Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

1
87'

Gol! Strzelił Adam Ryczkowski.

Zanosiło się na emocjonującą końcówkę drugiej połowy spotkania i w 87. minucie padła bramka na 3:2 dla Legii II Warszawa. Także gospodarze cieszyli się po uderzeniu zmiennika. Adam Ryczkowski wtargnął rozpędzony w pole karne Ruchu Chorzów, a jego uderzenie okazało się tak precyzyjne, że piłka odbiła się od słupka po wylądowaniu w siatce.

4
2
85'

Jarosław Skrobacz wygląda na zatroskanego, kiedy spogląda na boisko. Ruch Chorzów nie radzi sobie dobrze w Legia Training Center i jeżeli niebawem nie dojdzie do strzelenia trzeciego gola, to zawodników czeka jeszcze konieczność pobiegania w dogrywce.

1
1
80'

Ostatnie 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygniecie meczu w drugiej połowie. Ruch Chorzów nieco przycisnął i wygląda na drużynę zdeterminowaną do zdobycia trzeciego gola.

74'

Legia II Warszawa. Schodzi: Szymon Graczewski. Wchodzi: Cyprian Pchelka.

wchodzi Wchodzi
Cyprian Pchelka #27
schodzi Schodzi
Szymon Graczewski #23
1
1
73'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kacper Wnorowski.

Potrafił to wykorzystać w 73. minucie Maciej Firlej, któremu w doprowadzeniu do remisu pomógł rykoszet od Kacpra Wnorowskiego. Wprowadzony w przerwie z ławki rezerwowych zawodnik zachował się przytomnie wewnątrz pola karnego i odebrał gospodarzom prowadzenie. Zrobiło się 2:2.

Kacper Wnorowski #26
1
1
1
2
70'

Coraz mniej czasu ma Ruch Chorzów na doprowadzenie do remisu.

1
1
68'

W ostatnich minutach najgroźniejsza była sytuacja podbramkowa aktywnego Macieja Firleja. Nie doszło do wyrównania. Wybronili się nieco rozpaczliwie golkiper oraz piłkarze z pola Legii II Warszawa.

1
1
1
65'

Legia II Warszawa. Schodzi: F. Saganowski. Wchodzi: Michał Zięba.

F. Saganowski #21
1
1
65'

Legia II Warszawa. Schodzi: Maksymilian Stangret. Wchodzi: Adam Ryczkowski.

Maksymilian Stangret #9
2
2
62'

Tym razem Legioniści nie dopuścili do wyrównania i ponownie wpakowali piłkę do bramki Ruchu Chorzów. Trafienie Lindsaya Rose'a zostało anulowane z powodu spalonego.

1
1
1
61'

Po dorzuceniu Remigiusza Szywacza z rzutu wolnego piłka została strącona niebezpiecznie przez Michała Feliksa. Przetoczyła się ona nieznacznie obok słupka w bramce Jakuba Zielińskiego. Legioniści obserwowali to z przerażeniem w oczach.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Konik za ostre przewinienie na Wiktorze Długoszu.

55'

Po bramce Aleksandra Wańka były szanse na ponowne doprowadzenie do remisu. W zasadzie pierwszy fragment spotkania, w którym Niebiescy przez dłuższą chwilę oblegali pole karne przeciwnika i przetestowali obrońców oraz bramkarza kilkoma uderzeniami.

49'

Gol! Strzelił Aleksander Waniek. Asystował mu Robert Pich.

Po przerwie ponownie akcja zakończona strzałem do bramki Ruchu i Legia odzyskała prowadzenie dzięki główce Aleksandra Wańka. Pomocnik gospodarzy zachował się znakomicie w polu karnym, przeskoczył przeciwników po dośrodkowaniu Roberta Picha i przełamał ręce Jakuba Bieleckiego.