1
1
89'

Gol! Strzelił Tammy Abraham.

Druga połowa derbów słońca jest już pasjonującym widowiskiem i doszło w niej już do dwóch zwrotów akcji. Także Napoli nie potrafiło utrzymać prowadzenia. Tammy Abraham dał o sobie znać po wejściu na boisko z ławki rezerwowych i oddał uderzenie na 2:2 w 89. minucie.

2
2
2
2
3
88'

SSC Napoli. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Giacomo Raspadori.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Hamed Junior Traore #8
86'

AS Roma. Schodzi: Rasmus Kristensen. Wchodzi: Tommaso Baldanzi.

Tommaso Baldanzi #35
Rasmus Kristensen #43
1
84'

Gol! Strzelił Victor Osimhen.

Ulga dla kibiców w Neapolu nadeszła w 84. minucie, w której Nigeryjczyk strzelił wyczekiwanego gola na 2:1 z rzutu karnego. Azzurri na prowadzeniu!

1
1
1
1
1
83'

Rzut karny dla Napoli po wideo weryfikacji!

80'

Żółtą kartkę otrzymał Zambo Anguissa za ostre przewinienie.

78'

Przypomniała o sobie AS Roma na połowie przeciwnika, jednak jej gra pozostawia dużo do życzenia. Giallorossi nie są zbyt przebojowi od początku spotkania i rozczarowują swoimi niedokładnościami.

76'

Dopiero pierwsze przewinienie w meczu wycenione przez Simonę Sozzę na napomnienie kartonikiem.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Rrahmani za ostre przewinienie.

72'

Pozostało jeszcze obu zespołom trochę czasu na rozstrzygnięcie spotkania. W 72. minucie przycisnęło Napoli, które starało się pójść za uderzeniem po wyrównaniu. Chwicza Kwaracchelia nie przymierzył strzałem nożycami, ponieważ trafił w obrońcę. Z kolei Victor Osimhen nie poradził sobie w pojedynku z Mile Svilarem.

69'

SSC Napoli. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Cyril Ngonge.

Cyril Ngonge #26
69'

AS Roma. Schodzi: Sardar Azmoun. Wchodzi: Tammy Abraham.

68'

Tymczasem trenerzy zastanawiają się nad dodaniem energii zmianami personalnymi.

86'

SSC Napoli. Schodzi: Jens-Lys Cajuste. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

1
69'

AS Roma. Schodzi: Edoardo Bove. Wchodzi: Renato Sanches.

66'

Przegrupowanie drużyn po zadaniu sobie dwóch mocnych ciosów.

64'

Gol! Strzelił Mathias Olivera.

Dopiero po stracie gola Napoli znalazło sposób na pokonanie Milego Svilara. Gospodarze doprowadzili do remisu 1:1 strzałem Mathiasa Olivery w 64. minucie. Boczny obrońca dostał podanie od Jensa-Lysa Cajuste, a w zmyleniu bramkarza pomógł mu rykoszet od pechowo ustawionego Rasmusa Kristensena. AS Roma nie nacieszyła się prowadzeniem przez dłużej niż pięć minut.

2
2
2
1
1
60'

AS Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Angelino.

59'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

AS Roma przebudziła się po zmianie stron, a kiedy już przyspieszyła w ofensywie, dała pokaz skuteczności gospodarzom. W 59. minucie Paulo Dybala strzelił gola na 1:0 dla Giallorossich. Argentyńczyk przymierzył do bramki z rzutu karnego przyznanego za faul Juana Jesusa na Sardarze Azmounie. Kibice w Neapolu są wściekli, ponieważ goście nie przeważali, a znaleźli się na dobrej drodze do drugiego w sezonie zwycięstwa z Napoli.

2
1
2
1
2
58'

Rzut karny dla AS Romy za przewinienie Juana Jesusa na Sardarze Azmounie!

1
55'

Seria stałych fragmentów gry. Tym razem Napoli miało szansę na zaskoczenie przeciwnika rozegranie rzutu wolnego.

1
52'

Victor Osimhen miał ochotę na przekucie ciekawego dośrodkowania w oddanie strzału do bramki. Interweniowali twardo w powietrzu przyjezdni i tym razem nie pozwolili na sprawdzenie Milego Svilara.

1
50'

Szkoleniowcy na razie nie zdecydowali się na dokonanie zmian w jedenastkach.

1
48'

Przyglądamy się już akcjom po powrocie zawodników obu drużyn z szatni. Chyba chce przebudzić się AS Roma, ponieważ podeszła wyżej. Atak z wykorzystaniem Bryana Cristante wyglądał przez moment niebezpiecznie dla zespołu z Kampanii.