harroui.

Bianconeri nie przestali jeszcze rozpamiętywać bramki Walida Cheddiry, a stracili kolejnego gola. W 27. minucie Marco Brescianini pokonał Wojciecha Szczęsnego raz jeszcze i Frosinone zdobyło prowadzenie 2:1 w Turynie.

Asysta:
1
24'

Po energicznym rozpoczęciu meczu publiczność czeka na kolejne sytuacje podbramkowe, jednak tempo spadło. Juventus stracił zapał z początku spotkania, a także ma do siebie pretensje o kolejny mecz z wpuszczonym golem.

22'

Antonio Rapuano jest sędzią tego meczu.

21'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Emanuele Valerego. Chwila dla zawodników obu zespołów na złapanie oddechu.

16'

Wymiana mocnych ciosów od samego początku meczu!

14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walid Cheddira. Asystował mu Nadir Zortea.

Beniaminek z regionu Lacjum nie pozwolił Juventusowi nacieszyć się prowadzeniem. Pozbawił on możliwości zachowania czystego konta Wojciecha Szczęsnego już w 14. minucie. Frosinone Calcio doprowadziło do remisu 1:1 strzałem Walida Cheddiry po dośrodkowaniu Nadira Zortei.

Asysta:
Nadir Zortea #19
12'

W podstawowym składzie wicelidera znalazło się miejsce dla jednego Polaka. Wojciech Szczęsny stanął tradycyjnie między słupkami i marzy o rozegraniu wyczekiwanego meczu z czystym kontem. Arkadiusz Milik czeka na swoją szansę na ławce rezerwowych, ponieważ wyjściowymi napastnikami są Dusan Vlahović oraz Federico Chiesa.

1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Bremer za przewinienie blisko własnego pola karnego.

Juventus FC
1
6'

Dusan Vlahović i 1:0 dla Juventusu!

1
3'
GOOOOOOL!!!

Na efekt natarcia Bianconerich nie trzeba było długo czekać. Rozdrażnieni piłkarze Juventusu ruszyli do przodu i już w 3. minucie zdobyli prowadzenie 1:0 strzałem najskuteczniejszego w ostatnich tygodniach Dusana Vlahovicia. Serb pokonał bramkarza Frosinone Calcio uderzeniem po asyście Westona McKenniego.

3'

Jak przystało na północ Włoch, punktualne rozpoczęcie spotkania. Juventus chce jak najszybciej zorganizować się do zdecydowanego natarcia w kierunku bramki Frosinone Calcio.

czas Start meczu
12:28

Juventus złapał poważną zadyszkę w lidze włoskiej, co ograniczyło do minimum możliwość odzyskania scudetto, a także postawiło pod znakiem zapytania zdobycie wicemistrzostwa kraju. Konfrontacja w Turynie z Frosinone Calcio jest dobrą okazją do poprawienia notowań.