Słupek ratuje Estończyków! Płasko z ostrego kąta uderzył Pyrka i niewiele zabrakło!

1
1
2
90+4'

Polacy mądrze utrzymują się przy piłce na połowie przeciwnika. Estonia jest bezradna.

5
2
1
90+1'

Kivila świetnie broni po strzale Marchwińskiego z 30 metrów!

1
3
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
89'

Faul Oyedele. Niebezpieczny rzut wolny dla Estonii.

1
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Maximillian Oyedele.

86'

Estonia U-21. Schodzi: Aleksandr Sapovalov. Wchodzi: Egert Ounapuu.

wchodzi Wchodzi
Egert Ounapuu #13
schodzi Schodzi
Aleksandr Sapovalov #9
1
86'

Mogło, a nawet powinno być 0:2. Marchwiński technicznie przymierzył z osiemnastu metrów i świetnie broni Kivila!

2
83'

Tobiasz na posterunku! Vassiljev oddał soczysty strzał z dystansu, ale polski bramkarz nie dał się zaskoczyć.

2
3
81'

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Maximillian Oyedele.

Wreszcie! Oyedele popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem z prawej strony, a Filip Szymczak poszedł agresywnie na piłkę, uprzedził obrońcę i z kilku metrów pokonał bramkarza!

80'

Długie podanie w kierunku Szymczaka, ten dziubnął sobie piłkę i następnie wpadł w niego estoński bramkarz. Co robi sędzia? Nie reaguje! Nie ma rzutu karnego...

1
1
2
79'

Mocny strzał Szymczaka z osiemnastu metrów i ponownie brakuje niewiele. Piłka poszybowała tuż nad bramką.

1
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Henri Leoke.

Henri Leoke #23
1
76'

Ruszył lewym skrzydłem Wójtowicz i kolejny raz brakuje precyzji przy dośrodkoiwaniu.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Włodarczyk.

1
1
73'

Mecz trochę zaczyna wymykać się Polakom spod kontroli. Estończycy potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
1
70'

Niewytłumaczalna strata Bejgera przed polem karnym. Mieli dobrą szansę Estończycy, Sapovalov zagrywał płasko w okolice piątego metra, ale nie doszedł do strzału żaden z rywali.

2
3
68'

Estonia U-21. Schodzi: Nikita Mihhailov. Wchodzi: Nikita Vassiljev.

Nikita Vassiljev #8
Nikita Mihhailov #11
67'

Rakoczy z rzutu rożnego i znowu brakuje centymetrów. Po chwili poprawiał Łęgowski, ale zagrał zbyt wysoko.

65'

Sapovalov z dystansu... bardzo niecelnie.

2
1
62'

Długo grają Polacy. Cierpliwie. Wymieniają sporo podań. Tylko niewiele z tego wynika.

1
59'

Biegański... strzelał albo wrzucał z okolic narożnika pola karnego. Niedokładnie. Piłka poszybowała nad bramką.

1
1
58'

Obraz gry się nie zmienia. Polacy dyktują warunki, natomiast nie potrafią wyjść na prowadzenie. A czasu coraz mniej.

2
1
2
55'

Estonia U-21. Schodzi: Danil Kuraksin. Wchodzi: Henri Leoke.

Danil Kuraksin #7
55'

Estonia U-21. Schodzi: Ramol Sillamaa. Wchodzi: Patrick Veelma.

Patrick Veelma #21
Ramol Sillamaa #16
52'

Niewiele zabrakło. Dośrodkowanie Szmyta na dalszy słupek, strącił piłkę Marchwiński, ale Szymczak został w ostatniej chwili zablokowany. I to Polak faulował obrońcę gospodarzy.

1
1
51'

Bardzo nieudany strzał Łęgowskiego z 25 metrów. Piłka na trybunach.

1
49'

Niebezpieczna kontra Estończyków trzech na trzech. Na szczęście Vetkal zdecydował się na strzał zza pola karnego i bardzo wyraźnie się pomylił.

1
1
47'

Ruszył lewym skrzydłem Szmyt, zagrał mocno w pole karne, jednak po raz kolejny nie popełniają błędu estońscy obrońcy.

2
1
46'

komentarz

Do przerwy 0:0, choć Polacy mają dużą przewagę.

3
1
1
45+1'

I znów próba z dystansu. Uderzył Szmyt i... piłka spadła na górną siatkę bramki.

1
1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

44'

I znowu było blisko! Ładnie rozegrali tę akcję Polacy. Kłudka bardzo mocno zagrał piłkę w pole karne, Szymczak z trudem ją opanował i strzelił minimalnie nad bramką...

1
1
42'

Krótko to rozegrali biało-czerwoni, piłka trafiła do Biegańskiego, który oddał potężny strzał z dalszej odległości, ale uderzył za blisko środka bramki. Pewnie interweniował Kivila.

1
41'

Kolejny rzut wolny dla Polaków. Do bramki około 40 metrów.

1
1
38'

Ależ teraz zabawił się w polu karnym Rakoczy. Podawał płasko wzdłuż piątki, już czekał na piłkę Szymczak, lecz w ostatniej chwili wybił futbolówkę jeden z obrońców.

2
1
37'

Kolejny raz znakomicie na skrzydle zachował się Kłudka. Wbiegł dynamicznie w pole karne, zagrał płasko na piąty metr, ale Marchwiński strzelił niecelnie.

1
1
35'

Z rzutu rożnego Rakoczy... i ponownie brakuje niewiele, by oddać strzał. Rywal minimalnie szybszy.

1
1
34'

Dużo szczęścia miał teraz Szymczak. Zaatakował rywala łokciem, zasługiwał na żółtą kartkę, jednak arbiter jest dziś bardzo pobłażliwy.

1
1
33'

Nieoczekiwanie Peda ruszył prawym skrzydłem. Nie miał jednak żadnego wsparcia ze strony kolegów. Nich nie wierzył w powodzenie tej akcji i finalnie doszło do faulu w ofensywie.

1
31'

Łęgowski nieodpowiedzialnie stracił piłkę na własnej połowie, ale Estończycy nie wykorzystali okazji do wyprowadzenia skutecznej kontry. Nawet nie oddali strzału.

1
29'

Powinno być 0:1! Świetne podanie Łęgowskiego w pole karne, ale źle przyjął piłkę Marchwiński. Wyrzucił się trochę do boku, mimo to zdołał oddać strzał z ostrego kąta, ale broni Kivila!

1
1
1
27'

Palumets ostro faulował Rakoczego. Sędzia podbiegł bardzo dynamicznie do kapitana Estończyków, ale nie zdecydował się na pokazanie kartki.

1
25'

Strzał Marchwińskiego zza pola karnego - zablokowany. Przyjął to na głowę estoński obrońca i przez moment był lekko zamroczony.

1
24'

Kłudka wrzucał z prawej strony. Odrobinę zbyt wysoko i Szymczak nie zdołał oddać strzału.

1
21'

Biegański pokusił się o strzał z dalszej odległości. Siła była, precyzji nie.

1
20'

Pierwsza bardzo dobra sytuacja biało-czerwonych. Sprawnie przeprowadzona kontra, Szmyt miał dużo miejsca z lewej strony, zagrał idealnie na głowę Marchwińskiego, ale ten strzelił zbyt lekko z pięciu metrów. Broni Kivila.

1
1
19'

W odpowiedzi Palumets uderzył z półwoleja z około 30 metrów, jednak nie trafił dobrze piłkę. Zabrakło sporo.

1
17'

Spokojnie grają Polacy. Nie jest to wybitne tempo.

1
16'

Po akcji Łęgowskiego piłka została wybita przed pole karne, dopadł do niej Rakoczy i oddał potężny strzał, ale nie trafił w bramkę.

1
15'

Kontra gospodarzy, długie podanie w kierunku napastnika, ale Tobiasz czytał grę i skutecznie interweniował poza polem karnym. Podjął ryzyko i opłaciło się.

1
1
12'

Łęgowski znakomicie zagrał do Kłudki, który wbiegał w pole karne. Dopadł do piłki na linii końcowej, zagrał mocno w okolice piątego metra, ale nie było tam nikogo do strzału.

1
1
11'

Gra toczy się cały czas na połowie Estończyków. Tylko Tobiasz jest na naszej połowie, pozostali za linią środkową.

1
8'

Zbyt głęboka wrzutka Szmyta ze skrzydła. Kivila nie popełnił błędu na przedpolu. Na razie optyczna przewaga Polaków.

1
1
5'

Biegański miał sporo przestrzeni przed polem karnym, ale nie decydował się na strzał. Próbował rozrzucić akcję na skrzydło do Kłudki, jednak podał zdecydowanie za mocno.

1
4'

Groźna akcja gospodarzy prawym skrzydłem, płaskie podanie w pole karne, ale piłka została wybita w ostatniej chwili.

1
1
2'

Kivila broni uderzenie Marchwińskiego.

1
1
1'