1
1
88'

Gol! Strzelił Giacomo Raspadori.

Napoli pozostało niewiele czasu na odpowiedź, ale w zupełności wystarczyło. W 88. minucie Victor Osimhen sam wywalczył i zabrał się za wykonanie rzutu karnego. Maurizio Mariani gwizdnął po zobaczeniu powtórek faulu Josepha Nonge Boende. Nigeryjczyk co prawda nie pokonał swoim uderzeniem Wojciecha Szczęsnego, ale Polak nie mógł świętować udanej interwencji. To dlatego, że z dobitką na 2:1 zdążył Giacomo Raspadori.

6
2
1
2
2
90'

Juventus FC. Schodzi: Carlos Alcaraz. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Carlos Alcaraz #26
4
3
89'

Juventus FC. Schodzi: J. Nonge Boende. Wchodzi: Danilo.

J. Nonge Boende #47
88'
NIESTRZELONY KARNY

Victor Osimhen nie pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem z rzutu karnego...

5
2
1
4
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał J. Nonge Boende za sprokurowanie rzutu karnego.

Juventus FC
3
3
1
1
86'

Maurizio Mariani zobaczył powtórki starcia z udziałem Victora Osimhena i będzie rzut karny dla Napoli.

4
3
1
1
81'

Gol! Strzelił Federico Chiesa.

W 81. minucie, kiedy niewiele na to wskazywało, Juventus zdołał doprowadzić do remisu 1:1. Federico Chiesa znalazł sposób na pokonanie Alexa Mereta. Okazał się nim celny strzał po wymianie podań na prawej stronie boiska. Obrońcy Napoli nie zdołali powstrzymać rajdu reprezentanta Włoch.

3
5
1
80'

Czas pracuje na korzyść Napoli, które gra rozsądnie w obronie i nie pozwala Juventusowi na stwarzanie równie dogodnych sytuacji podbramkowych jak w pierwszej połowie. Tym samym Azzurri stopniowo przybliżają się do odniesienia zwycięstwa.

78'

Kolejne dwie zmiany przeprowadzone przez trenera Massimiliano Allegrego, ale czy to cokolwiek da Bianconerim?

76'

Juventus FC. Schodzi: Samuel Iling-Junior. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
Samuel Iling-Junior #17
76'

. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: J. Nonge Boende.

75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

72'

Bremer interweniował nieco ryzykownie, ale w ostatecznym rozrachunku skutecznie i nie pozwolił na oddanie uderzenia w kierunku bramki Dusanowi Vlahoviciowi. Trochę zgasł napastnik Bianconerich, jednak nie przymierza się do zastąpienia go Arkadiusz Milik.

70'

Najważniejszy jak dotąd moment meczu.

69'

Skutecznie w obronie Daniele Rugani i nie pozwolił Azzurrim wykorzystać przestrzeni do podwyższenia prowadzenia.

68'

Ciekawe, że jako pierwszy zaczął zmieniać Francesco Calzona, który wprowadził po nieco ponad godzinie trzech naładowanych energią zawodników na boisku. Jednym z nich był Piotr Zieliński, który zastąpił w jedenastce gospodarzy Hameda Juniora Traore. Ponadto w Napoli zaczęli grać Leo Ostigard oraz Giacomo Raspadori.

1
66'

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Timothy Weah.

Andrea Cambiaso #27
1
65'

SSC Napoli. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Piotr Zieliński.

Hamed Junior Traore #8
3
2
65'

SSC Napoli. Schodzi: Amir Rrahmani. Wchodzi: Leo Ostigard.

Leo Ostigard #55
55'

Trenerzy coraz częściej kierują wzrok w kierunku zawodników rezerwowych.

1
52'

W ostatnim momencie poradzili sobie w obronie gracze Napoli i nie pozwolili na sprawdzenie strzałem Alexa Mereta.