Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

90'

AC Milan. Schodzi: Fikayo Tomori. Wchodzi: Simon Kjaer.

89'

Gol! Strzelił Lee Kang-In. Asystował mu Warren Zaire-Emery.

Gol na 3:0 dla Paris Saint-Germain w 89. minucie był już policzkiem dla Milanu. Swój wkład w wynik miał Lee Kang-In. Koreańczyk dokończył dzieło zniszczenia gości strzałem z centrum pola karnego. Piłka trafiła do niego po podaniu Warrena Zaire'a-Emery'ego przepuszczonym przez Goncalo Ramosa.

Lee Kang-In #19
4
4
1
2
86'

Rafael Leao miał dużo do powiedzenia Slavko Vinciciowi. Słoweniec zniósł to z kamiennym obliczem.

1
84'

Była riposta na buczenie trybun. Podanie do Kyliana Mbappe i uderzenie techniczne w kierunku bramki. Popisał się Mike Maignan i jedną dłonią sparował piłkę na słupek. Zapachniało wstydliwym wynikiem dla Milanu.

2
1
80'

Olivier Giroud główkował celnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Theo Hernandeza. Co prawda prowadzenie paryżan wygląda na niezagrożone, ale publiczności i tak nieco nie podoba się pasywność podopiecznych Luisa Enrique w ostatnich minutach.

2
1
78'

Rafael Leao dojechał na końcówkę meczu i testuje akcjami indywidualnymi obrońców Paris Saint-Germain. Ostatnia zakończyła się strzałem - co prawda celnym, ale przewidywalnym. Dlatego goście musieli zadowolić się wywalczeniem kolejnego rzutu rożnego.

1
1
77'

AC Milan. Schodzi: Yunus Musah. Wchodzi: Tommaso Pobega.

wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #32
schodzi Schodzi
Yunus Musah #80
1
1
77'

AC Milan. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Yacine Adli.

75'

Także drużyna z Lombardii miała możliwość zaszkodzenia przeciwnikom z rzutu rożnego. Nic nie wynikło ze stałego fragmentu gry wywalczonego przez Rafaela Leao. 75 minut meczu za drużynami, a Stefano Pioli prawie nie szuka rozwiązań na ławce rezerwowych.

2
73'

Akcja Kyliana Mbappe dała gospodarzom korner. Dośrodkowanie spod chorągiewki pozostawiało dużo do życzenia i nie nadawało się do zakończenia strzałem.

3
2
71'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Lee Kang-In.

1
71'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Manuel Ugarte. Wchodzi: Fabian Ruiz.

Manuel Ugarte #4
3
1
70'

Oho, Gianluigi Donnarumma ruszył do dryblingu i nie pozwolił sobie na popełnienie błędu.

3
1
68'

Brakuje dokładności Rafaelowi Leao. Druga akcja Portugalczyka zakończona technicznym strzałem i ponownie Gianluigi Donnarumma nie musiał robić nic poza odprowadzeniem piłki wzrokiem poza boisko.

3
2
65'

Paryżanie swobodnie przeprowadzają kontrataki, ale akurat w ostatnim nie wszystko poszło jak w zegarku. Kylian Mbappe ma pretensje do Randala Kolo Muaniego za katastrofalne podanie. Wyglądał na równie zdziwionego jak na słynnym filmiku z meczu rugby.

3
1
63'

Odkopujemy statystyki meczu, ponieważ chyba wydarzyło się nim coś przełomowego. Dokładnie, pierwsze uderzenie celne Milanu. Christian Pulisić sprawdził zza pola karnego, czy Gianluigi Donnarumma nie usnął w bramce Paris Saint-Germain.

1
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Kalulu za przewinienie na Kylianie Mbappe.

62'

Obrazek z trybun.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Fikayo Tomori za trafienie w twarz Randala Kolo Muaniego.

60'

Zostało jeszcze trochę czasu Rossonerim. Na razie jednak mocniej zapachniało trzecim golem gospodarzy niż jakimkolwiek gości. Problem paryżan polegał na tym, że Kylian Mbappe zakończył swoją akcję indywidualną strzałem prosto w Mike'a Maignana.

2
2
1
58'

Tak cieszyli się gospodarze z gola na 2:0!

1
56'

Co można powiedzieć pozytywnego o grze półfinalisty poprzedniej edycji Ligi Mistrzów? Otóż nic.

2
1
53'

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani.

Jedno niepowodzenie nie zatrzymało paryżan. W 53. minucie padł gol na 2:0 zgodnie z przepisami. Podanie z rzutu rożnego trafiło pod nogi Ousmane'a Dembele. Co prawda pierwsze uderzenie zostało jeszcze obronione przez Mike'a Maignana, ale dobitka Randala Kolo Muaniego była już skuteczna.

5
5
1
2
2
51'

Uraz Oliviera Girouda, kolejny cios dla Milanu?

4
2
2
50'

Krótko po przerwie, konkretnie w 48. minucie, PSG ponownie wpakowało piłkę do bramki Milanu. Dotąd chaotyczny Ousmane Dembele tym razem zrobił wszystko podręcznikowo na połowie gości. Były zawodnik FC Barcelony rozpędził się i po wtargnięciu w pole karne, pokonał płaskim strzałem Mike'a Maignana. Gol został anulowany z powodu wcześniejszego faulu Manuela Ugarte na Yunusie Musahu.

2
49'

Po golu Slavko Vincić ruszył do monitora.

1
2
3
47'

Jest na boisku Christian Pulisić. W pierwszej połowie można było o tym zapomnieć. Próba dośrodkowania w wykonaniu Amerykanina, ale piłka nie dotarła do Olviera Girouda.