1
1
90+2'

Gol! Strzelił Isaac Success. Asystował mu Thomas Kristensen.

Sensacja! Thomas Kristensen dograł do ustawionego w polu karnym Isaaca Successa, a ten poradził sobie z obrońcami i po błędzie Leo Ostigarda wpakował piłkę do siatki. 1:1!

1
90'

5 minut doliczył arbiter.

1
1
1
1
2
89'

Napoli dobrze radzi sobie bez Piotra Zielińskiego. Z kolei Hubert Idasiak z ławki przygląda się poczynaniom kolegów.

1
1
1
1
2
87'
87'
Jordan Zemura #33
Hassane Kamara #12
1
1
86'

Wymowny obrazek. Część kibiców Udinese już opuszcza trybuny Stadio Friuli.

1
1
1
1
1
84'

Victor Osimhen znowu ruszył w pole karne. Trafił prosto w bramkarza Udinese.

1
1
1
1
1
83'

Wydaje się, że Napoli kontroluje mecz. Goście chcą dowieźć jednobramkowe prowadzenie.

1
1
1
1
1
81'
Cyril Ngonge #26
1
1
1
1
1
81'

A jednak spalony! Victor Osimhen złapany w pułapkę ofsajdową, więc jego gol został anulowany.

1
1
1
1
1
78'

Na ten moment SSC Napoli zajmuje miejsce premiowane grą w Lidze Konferencji Europy. Udinese Calcio znajduje się w strefie spadkowej.

1
1
1
1
1
76'

Celny strzał Matteo Politano. Golkiper Udinese Calcio nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
73'
Hamed Junior Traore #8
1
1
1
1
1
71'

Teraz zaliczył udany powrót. Victor Osimhen interweniował pod własną bramką. Następnie Alex Meret odbił piłkę.

1
1
1
1
1
69'
Festy Ebosele #2
1
1
1
1
1
68'

Maduka Okoye zatrzymał Victora Osimhena. Arbiter nie dopatrzył się faulu.

1
1
1
1
1
66'

SSC Napoli jest bliskie pierwszego ligowego zwycięstwa od miesiąca. Kibice liczą na przełamanie.

1
62'

Nie ma mowy o rzucie karnym dla Udinese. Isaac Success nie nabrał sędziego.

1
1
1
1
1
61'

Keinan Davis chciał zaskoczyć Alexa Mereta. Świetna parada włoskiego bramkarza.

1
1
1
1
1
60'

Isaac Success zablokowany przez Giovanniego Di Lorenzo. Tylko rzut rożny.

1
1
1
1
1
59'

Hassane Kamara znowu fatalnie przestrzelił. Wahadłowy spisuje się poniżej oczekiwań.

1
1
1
1
1
57'

Amir Rrahmani opatrywany przez klubowych lekarzy. Mamy przerwę w grze.

1
1
1
1
1
55'

Miejscowi muszą gonić wynik. Fabio Cannavaro dokonał dwóch roszad w ataku.

1
1
1
1
1
53'
Brenner #22
1
1
1
1
1
53'

Trener Napoli liczy na skuteczność Victora Osimhena. Nigeryjczyk trafił w drugim z rzędu meczu ligowym.

1
1
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Matteo Politano.

Neapolitańczycy sforsowali defensywę gospodarzy! Matteo Politano dokładnie dośrodkował w kierunku Victora Osimhena, który uwolnił się spod opieki rywali i głową skierował piłkę do siatki.

1
1
1
1
1
49'

Jesper Lindstroem znowu strzelił z rzutu wolnego. Tym razem obok prawego słupka.

1
1
1
1
1
47'

Jens Cajuste przejął piłkę w polu karnym. Maduka Okoye miał problemy, ale ugasił pożar.

1
1
1
1
1
czas Druga połowa
Czy doczekamy się bramek w drugiej połowie?
1
1
1
1
1
45'

Dwie minuty doliczonego czasu.

1
1
1
1
1
44'

Jaka Bijol wywołał zamieszanie. Stoper strzelił tuż obok lewego słupka.

1
1
1
1
1
42'

Giovanni Di Lorenzo zachował czujność. Wrzutka Lazara Samardzicia nie przyniosła skutku.

1
1
1
1
1
40'

Jesper Lindstroem efektownie złożył się do uderzenia z powietrza. Maduka Okoye tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
1
1
1
39'

Matteo Politano dał impuls kolegom do ataku. Skrzydłowy sprawia problemy defensywie Udinese.

1
1
1
1
1
37'

Środkowy pomocnik jednak chce kontynuować grę. Walace czeka przy linii bocznej.

1
1
1
1
1
36'

Walace nie podnosi się z boiska. Sztab medyczny ruszył na pomoc kapitanowi gospodarzy.

1
1
1
1
1
34'

Niecelne strzały Lorenzo Lucci i Lazara Samardzicia. Nic z tego nie wyszło.

1
1
1
1
1
32'

Udinese Calcio nie może przedostać się w pole karne. Alex Meret tylko przygląda się grze.

1
1
1
1
1
29'

Z trybun można usłyszeć gwizdy. Sympatycy Udinese dają wyraz swemu niezadowoleniu.

1
1
1
1
1
27'

Udinese Calcio znajduje się w trudnej sytuacji. Ekipa Fabio Cannavaro nie może być pewna utrzymania w Serie A.

1
1
1
1
1
25'

Oba zespoły grają o dużą stawkę. Tymczasem sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

1
1
1
1
1
23'

Victor Osimhen nic nie zdziałał w polu karnym. Nigeryjczyk pogubił się.

1
1
1
1
1
22'

Nie jest to dobry występ Lazara Samardzicia. Kolejne kompletnie nieudane dogranie pomocnika gospodarzy.

1
1
1
1
1
20'

Przyjezdni próbują złapać rytm. Akcja przeniosła się na połowę Udinese.

1
1
1
1
1
18'

Hassane Kamara przeszarżował. Strzał bardzo wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
17'

Jens Cajuste próbował oddać strzał z dystansu. Środkowy pomocnik został zablokowany.

1
1
1
1
1
15'

Pierwsza groźna akcja gości. Maduka Okoye z trudem obronił uderzenie Jespera Lindstroema.

1
1
1
1
1
14'

Victor Osimhen uaktywnił się w ofensywie. Snajper wywalczył stały fragment gry.

1
1
1
1
1
12'

Neapolitańczykom nigdzie się nie spieszy. Cierpliwie rozgrywają piłkę w środku pola.

1
1
1
1
1
10'

Lazar Samardzić fatalnie dośrodkował. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Alexa Mereta.

8'

Jak na razie fajerwerków nie ma. Obie drużyny grają pragmatycznie.

1
1
1
1
1
6'

Nieporozumienie Stanislava Lobotki z Zambo Anguissą. Drugi z nich miał sporo miejsca przed polem karnym.

1
1
1
1
1
4'

Alex Meret niepewnie interweniował. Thomas Kristensen jednak faulował bramkarza gości.

1
1
1
1
1
2'

Kapitalna atmosfera na Stadio Friuli. Piłkarze Udinese Calcio budują atak pozycyjny.

czas Start meczu
20:42

W rundzie jesiennej SSC Napoli przed własną publicznością rozbiło Udinese 4:1. Wynik we wspomnianym meczu otworzył Zieliński.

20:35

Napoli bez kontuzjowanego Piotra Zielińskiego:

20:31

Oto wybrańcy Fabio Cannavaro:

20:28

Kończymy granie w 35. kolejce Serie A. Walczące wciąż o miejsce w europejskich pucharach SSC Napoli na wyjeździe zmierzy się z Udinese Calcio. Pierwszy gwizdek Gianluki Aureliano o godz. 20:45.