1
1
3
90'

Kryeziu zmylił bramkarza i pewnie trafia na 3:4! Będą jeszcze emocje w tym meczu!

1
1
4
6
88'

Sędzia dyktuje rzut karny dla Górnika! Piłkę ręką zagrywał Atanasov!

2
1
3
4
87'

Goście utrzymują się przy piłce i umiejętnie wybijają z rytmu zespół Górnika, który jeszcze wierzy.

2
1
2
85'

Cracovia stara się kontrolować boiskowe wydarzenia i sama nie atakuje już tak ochoczo.

1
1
1
84'
83'
82'
4
3
81'

Potężny strzał Janaszka i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
1
80'
78'
76'

Kwadrans do końca. Cracovia w defensywie.

1
2
74'

W końcu jakaś dobra interwencja Woźniaka. Próbował go zaskoczyć bezpośrednio z rzutu rożnego Atanasov.

2
3
72'

Janaszek wygrał walkę w powietrzu w polu karnym, lecz strzelił obok bramki po dobrej centrze z lewej strony.

2
2
71'

Żyra zabawił się z rywalem na lewym skrzydle i precyzyjnie zacentrował w pole karne, lecz Podliński po raz kolejny marnuje dobrą okazję i strzela bardzo niecelnie.

2
2
2
70'

Podliński zderzył się z Glikiem. Piłkarz Cracovii z grymasem bólu na twarzy, ale nie sygnalizuje konieczności zmiany.

1
1
68'

Jaroszyński ruszył odważnie lewą stroną, ale z linii końcowej niedokładnie wycofywał piłkę w stronę Makucha.

3
3
67'

Górnik po golu na 2:4 odżył. Stara się ruszyć po kolejne bramki.

3
4
64'
wchodzi Wchodzi
Fryderyk Janaszek #11
schodzi Schodzi
3
3
64'
1
1
1
1
63'

Górnik przed szansą na trzeciego gola! Świetne dośrodkowanie z prawej strony, piłka przeleciała nad Jugasem i spadła idealnie na nogę Podlińskiego, ale ten z niewyjaśnionych przyczyn nie uderzał bez przyjęcia. Ostatecznie tylko dziubnął futbolówkę końcem buta i strzelił tuż obok słupka.

1
2
61'

Ten kwadrans po przerwie przejdzie do historii piłki nożnej. Ależ tu się dzieje.

1
1
1
60'

O matko! Co zrobił teraz Adam Deja! Kapitalny strzał z 20 metrów. Madejski przez szans!

1
1
3
2
58'

Gol! Strzelił Jani Atanasov.

1:4! Mocne dośrodkowanie Atanasova z rzutu wolnego, prawdopodobnie nikt nie trącił piłki, co zaskoczyło defensywę i bramkarza Górnika. Ależ start tej drugiej połowy.

2
1
2
2
56'

Nie jest to najlepszy dzień Woźniaka. 3:1 dla Cracovii! Dośrodkowanie z prawej strony, na dalszym słupku zamykał akcję Oshima, uderzył głową w kozioł i... cóż, ponownie nie popisał się bramkarz Górnika i przepuścił piłkę do siatki.

2
1
2
2
56'

Cracovia nie chce na tym poprzestać. Nie schodzi z połowy Górnika.

1
1
1
1
55'

Trzy gole samobójcze w jednym meczu. Przecież to jest niepojęte.

1
1
1
52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!
3
2
1
3
3
53'

Gol dla Cracovii! Kuriozalna sytuacja. Fatalny błąd Woźniaka, który wypuścił piłkę po słabym dośrodkowaniu z prawej strony. Piłka odbiła się już za linią!

3
2
1
1
53'

VAR w użyciu.

52'

I znowu bardzo niepewnie Woźniak! Wypuścił piłkę z rąk i pytanie... czy futbolówka przekroczyła linię bramkową?!