Liga Konferencji Europy: III runda eliminacyjna, rewanże
(0:2)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Legia Warszawa wciąż w grze o fazę grupową Ligi Konferencji Europy. Wicemistrzowie Polski po porażce w pierwszym meczu 1:2, w rewanżu wygrali z Austrią Wiedeń 5:3 i awansowali do IV rundy kwalifikacji!

449
150
28
24
42
90+10'
72
90+10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił E. Muci. Asystował mu T. Pekhart. Co tam się dzieje! Pekhart do Muciego, ten z pola karnego tuż przy słupku do bramki! 3:5!

55
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił R. Ranftl. Asystował mu J. Handl. To jest niemożliwe... Handl zagrał z prawej strony, Rantfl dołożył nogę i raczej mamy dogrywkę. 3:4.

159
90+6'

Niewiele ponad trzy minuty do końca. Szarpie się Austria, Legia nie dopuszcza rywala we własne pole karne.

33
28
7
12
25
90+4'
6
90+4'
4
90+3'

Legia stara się nie opuszczać połowy Austrii. Awans coraz bliżej!

65
26
9
10
11
90+3'

Dziwne zagranie ręką Josue i mamy kartkę.

Josue #27
17
6
7
16
23
90'

Sędzia doliczył 9 minut.

21
27
30
28
115
89'
B. Slisz #99
34
14
11
15
54
89'
CZERWONA KARTKA

Slisz sprowokował Jukicia, a ten nie wytrzymał i niczym przed laty Zidane, "bykiem" potraktował rywala.

A. Jukic #77
156
70
17
10
15
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił M. Rosolek. Asystował mu P. Wszolek. A jednak jest! Legia krok od awansu! Wszołek z prawej strony pola karnego, Rosołek tylko dołożył nogę i jest 2:4!

35
86'

Legia pod polem karnym. Polski zespół nie chce grać dogrywki. Marzy o IV rundzie, która była już tak blisko!

14
10
2
1
7
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił A. Gruber. Asystował mu D. Fitz. I cała przewaga poszła... Mięciutkie dogranie do Grubera, ten uprzedził Tobiasza i z pięciu metrów trafił na 2:3! Na teraz mamy dogrywkę.

82
82'
7
80'

Strzał Jukicia, Tobiasz dość panicznie, ale skutecznie.

8
7
6
4
5
80'

Zderzenie Tobiasza z rywalem. Gospodarze marzyli o rzucie karnym, sędzia wskazał na korner.

8
4
7
5
5
78'

Legia na dłużej pod polem karnym Austrii. Tutaj jednak raczej chodzi o zyskanie czasu, a nie o szybki atak.

14
8
3
6
9
75'

Kwadrans pozostał Austrii na doprowadzenie do dogrywki. Legia czeka na rywala na własnej połowie.

14
8
10
5
7
74'
4
72'
M. Fischer #30
16
4
5
8
7
71'

Odpowiedź Legii. Mocny strzał oddał Elitim, ale ponad poprzeczką!

17
9
6
4
8
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił A. Gruber. Asystował mu D. Fitz. Tego się obawialiśmy. Legia podała tlen rywalom! Szybka akcja, wymiana podań i Gruber strzałem z ok. 16 metrów w samo okienko pokonał Tobiasza. 1:3.

57
67'

Nie wierzą gospodarze w możliwość zmiany swojej sytuacja. A przecież przed godziną Austria była jedną nogą w IV rundzie.

8
4
6
5
9
64'

Bezradna Austria! Zadaniem Legii na końcówkę potyczki jest utrzymanie tego, co ma. Nie można podać rywalom tlenu!

29
12
5
5
4
64'
M. Martins #66
11
4
4
61'
ZMIANA
C. Holland #8
1
2
1
62'
ZMIANA
M. Braunoder #23
1
61'
ZMIANA
M. Gual #28
13
3
3
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił T. Pekhart. Asystował mu M. Gual. Niczym w polskiej lidze futsalu, na relacje z której zapraszamy na Pilot WP! Po trójkącie, zagranie do Guala, ten z piątego metra do Pekharta, a ten do pustej bramki! 0:3!

25
57'

Pekhart uderzał z bliska, bramkarz jakimś cudem zdołał odbić piłkę! Akcja z niczego, a mogło być po meczu!

26
8
5
4
8
55'

W polu karnym Augustyniak czysto, ale ryzykownie. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

8
3
6
4
7
53'

Mocne dogranie Josue, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

13
3
3
3
8
52'

Legia spokojnie, goście szanują piłkę, szanują czas. Oni z chęcią ten mecz już by zakończyli.

13
2
3
3
8
50'

Z pola karnego uderzał Martins. Piłka odbiła się od obrońcy i wylądowała na bramce strzeżonej przez Tobiasza.

8
4
2
4
7
48'

Austria nie ma już nic do stracenia. Gospodarze szukają gola kontaktowego, który oznaczać będzie dogrywkę.

7
4
5
2
7
46'

Mogło być 0:3! Głową z sześciu metrów uderzał Kun, bramkarz końcami palców wybił piłkę na korner!