(0:2)
Zakończony
Górnik Zabrze
89'

0:4! Repka popełnił kardynalny błąd, za krótko podawał do własnego bramkarza. Ruszył do piłki Ennali i skorzystał z prezentu!

6
2
87'

Skurcze łapią Rogalę. GKS włożył w to spotkanie dużo wysiłku.

1
1
84'

Miał szansę Arak, wykiwał Szcześniaka w polu karnym, ale strzelił za lekko i obronił Szromnik. Był jednak spalony.

1
83'

Jedni i drudzy pewnie nie mieliby nic przeciwko, gdyby ten mecz już się skończył. GKS bez wiary, Górnik kontroluje sytuację na boisku.

2
2
80'
80'
77'

Fantastyczna kontra Górnika! Ennali biegł nieatakowany od połowy boiska a na koniec przelobował bramkarza GKS-u z kilkunastu metrów!

4
4
76'

GKS miał szansę! Świetnie z dystansu uderzył Kozubal, piłka leciała w okienko, ale kapitalnie w bramce spisał się Szromnik.

74'

Rogala miał dużo miejsca na lewej stronie, ale nie popisał się przy dośrodkowaniu. Po chwili Mak nie opanował piłki.

1
1
72'

Ennali w akcji lewym skrzydłem. Wszystko zrobił dobrze, do momentu strzału. Uderzył z szesnastu metrów obok słupka.

1
1
2
1
70'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, Arak urwał się Szcześniakowi, zdołał oddać strzał głową, ale trafił w rywala.

1
69'
66'

Musiolik! Wykorzystał świetne podanie z własnej połowy, wbiegł przed obrońcę, wygrał z nim fizyczną walkę, ale na koniec strzelił prosto w bramkarza!

3
3
64'

GKS próbuje, ale nie ma zbyt wielu argumentów w ofensywie. Górnik po przerwie bez konkretnej akcji na połowie przeciwnika. Tryb ekonomiczny włączony.

1
61'

Jeszcze poturbowany został jeden z piłkarzy GKS-u. Przerwa w grze.

1
1
1
60'

Szromnik pewnie na przedpolu po wrzutce z rzutu rożnego.

2
1
58'

Dość nieoczekiwanie podłączył się do ofensywnej akcji Komor, jednak bardzo nieudolnie prowadził piłkę. Wygonił się do bardzo ostrego kąta i strzelił tylko w boczną siatkę.

1
1
57'
57'
57'
wchodzi Wchodzi
Bartosz Baranowicz #21
schodzi Schodzi
56'

Kolejny rzut wolny dla GKS-u. Wrzucał Kozubal, ale Jędrych z sześciu metrów nie pokonał Szromnika! Świetna interwencja bramkarza Górnika.

3
1
56'
1
53'

Po płaskim dośrodkowaniu Rogali był na piątym metrze Pietrzyk, ale nie zdołał oddać strzału. Wybił mu piłkę spod nóg Szcześniak.