Koniec! Polska wygrywa z Portugalią 4:0!

Lucas Anjos z szesnastu metrów strzelił prosto w Zycha.

2
1
90+3'

Po rzucie rożnym główkował jeden z rywali, piłka leciała bardzo wolno i pewnie interweniował Zych.

2
90+2'

Leży na murawie Biedrzycki. Jakiś uraz w doliczonym czasie.

1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

90'

Desperackie próby gości. Strzelają z dystansu ile się da, ale wszystko to jest blokowane.

1
88'

Polacy od dłuższego czasu nie gościli w polu karnym przeciwnika. Są nastawieni na kontrę, ale te się nie pojawiają.

2
1
85'

Protesty w ekipie gości. Domagają się rzutu karnego, ale zdaniem sędziego Matyjewicz nie spowodował upadku rywala na piątym metrze.

1
2
1
82'

Portugalia U-20. Schodzi: Nuno Felix. Wchodzi: Yanis Rocha.

wchodzi Wchodzi
Yanis Rocha #19
schodzi Schodzi
Nuno Felix #6
1
1
82'

Portugalia U-20. Schodzi: Gustavo Sa. Wchodzi: Marco Cruz.

Marco Cruz #20
Gustavo Sa #7
1
1
1
81'

Zych doczekał się interwencji! Gustavo Sa strzelił mocno z dwudziestu metrów, jednak w sam środek bramki. Pewna obrona bramkarza Puszczy.

1
80'

Goście mają nieco więcej z gry, natomiast kompletnie nic z tego nie wynika. Brakuje strzałów z ich strony.

2
1
79'

Rzut rożny dla gości, ale wybijają piłkę biało-czerwoni.

1
1
77'

Polska U-20. Schodzi: Cezary Polak. Wchodzi: Kamil Sochań.

Kamil Sochań #2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Duda.

Polska U-20
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Misiak.

2
1
74'

Podanie w kierunku Kirejczyka. Trochę za bardzo do boku i napastnik Piasta Gliwice nie zdołał wbiec przed obrońcę.

1
1
71'

Portugalia U-20. Schodzi: Hugo Felix. Wchodzi: Lucas Anjos.

Lucas Anjos #13
Hugo Felix #11
2
2
68'

Ależ podanie Kirejczyka. Przyjął piłkę, zagrał idealnie na wolne pole do Fornalczyka, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem gości!

2
3
66'

Prostopadłe podanie w kierunku Fornalczyka, ale nie popełnili błędu rywale. Odegranie do portugalskiego bramkarza, a ten daleko wykopał piłkę.

2
1
65'

Wrzucał Biedrzycki, ale źle trafił w piłkę Polak i strzelił niecelnie.

3
1
64'

Kirejczyk poczekał na Borowskiego, ten ruszył na obieg i wywalczył rzut rożny.

3
1
61'

Pół godziny do końca. Sporo zmian w jednej i drugiej drużynie. W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku.

5
1
1
1
60'

Portugalia U-20. Schodzi: Diogo Prioste. Wchodzi: Samuel Justo.

Samuel Justo #17
Diogo Prioste #8
1
2
60'

Portugalia U-20. Schodzi: Herculano Nabian. Wchodzi: Jose Dinis Rodrigues.

Jose Dinis Rodrigues #14
Herculano Nabian #10
2
60'

Portugalia U-20. Schodzi: Jose Melro. Wchodzi: Jorge Meireles.

Jorge Meireles #15
Jose Melro #9
1
1
1
59'

Tymczasem Zych w dalszym ciągu nie ma nic do roboty.

1
1
58'

Polacy spokojnie rozgrywają piłkę i dobrze wychodzą spod pressingu.

1
56'
56'

Polska U-20. Schodzi: Tomasz Neugebauer. Wchodzi: Jakub Branecki.

Jakub Branecki #10
1
54'

Marczuk przewrócił się w polu karnym w pełnym biegu, ale sędzia raczej słusznie nie dopatrzył się tam przewinienia.

1
1
52'

Fornalczyk... minął jednego rywala, drugiego. Trochę chaotyczna akcja, ale jakoś przedostał się w pole karne. W ostatniej chwili wygarnął mu piłkę ostatni portugalski obrońca.

2
2
51'

Hugo Felix z rzutu wolnego. Zbyt nisko zagrana piłka. Polacy bez problemu wyjaśniają sytuację.

1
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Felix.

4
3
48'

I kolejny kontratak Polaków. Pieńko podawał prostopadle do Majchrzaka, ale ten złapany na minimalnym spalonym.

3
1
1
47'

Gol! Strzelił Tomasz Pieńko. Asystował mu Bartosz Biedrzycki.

Zabawa trwa! Polacy wykorzystali bardzo wysoko ustawioną obronę rywali. Biedrzycki zagrał na wolne pole do rozpędzonego Pieńki, a ten w sytuacji sam na sam strzela nie do obrony!