(0:0)
Zakończony
1.FC Union Berlin
90+4'

Real dopiął swego! Strzał Valverde odbijał się od defensorów Unionu. Do piłki dopadł Bellingham, który z bliskiej odległości trafił do siatki.

26
23
2
8
11
90+1'

Arbiter doliczył pięć minut.

2
1
5
7
86'

Ruszył do przodu Juranović i wywalczył rzut wolny. Kolejne sekundy tracą piłkarze Realu Madryt.

8
3
2
83'

Nie ma szczęścia Joselu, który z trudnej pozycji uderzył tuż obok bramką! Będzie pamiętać o tym meczu zawodnik Realu.

7
6
3
2
2
83'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
1
80'
80'
Paul Jaeckel #14
1
1
2
80'
Danilho Doekhi #2
1
79'

Sędzia zadecydował, że gramy dalej!

3
1
1
78'

Otrzymał w polu karnym rywala futbolówkę Joselu, który uderzył na bramkę rywali. Jeden z defensorów zablokował strzał, ale piłkarze Realu sygnalizują, że było zagranie ręką i domagają sie "jedenastki".

1
75'

Błyskawiczna kontra rozpoczęta przez Krossa, który odebrał piłkę i pobiegł w kierunku bramki Unionu. Niemiec znalazł na prawej stronie Rodrygo. Brazylijczyk podawał do Valverde, ale ten został uprzedzony przez Bonucciego.

1
73'
Fran Garcia #14
1
1
72'

Ładnie zabrał się z piłką Valverde, który wbiegł w pole karne Unionu. Piłkę oddał Vazquezowi, a ten Rodrygo. Znów świetnie ustawieni byli jednak obrońcy gości.

1
1
69'

Mieli chwilę wytchnienia defensorzy Unionu Berlin, ale nie na długo. Strzał zza pola karnego oddał Luka Modrić. Znów czujny był Frederik Ronnow.

1
1
66'
#0
2
2
1
66'
#0
2
1
66'
65'

Sprytne podanie Jude Bellinghama do Joselu, który był jednak na spalonym.

1
63'

Ależ okazja dla Realu Madryt! Rodrygo dośrodkowywał z prawej stronę na głowę Joselu, a ten był blisko szczęścia. Strzał Hiszpana wybronił Ronnow, który sparował piłkę na słupek.

61'

Tym razem Modrić próbował znaleźć wbiegającego w pole karne Alabę. Austriak nie dał rady opanować futbolówki.

1
59'

Indywidualny rajd Sheraldo Beckera, który próbował wymusić rzut wolny po kontakcie z Antonio Ruedigerem.

1
1
1
56'

Bez wątpienia Real Madryt włączył drugi bieg.

8
2
2
1
2
54'

Rozpędzony Real Madryt, a Union Berlin w ogromnych tarapatach. Rodrygo znów znalazł się w polu karnym rywala, a jego strzał został zablokowany. Chwilę później Camavinga "objechał" Krala na lewej stronie i zagrał do Joselu. Górą przy strzale Hiiszpana był bramkarz Unionu Berlin.

2
3
1
52'

Ależ szturm na bramkę Unionu Berlin! Rodrygo wbiegł w pole karne i oddał strzał, który wybronił Ronnow. Pięć sekund później Brazylijczyk uderzył z woleja po dośrodkowaniu Lucasa Vazqueza. Jego próba wylądowała na słupku.

1
1
50'

To mogła być dobra szansa dla Realu Madryt! Z szybką akcją wychodził Rodrygo, który zbyt mocno podał do wbiegającego w pole karne Unionu Berlin Jude Bellinghama.

1
2
49'

Ciekawa akcja kombinacyjna Unionu Berlina zakończona strzałem w boczną siatkę Robina Gosensa.

3
47'

Druga połowa rozpoczęła się od ataku pozycyjnego Realu Madryt. Jeśli Królewscy chcą zgarnąć trzy punkty, muszą być jednak bardziej konkretni.