(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Piłkarze Barcelony zanotowali pierwsze straty w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Hiszpanii skompromitowali się w Hamburgu przegrywając 0:1 z Szachtarem Donieck. Kolejny słaby mecz rozegrał Robert Lewandowski.

72
95
17
24
32
90+8'
11
90+7'
8
90+6'

Mniej niż 120 sekund do końca! Barcelona pod polem karnym, bez efektów.

55
73
26
39
48
90+4'

Główkował Lewandowski, jednak po raz kolejny czegoś zabrakło.

43
92
34
41
50
90+3'

Bezradna FC Barcelona. Goście mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

34
41
11
19
23
90+1'

Gundogan starał się uderzać z pola karnego. Zbyt długo i został w efekcie zablokowany.

19
21
10
15
17
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

33
11
11
8
28
90'

Kontra Szachtara przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

17
5
3
7
13
87'

Newerton do bramki uderzając z pola karnego. Wcześniej jednak był spalony i wciąż tylko 1:0.

33
16
14
24
28
86'

Yamal zrobił zwód i... zmylił sam siebie. Tragedia.

16
41
8
18
22
84'

Z lewej strony dośrodkował Balde. Wprost w ręce bramkarza. Bez większej wiary i chęci goście.

14
19
14
14
14
81'
ZMIANA
20
3
14
4
2
81'

Dośrodkował Yamal, dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

7
10
7
10
17
80'

Atak pozycyjny Barcelony. Cały czas goście mają problemy z przedostaniem się w pole karne.

11
16
10
7
10
77'

Groźne dogranie w pole karne gospodarzy. Bramkarz pewnie interweniował na przedpolu.

14
9
12
6
12
75'

Kwadrans do końca. Barcelona pod bramką Szachtara, który broni się niemal całym zespołem.

30
18
14
10
14
73'

Dośrodkowanie, głową uderzał Lewandowski. Bez efektu. Nie ma nawet celnego strzału.

21
32
17
25
46
73'
3
70'

Piłkarze Szachtara zaczynają urywać cenne sekundy leżąc na boisku. Czas płynie...

8
16
10
12
28
68'

Felix uderzał z pola karnego, piłka minęła bramkę. Będzie korner.

21
6
8
3
3
67'

Głową uderzał Yamal, młodzian wcześniej faulował rywala.

3
2
9
9
7
65'

Szachtar czeka na swój moment na zamknięcie meczu. Barcelona przez moment ruszyła, ale teraz rozgrywa piłkę daleko od bramki.

1
1
7
5
15
62'
5
61'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Zabrakło jednego soczystego, celnego uderzenia. Piłka w rękach bramkarza.

7
7
9
8
7
60'

Seria zmian Xaviego. Lewandowski pozostał na boisku. Okaże się czy była to dobra decyzja. W ofensywie gościom na razie niewiele wychodzi.

22
19
6
6
11
60'
ZMIANA
11
6
4
3
2
59'
ZMIANA
7
5
4
3
4
59'
ZMIANA
8
10
5
3
2
59'
ZMIANA
9
1
2
1
2
59'

Najpierw skiksował Lewandowski, po chwili Torres uderzył niecelnie.

6
8
1
5
9
57'

Kolejny raz ter Stegen uratował Barcelonę! Tym razem odbił strzał z pola bramkowego Sikana!

21
8
4
3
4
55'

Romeu dogrywał w pole karne, Lewandowski starał się sięgnąć piłkę. Zabrakło mu niewiele.

10
11
8
12
11
54'

FC Barcelona bije głową w mur. Goście kreują sobie niewiele okazji bramkowych.

5
8
3
7
7
51'

Płaski strzał z dystansu Raphinhy, piłka poszybowała obok słupka.

11
5
5
10
6
51'

Minuty po przerwie płyną. Barcelona niewiele potrafi zdziałać pod bramką Szachtara.

4
9
4
12
13
48'

Gocholeishvili kolejny raz urwał się Alonso, strzał z ostrego kąta zdołał odbić ter Stegen!

8
5
7
4
4
47'

Akcja Torresa, zejście do środka, ale strzał z ok. 17 metrów poszybował już ponad bramką.