(1:1)
Zakończony
Arsenal FC
komentarz

Ogromna niespodzianka w Lens. W meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów gospodarze pokonali Arsenal 2:1. Asystę przy zwycięskim trafieniu miejscowych zaliczył Przemysław Frankowski.a o metr minęła bramkę gości.

2
90+4'

Czujnie w obronie Frankowski, jeszcze będzie korner dla gości!

2
2
90+4'

Coraz bardziej paniczna obrona Lens. Jeszcze minuta i będzie sensacja!

2
2
90+2'

Rzut wolny dla gości. Dogranie w pole karne, ale nikt do piłki nie doszedł.

3
1
1
90'

Przed nami ostatnie 4 minuty meczu.

1
90'
1
90'
Salis Abdul Samed #6
RC Lens
1
89'

Zamieszanie pod bramką Lens. Obrońca gospodarzy w ostatnim momencie zablokował strzał z pola karnego.

88'

Z pola karnego uderzał Sotoca, piłka o metr minęła bramkę gości.

1
87'

Gospodarze nie pozwalają Arsenalowi przedostać się we własne pole karne. Minuty płyną dla gości coraz szybciej.

1
1
1
84'

Arsenal szuka dziury w obronie Lens. Goście nie potrafią oddać strzału na bramkę miejscowych.

2
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Deiver Machado #3
79'

Głęboko ustawieni gospodarze. Gracze Lens trochę opadli z sił i starają się dotrwać do końca ze skromnym prowadzeniem.

1
76'

Już tylko ok. kwadrans plus czas doliczony do końca meczu. Arsenal w ataku, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
1
1
73'

Po stracie gola goście nie są w stanie odpowiedzieć. Arsenal po serii zmian musi znaleźć swoją nową tożsamość.

1
1
1
73'
Wesley Said #22
Sepe Wahi #9
73'
Andy Diouf #18
1
69'

Gol! Strzelił Sepe Wahi. Asystował mu Przemysław Frankowski. A jednak Lens! Z prawej strony dograł w pole karne Frankowski, Waghi tylko dołożył nogę i piłka przy słupku wpadła do siatki! 2:1!

RC Lens
3
1
1
2
68'

Kolejny rzut rożny dla gości. Jesus uderzył głową, ale w środek bramki i bardzo anemicznie.

67'

Dogranie z kornera do Takehiro Tomiyasu. Japończyk miał sporo miejsca, jego strzał z pola karnego odbił nogą Samba!

1
66'

Dobrze w defensywie Frankowski. Polak przeciął dośrodkowanie i wybił piłkę na korner.

64'

Thomasson urwał się prawą stroną, wycofał do Sameda. Strzał poszybował tuż obok słupka!

1
1
61'

Piłkarzom Lens udało się przetrwać trudny początek 2. połowy. Teraz to gospodarze częściej goszczą z piłką na połowie rywala.

1
58'

Graczom Lens udało się przedrzeć lewą stroną. Przeniesienie ciężaru na prawo do Frankowskiego, ale szybszy był obrońca.

55'

Dogranie w pole karne z lewej strony, Thomasson starał się uderzać. Jednak nie miał zbyt wiele miejsca i przymierzył niecelnie.

53'

W końcu wyszli gospodarze, niepewnie na przedpolu zachował się Raya, ale bez konsekwencji.

52'

Arsenal w ataku, gracze Lens skoncentrowani na własnej połowie. Gospodarze ustawili się dość głęboko.

49'

Samba uratował Lens! Po stracie w polu karnym przed bramkarzem znalazł się Trossard. Bramkarz odbił uderzenie z kilku metrów!