Kolejny raz Napoli. Kwaracchelia uderzał z półobrotu z jedenastu metrów, jednak broni Ronnow. Odetchnęło pół Berlina.

3
2
3
90+4'

Blisko Napoli! Lindstroem zagrał mocno w pole karne, ale Cajuste nie wykorzystał dobrej sytuacji. Świetnie w obronie Bonucci.

4
1
1
4
90+2'

Była akcja gości. Fofana poczekał na kolegów, wycofał piłkę przed pole karne, ale obok słupka strzelał Tousart.

2
1
2
1
4
90+1'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

1
2
1
90+1'
89'
1
2
2
1
3
87'
86'

Wrzucał Raspadori i z sześciu metrów nie trafia w dobrej sytuacji Simeone!

1
1
85'

Napoli w ofensywie, jednak brakuje konkretów w drugiej połowie.

1
1
83'

Kwaracchelia strzelał z 25 metrów. Za lekko. Broni Ronnow.

1
1
2
2
82'

Ależ było blisko. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Rrahmani i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
2
79'
wchodzi Wchodzi
Brenden Aaronson #7
schodzi Schodzi
79'

Raspadori strzelał z dystansu... obok słupka.

77'
77'
3
1
1
2
1
76'
2
2
2
3
5
76'

Kwadrans do końca. Zanosi się na olbrzymią niespodziankę w Neapolu.

4
1
75'

Lobotka opatrywany przez medyków.

1
2
73'

Sprytne dośrodkowanie Di Lorenzo, ale Ronnow pewnie złapał piłkę. Zabrakło bardziej agresywnego ataku ze strony gospodarzy.

1
72'

6-3 dla Unionu w strzałach celnych.

1
1
2
2
70'
2
1
1
1
1
70'
1
2
1
1
1
69'

Kolejna świetna kontra Unionu. Trimmel uderzał zza pola karnego i broni Meret.

2
2
3
1
3
67'

Strzelał Raspadori, ale prosto w mur.

2
3
2
1
2
66'

Znakomita akcja Politano. Jaeckel ratował się faulem taktycznym na 30. metrze.

3
3
1
1
1
66'
Paul Jaeckel #3
3
2
1
1
1
64'
63'

Ronnow pewnie interweniował na piątym metrze. Źle wykonany ten rzut rożny.

2
62'

Świetny strzał Politano zza pola karnego. Piłka leciała przy samym słupku, ale był rykoszet. Rzut rożny.

3
2
61'

Długie podanie w kierunku Beckera. Sporo ryzykował Meret, ale ostatecznie był minimalnie szybszy przy piłce.

1
2
1
60'

Gospodarze niezbyt dobrze weszli w drugą połowę. Union natomiast wyszedł odmieniony na murawę.

1
1
3
57'

Napoli przed kolejną szansą, ale Raspadori fatalnie przyjmował piłkę w polu karnym.

1
55'

Był rzut rożny dla Napoli. Krótkie rozegranie, dośrodkowanie Zielińskiego i Rrahmani oddał lekki strzał, z którym poradził sobie Ronnow.

2
1
1
52'

Tymczasem Union wyszedł z fenomenalną kontrą! Fofana biegł na osamotnionego Lobotkę. Zagrał do nadbiegającego Beckera, ten uderzył zza pola karnego, Meret odbił piłkę, ale Fofana był w idealnym miejscu i popisał się skuteczną dobitką. 1:1!

6
2
1
2
5
52'

Kwaracchelia, co za akcja! Wystawił piłkę Zielińskiemu, ten strzelał z kilku metrów, ale został w ostatniej chwili zablokowany.

4
1
2
50'

Zieliński wbiegł w pole karne, zagrywał z lewej strony, ale Ronnow złapał piłkę. Zabrakło tam ataku na futbolówkę.

2
1
3
49'

Napoli w ataku pozycyjnym. Union cofnięty. Niemrawy początek tej drugiej połowy.

2
1
46'

1
45+7'

Strzelał Juranović... słupek!

3
3
3
1
4
45+6'

Faulowany Haberer i będzie jeszcze rzut wolny dla Unionu z ok. 25 metrów.

2
2
1
45+4'

Napoli skupia się na dużo bardziej spokojnym rozgrywaniu piłki.

2
45+1'

Ależ odpalił torpedę z dystansu Laidouni. Przyjął to na ciało jeden z zawodników Unionu.

2
2
45'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
44'

Teraz kopnięty Politano. Zaostrzył się ten mecz.

3
1
1
43'

Lobotka zwija się z bólu. Gra przerwana. To efekt starcia z Laidounim.

1
2
1
41'

Bonucci z kartką za faul taktyczny. Pięknie ograł go Raspadori i trzeba było ratować się łapaniem za koszulkę.

1
41'
2
1
40'

Gol oczywiście uznany. Nie było żadnych kontrowersji.

1
1
1
2
39'

Gol! Strzelił Matteo Politano. Asystował mu Mario Rui.

Teraz chyba nie będzie już żadnych wątpliwości! Mario Rui miał dużo miejsca z lewej strony, zagrał bez przyjęcia w pole karne, piłka odbiła się od klatki Politano i wpadła do bramki obok bezradnego Ronnowa.

2
2
2
4
3
38'

Becker! Kapitalne podanie w pole karne. Wbiegał w "szesnastkę" Haberer, ale strzelił za lekko i Meret łapie piłkę. Wielka okazja dla Unionu.

36'

Podszedł do wyższego pressingu Union i Lobotka stracił piłkę na własnej połowie. Nie wykorzystał tego jednak Becker, który nie podał do lepiej ustawionego kolegi i też stracił.

2
1
3
2
1
33'

Nie ma gola! Sędzia po obejrzeniu kilkunastu powtórek uznał, że doszło tam do faulu Di Lorenzo.

3
4
3
3
5
32'

Sędzia biegnie do monitora.

2
5
4
32'

VAR!

2
2
1
1
2
30'

1:0 Napoli! Doczekali się. Mario Rui zacentrował na dalszy słupek, strącił piłkę Di Lorenzo i z bliska trafia Anguissa!

Ale... wściekle protestowali przyjezdni. Ich zdaniem Di Lorenzo nieprzepisowo oparł się na plecach rywala.

4
2
1
1
2
29'

Fofana pokusił się o uderzenie z dystansu. Nieźle zakręcił Lobotką, ale następnie posłał piłkę wysoko nad bramką.

28'

Nie maleje przewaga gospodarzy. Brakuje jednak gola. Póki co Union skutecznie się broni.

2
26'

Raspadori zakręcił rywalem w polu karnym, podawał płasko w okolice piątego metra, jednak Di Lorenzo nie zdążył oddać strzału. Wybijają piłkę goście.

24'

Mogło być 1:0! Świetne dośrodkowanie Zielińskiego, po którym w słupek strzelił Natan!

5
2
2
23'

Union miał rzut rożny. Wrzucał Juranović, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału. Piłka wybita.

1
20'

Anguissa wbiegał w pole karne z drugiej linii, jednak nie opanował piłki. Napoli wrzuciło wyższy bieg.

1
18'

Teraz uderzał Raspadori i w ostatniej chwili włożył nogę obrońca Unionu.

1
1
17'

Zieliński przed kapitalną szansą! Strzelał z ostrego kąta, ale broni Ronnow!

5
1
1
16'

Coraz głośniejsze wybuchy poza stadionem.

16'

Optyczną przewagę ma zespół Napoli, natomiast samo spotkanie nie jest prowadzone w zbyt szybkim tempie.

14'

Niezła centra w okolice piątego metra, ale faulowany był Meret.

1
1
1
1
1
13'

Przy okazji słychać wybuchające petardy.

1
1
1
1
1
13'

W końcu pokazali się w ofensywie przyjezdni. Jest rzut rożny.

12'

Gospodarze mogą swobodnie rozgrywać piłkę w środku pola. Nie oglądamy wściekłego pressingu ekipy z Berlina.

9'

Anguissa oddał potężny strzał z dystansu i znokautował rywala. Leży na boisku Diogo Leite.

2
8'

Union ma olbrzymie problemy z utrzymaniem się przy piłce.

1
1
7'

Kontratak Napoli, kilka szybkich podań i Kwaracchelia miał sytuację w polu karnym, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

5'

Kolejny rzut rożny dla Napoli. Dośrodkowanie Zielińskiego i obok bramki główkował Rrahmani.

4'

A teraz akcja gości. Becker dostał podanie na wolne pole, ale strzelił zbyt lekko. Uderzenie celne, jednak nie było mowy, żeby Meret popełnił błąd w tej sytuacji.

1
3'

Pewnie na przedpolu Ronnow. Wyjaśnił sytuację.

3'

Wrzutka w pole karne Di Lorenzo, ale Raspadori był dobrze pilnowany przez obrońcę Unionu. Będzie jednak rzut rożny dla Napoli.