(1:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Koniec meczu! Real wygrywa 3:2 i z kompletem zwycięstw zakończył fazę grupową tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!

4
1
2
3
2
90+2'

Sędzia doliczył pięć minut. Strzał Roussillona i broni Kepa. Było groźnie!

1
1
2
3
90'
1
89'

I jest gol dla Realu Madryt! Dani Ceballos znalazł się z piłką w polu karnym Unionu i oddał płaski strzał. Rykoszet i bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia.

13
4
1
1
5
88'

Celny strzał Kroosa! Broni bramkarz Unionu!

1
2
1
85'

Wydawało się, że nic nie odbierze zwycięstwa Realowi Madryt. Futbolówkę przed polem karnym przejął jednak rezerwowy Alex Kral i uderzeniem po długim słupku doprowadził do remisu.

3
1
6
8
81'
Brenden Aaronson #7
81'

Real kontrolował sytuację, ale strzał Laidouniego mógł wiele zmienić. Piłka po jego uderzeniu poleciała nad bramką!

1
80'
76'
2
2
75'
75'
75'
Sheraldo Becker #27
Paul Jaeckel #3
72'

Magia Realu Madryt! Szybka kontra gości piłka na lewą stronę do Frana Garcii, który dośrodkował do Joselu. 33-letni napastnik strzałem głową wyprowadza Królewskich na prowadzenie!

Real Madryt
12
5
3
2
71'
70'

Bardzo niecelny strzał Modricia zza pola karnego.

1
65'

Groźny strzał Alaby, który nawet nie był odwrócony w kierunku bramki Unionu! Piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

1
61'

Real napierał i dopiął swego! Rodrygo zszedł do linii końcowej, dośrodkował na głowę Joselu, a ten pokonał bramkarza Unionu z bliskiej odległości.

Real Madryt
11
5
2
3
60'

Akcja pozycyjna Realu Madryt przy akompaniamencie kibiców Unionu.

1
57'

Kolejna próba Rodrygo. Napastnik Realu uderzył zza pola karnego - celnie, ale broni golkiper Unionu.

56'

Jak nie strzelił tego Rodrygo?! Brazylijczyk miał przed sobą jedynie bramkarza, który instynktownie wystawił rękę i wybronił jego strzał. Kapitalna intewencja!

55'

Udało się wyjść z kontrą piłkarzom Unionu. Nieprzepisowo zatrzymał ją Alaba! Żółta kartka dla Austriaka.

Real Madryt
1
1
54'

Zawodnicy Realu utrzymują się na połowie Unionu.

1
1
51'

Efektowne uderzenie Vazqueza z woleja! Jego strzał z trudem wybronił golkiper Unionu Berlin.

2
1
49'

Starcie Behrensa z Nacho. Ucierpiał defensor Realu Madryt.

48'

Ciekawa próba Joselu, który próbował uderzenia przewrotką po dośrodkowaniu Ceballosa.

czas Druga połowa
46'
komentarz

Znakomita końcówka pierwszej połowy! Real Madryt cisnął i wywalczył rzut karny, którego ostatecznie nie wykorzystał Modrić. Kilkadziesiąt sekund później na prowadzenie wyszedł Union Berlin za sprawą gola Vollanda. Czekamy na drugą połowę!

4
3
1
1
2
45+1'

Nieprawdopodobna odpowiedź zawodników Unionu! Fatalna interwencja Alaby, którą wykorzystał Volland. Napastnik gospodarzy znalazł się z futbolówką przed Kepą i wygrał bezpośredni pojedynek z bramkarzem Realu.

10
3
1
7
8
45'
NIESTRZELONY KARNY

Gorące ostatnie minuty i to bardzo! Sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką Leite. Do "jedenastki" podszedł Luka Modrić, który trafił w nogi bramkarza Unionu!

Real Madryt
4
2
1
4
5
44'
3
43'

Ale po tej akcji powinno być 1:0! Po błędzie Gosensa piłka wpadła pod nogi Joselu, który w doskonałej sytuacji uderzył obok bramki.

40'

Teraz próbował Modrić, ale jego strzał został zablokowany.

38'

Niecelne uderzenie Bellinghama zza pola karnego rywali.

36'

Zagęściła się atmosfera. Arbiter nie podyktował ewidentnego faulu Nacho Hernandeza na Jerome Roussillonie. Ten drugi leżał przez dłuższy czas na murawie, ale "Królewscy" nie przerywali gry. Potem z tego powodu doszło do przepychanek i arbiter pokazał pierwsze żółte kartki w tym meczu.

1
35'
1
35'
1
1
33'

W końcu żwawiej z kontrą wyszli zawodnicy Unionu Berlin. Według arbitra nieprzepisowo przerwał ją Luka Modrić.

1
1
30'

Obraz gry się nie zmienia. Real utrzymuje się przy piłce i próbuje znaleźć lukę w defensywie Unionu. Wejście Vazqueza prawą flanką i hiszpański zawodnik wywalczył rzut rożny.

2
2
25'

Niecelny strzał Valverde z rzutu wolnego. Spora przewaga Realu Madryt.

5
3
3
22'

Ładna akcja Realu Madryt zakończona płaskim strzałem Luki Modricia. Piłkę wybił jeden z defensorów Unionu Berlin.

4
3
1
19'

Centra z lewej strony i kolejny celny strzał Behrensa. Tym razem uderzenie było zbyt lekkie i pewnie broni Kepa.

2
16'

Dośrodkowanie Garcii na głowę Joselu, który oddał strzał w poprzeczkę.

4
12'

Kolejna próba Bellinghama, który wbiegł w pole karne i oddał niecelny strzał obok bramki.

3
3
1
10'

Świetna piłka w kierunku Bellinghama, którego strzał z ostrego kąta wybronił Ronnow.

4
2
2
1
1
8'

Od kilku minut z małymi przerwami przy piłce utrzymują się zawodnicy Realu Madryt.

4
4
1
5'

Real chce uspokoić grę. Goście rozgrywają piłkę pomiędzy sobą.

3
3
3
1
3'

Ależ początek ze strony Unionu Berlin! Modrić popełnił błąd i nagle po zagraniu jednego z zawodników Unionu przed bramkarzem Realu znalazł się Behrens, który przegrał pojedynek sam na sam z Kepą. Chwilę później futbolówkę sprzed linii wybił defensor "Królewskich". Sędzia ostatecznie odgwizdał faul.