4
4
4
90'

Kolejna próba w wykonaniu Benjamina Sesko. Tym razem napastnik strzelił obok lewego słupka.

2
1
2
2
89'

Dani Olmo jest trzecim piłkarzem w historii, który skompletował hat-tricka przeciwko Bayernowi na stadionie w Monachium. Wcześniej dokonali tego Dodi Lukebakio i Robert Glatzel.

1
1
2
1
88'

Benjamin Sesko znów miał "setkę". W sytuacji sam na sam Sven Ulreich popisał się instynktowną interwencją.

1
1
1
86'

Trzecia bramka Daniego Olmo sprawiła, że kibice na Allianz Arena stracili resztki entuzjazmu. To był gwóźdź do trumny.

3
3
82'

Po wrzutce Serge'a Gnabry'ego bliski szczęścia był Noussair Mazraoui. Defensor trafił tylko w boczną siatkę.

3
1
1
1
80'

Bayern Monachium na łopatkach. Podopieczni Thomasa Tuchela mieli mnóstwo sytuacji, ale defensywa RB Lipsk jest bezbłędna.

8
4
75'

Strzały Kingsleya Comana i Joshuy Kimmicha nie mogły zagrozić bramkarzowi. Dwie pewne interwencje.

1
3
1
2
73'

Nie ulega wątpliwości, że Dani Olmo jest najbardziej wartościowym graczem "Byków". Hiszpan skradł show Harry'emu Kane'owi.

14
10
1
1
2
71'
2
70'

Benjamin Sesko minął bramkarza i oddał strzał. W ostatniej chwili interweniował Kim Min Jae.

3
2
1
1
2
68'

Gol! Strzelił D. Olmo.

To jest nokaut! Dani Olmo strzałem z rzutu karnego nie pozostawił złudzeń bramkarzowi Bayernu.

6
66'

Kłopoty Bayernu Monachium! Sędzia główny wskazał na wapno.

7
5
10
2
2
62'

Wrzawa na trybunach. Harry Kane powoli szykuje się do wejścia na boisko.

5
4
1
4
9
60'

Coś niesamowitego! Bramkarz interweniował po strzale Mathysa Tela, Serge Gnabry dobijał z dwóch metrów i nie trafił w światło bramki.

4
2
1
3
3
58'

Płaskie dośrodkowanie Noussaira Mazraouiego i niecelny strzał Jamala Musiali. Piłka na trybunach.

1
3
1
1
3
57'

Kibice Bayernu Monachium próbują wesprzeć drużynę w trudnym momencie. Można odnieść wrażenie, że na trybunach brakuje fanów identyfikujących się z RB Lipsk.

1
3
1
54'

Zrobiło się bardzo gorąco w okolicach pola karnego RB Lipsk. Zawodnicy Marco Rose nie mogą oddalić gry od własnej bramki.

1
1
4
2
52'

Zdecydowanie "Byki" oddały inicjatywę Bayernowi Monachium. Niemniej jednak mistrzom Niemiec brakuje skuteczności pod bramką.

4
2
1
1
50'

Mathys Tel miał wymarzoną sytuację. Młody snajper nie sięgnął piłki po dograniu Serge'a Gnabry'ego.

2
2
1
1
1
48'

Obiecująca próba Leroya Sane. Gracz Bayernu Monachium huknął z dystansu i piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

5
6
5
1
2
47'

Serge Gnabry teraz się nie popisał. Przed bramką RB Lipsk niemiecki skrzydłowy nie opanował piłki.

14
45+2'

Dani Olmo wyrasta na bohatera spotkania. Pomocnik RB Lipsk nie krył emocji po tym, jak skompletował dublet.

16
8
3
1
45'

Trzy minuty doliczył sędzia.

1
2
2
2
44'

Gol! Strzelił D. Olmo. Asystował mu T. Werner.

Fantastyczna akcja w wykonaniu Daniego Olmo! Reprezentant Hiszpanii z dziecinną łatwością ograł defensorów, odnalazł się w polu karnym i strzelił obok interweniującego Svena Ulreicha.

6
42'

W ostatnich minutach obie drużyny podostrzyły grę. Sędzia ma ręce pełne roboty.

1
40'

Xavi Simons potrzebuje pomocy klubowych lekarzy. Benjamin Pavard sfaulował rywala, choć ma już na koncie żółtą kartkę.

1
1
3
1
38'

Spore zamieszanie pod bramką RB Lipsk. Ostatecznie sytuację wyjaśnił bramkarz Janis Blaswich.

1
36'

Bezpośrednie uderzenie Davida Rauma ze stałego fragmentu gry. Defensor trafił w mur ustawiony przez graczy Bayernu.

34'
D. Upamecano #2
2
32'

Wydawało się, że Timo Werner znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Leroy Sane poradził sobie jednak z napastnikiem rywali.

30'

Pół godziny meczu za nami. RB Lipsk ma jednobramkową przewagę i nie spieszy się ze wznawianiem gry.

3
1
28'

To mógł być gol samobójczy. Piłka odbiła się od słupka po interwencji Mohameda Simakana.

1
1
1
26'

Bayern Monachium zyskał optyczną przewagę. Drużyna RB Lipsk koncentruje się na grze w defensywie.

2
1
2
1
24'

Ależ było blisko! Mathys Tel znów otrzymał podanie od Serge'a Gnabry'ego, po czym katastrofalnie spudłował.

1
1
22'

Mathys Tel notuje rozczarowujący występ. Nowy napastnik Bayernu Harry Kane najpewniej po zmianie stron pojawi się na boisku.

20'

Lois Openda szukał sobie miejsca na lewej flance. Napastnik przegrał pojedynek z Dayotem Upamecano.

18'

Z minuty na minutę rośnie przewaga mistrzów kraju. Alphonso Davies przeprowadził akcję i wywalczył rzut rożny.

1
16'

Serge Gnabry wyłożył piłkę jak na tacy Mathysowi Telowi, który zmarnował stuprocentową okazję. Młody napastnik powinien nastawić celownik.

14'
B. Pavard #5
2
1
12'

RB Lipsk jak na razie spisuje się bez zarzutu. Zespół "Byków" uprzykrza życie obrońcom Bayernu Monachium.

1
1
1
10'

Serge Gnabry przed szansą. Skrzydłowy pojawił się w polu karnym, lecz trafił prosto w bramkarza rywali.

9'

Zawodnicy Bayernu Monachium popełniają zbyt proste błędy. Mistrzowie Niemiec znowu oddali piłkę rywalom.

2
7'

Nie tak Thomas Tuchel wyobrażał sobie początek tej rywalizacji. Teraz Bayern Monachium próbuje przedostać się w pole karne rywali.

5'

Niespodziewana zmiana w składzie RB Lipsk. Tuż przed startem meczu Nicolas Seiwald wskoczył do "jedenastki" w miejsce Kevina Kampla.

1
3'

Gol! Strzelił D. Olmo. Asystował mu B. Henrichs.

Jest duża niespodzianka! Dani Olmo dopadł do piłki po nieudanej wrzutce Davida Rauma z rzutu wolnego i pewnym uderzeniem skierował ją do siatki. Konsternacja wśród fanów Bayernu.

4
2'

Pierwsza groźna akcja RB Lipsk. Lois Openda wpadł w pole karne i Sven Ulreich interweniował po jego strzale.

czas Start meczu
20:42

Przed pierwszym gwizdkiem Harry Kane został gorąco przywitany przez kibiców Bayernu Monachium obecnych na stadionie. Anglik jest bohaterem jednego z najważniejszych transferów w letnim okienku.

2
20:40

Spotkanie czołowych niemieckich drużyn poprowadzi sędzia Bastian Dankert.

20:37

W ataku RB Lipsk duet Timo Werner - Lois Openda:

20:33

Harry Kane rozpocznie mecz na ławce rezerwowych:

20:31

W sobotę Bayern Monachium oficjalnie ogłosił transfer Harry'ego Kane'a. Czy następca Roberta Lewandowskiego tego samego dnia otrzyma szansę debiutu?

1
20:28

Przed rokiem Bayern również mierzył się z RB Lipsk w meczu, którego stawką był Superpuchar. Po emocjonującym meczu monachijczycy zwyciężyli wtedy 5:3.

20:25

Sobotni mecz o Superpuchar Niemiec zainauguruje piłkarski sezon w Niemczech. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Bayernu Monachium nad RB Lipsk będzie niespodzianką. Zaczynamy granie o godz. 20:45.