Żółtą kartkę otrzymał T. Pasalidis za ostre przewinienie.

T. Pasalidis #4
90+1'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Manuel Locatelli.

Bramka na 1:1 dla Juventusu padła dopiero w doliczonym czasie. Także trzecia drużyna tabeli wykorzystała do strzelenia gola rzut rożny. Zagranie spod chorągiewki zostało jeszcze przedłużone na drugi słupek przez Manuela Locatellego. Znalazł się tam Adrien Rabiot i nie miał trudnego zadania przy wpakowaniu piłki z bliska do bramki odsłoniętej przez Vincenzo Fiorillo.

90'

Doliczone sześć minut.

90'

Juventus FC. Schodzi: Salomon Sambia. Wchodzi: T. Pasalidis.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Salomon Sambia #6
90'

US Salernitana 1919. Schodzi: Alessandro Zanoli. Wchodzi: Marco Pellegrino.

Marco Pellegrino #24
Alessandro Zanoli #59
87'

Żółtą kartkę otrzymał Vincenzo Fiorillo za opóźnianie gry.

87'

Jeszcze mobilizują się Bianconeri.

85'

Już tylko pięć minut regulaminowego czasu do zakończenia meczu. Gospodarze mają problem z przeprowadzeniem jakiegokolwiek skutecznego czasu, co musi irytować przeważające siły na trybunach.

1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Salomon Sambia za ostre przewinienie.

82'

W 76. minucie ostatnią deską ratunku było wprowadzenie Arkadiusza Milika oraz Kenana Yildiza. Sięgnięcie po Polaka jest ponownie planem awaryjnym Massimiliano Allegrego na ratowanie się przed kompromitacją. Naładowany energią napastnik ma niewiele czasu na poprawienie wyniku.

1
1
80'

Mało czasu pozostało obu zespołom na poprawienie wyniku. Szczególnie gospodarze muszą stawiać wszystko na jedną kartę.

77'

Juventus FC. Schodzi: Daniele Rugani. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
1
75'

Alberto Santoro musi panować nad rozgorączkowanymi zawodnikami, a do zakończenia regulaminowego czasu pozostał zaledwie kwadrans.

1
73'

US Salernitana 1919. Schodzi: C. Ikwuemesi. Wchodzi: Grigoris Kastanos.

C. Ikwuemesi #22
70'

Od 65. minuty w Salernitanie można oglądać na boisku Mateusza Łęgowskiego. Polak dostał od trenera za zadanie wzmocnić środek pola przed kolejną falą ataków rozwścieczonego Juventusu. Młodzieżowy reprezentant Polski był zmiennikiem Emanuela Vignato, który jest piłkarzem o znacznie bardziej ofensywnych inklinacjach.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Zanoli za ostre przewinienie.

1
63'

W Salernitanie zobaczymy na boisku Mateusza Łęgowskiego.

60'

Godzina meczu za zespołami.

1
57'

Akcja dwójkowa Dusana Vlahovicia i wprowadzonego z ławki rezerwowych Federico Chiesy. W ostatnim momencie pozbierali się w obronie przyjezdni. Nie musiał interweniować bramkarz Salernitany.

1
53'

Fabio Miretti chciał zameldować się na boisku mocnym akcentem po wejściu z ławki rezerwowych. Gra obronna zespołu z Kampanii wygląda jednak na razie nadspodziewanie dobrze.

50'

Salernitana miała ponownie możliwość zagrożenia Bianconerim po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W podobnych okolicznościach zdobyła prowadzenie. Tym razem jednak poradziła sobie obrona z Turynu.

47'

W przerwie trener Juventusu dokonał za jednym zamachem trzech zmian. Federico Chiesa, Samuel Illing-Junior oraz Fabio Miretti zastąpili w źle grającym zespole Moisego Keana, Filipa Kosticia i Westona McKenniego.