1
4
10
90+3'

Powalczył Plavsić i z niczego rzut rożny. A jednak nie. Sędzia dopatrzył się faulu na Fresnedzie.

8
1
3
3
90+3'

Raków przeważa w końcówce. Szuka tego gola na 2:2.

9
3
2
11
11
90+2'

Nieźle pograł Raków, dużo miejsca na skrzydle miał cebula, ale trochę pogubił się w dryblingu.

6
6
1
3
3
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut. Sporo.

6
2
3
11
11
90'

Piasecki ładnie utrzymał się przy piłce w polu karnym Sportingu, jednak w momencie podania Plavsicia był na spalonym. Szkoda.

1
1
2
2
88'

Raków próbuje. Długo rozgrywał akcję w bocznym sektorze i... niestety, zawiodło podanie Ledermana. Nie w tempo, za mocno, nikt nie ruszył do piłki. Wcześniej nie udało się dośrodkować piłki w pole karne.

2
4
1
2
4
85'

Tudor szarpnięty za koszulkę przez Paulinho. Kartka.

7
1
2
2
85'
Paulinho #20
Sporting Lizbona
5
3
1
3
85'

Rzut rożny dla Sportingu i pewnie na przedpolu Kovacević.

1
2
1
2
2
83'

Piękna akcja Sportingu. Fresneda wycofał piłkę do Bragancy, ten strzelił w okolice okienka, ale kapitalnie broni Kovacević.

3
2
4
4
83'

Jakieś problemy zdrowotne Trincao. Gra przerwana.

2
4
2
1
2
82'

Trener Szwarga idzie na całość.

7
4
2
1
82'
80'

Podpalił się teraz Ferreira i oddał kompletnie nieudany strzał z 20 metrów. A miał lepiej ustawionych kolegów.

1
1
1
3
79'

Ładna wcinka w pole karne z prawej strony, ale Braganca strzelił nad poprzeczką w bardzo trudnej sytuacji.

1
79'

Sporting robi wszystko, żeby Raków nie odebrał piłki. Od prawej do lewej. Spokojnie, bez presji.

1
3
76'

Kwadrans do końca. Nieoczekiwanie zrobiły nam się emocje w Lizbonie.

11
4
2
1
1
74'

Mieli szansę gospodarze. Piłka wycofana ze skrzydła w okolice 16. metra, strzelał Braganca i kolejny raz blokuje to Rundić.

5
4
1
1
73'

Sporting chce odzyskać równowagę. Gospodarze wymieniają kolejne podania.

1
2
1
1
73'

Nawet zrobiło się jakby trochę ciszej na trybunach. Nikt nie spodziewał się, że Raków może cokolwiek zrobić w tym meczu.

8
3
3
1
71'

Gol dla Rakowa! Co tu się wydarzyło?! Zaskoczony Sporting. Szybko wykonany rzut wolny przez Tudora, Cebula strzelił z ostrego kąta, Adan odbił piłkę, ale dopadł do niej Rundić i strzelił przy samym słupku. 2:1!

38
16
7
5
8
71'
3
70'
Ousmane Diomande #26
1
2
1
69'

Niebezpieczna strata Berggrena w środku boiska. Sporting już ruszał z kontrą, ale jednak był tam faul.

68'

Teraz jeszcze Hjulmand strzelał z dystansu. Niecelnie.

2
1
1
1
1
67'

Co za pomyłka Plavsicia. Podał piłkę do Paulinho, ten od razu strzelał płasko z narożnika pola karnego, ale ofiarnie rzucił się do bloku Adnan Kovacević.

1
2
65'

Świetna indywidualna akcja Trincao, ograny Adnan Kovacević w polu karnym, uderzenie fałszem, ale blokuje to Rundić.

1
1
1
1
1
63'

Piasecki utrzymał się przy piłce, zagrał na skrzydło do Plavsicia, a ten od razu centrował w pole karne. Problem w tym, że nie było tam żadnego zawodnika Rakowa.

1
1
62'
60'

Cebula i Lederman za moment wejdą na boisko.

1
2
1
1
1
59'

Sporting cały czas utrzymuje się przy piłce.

1
1
1
2
58'

Przy 1:0 można było jeszcze mieć nadzieję, że Raków będzie potrafił strzelić jakiegoś przypadkowego gola. Teraz sytuacja stała się już dramatyczna.

4
5
1
1
56'

Trzy zmiany w Sportingu. Najlepsi sobie odpoczną.

2
4
1
56'
56'
Matheus Reis #2
1
2
1
54'

Ładne podanie Pedro Goncalvesa w pole karne. Trincao w trudnej sytuacji strzelał z woleja i tylko minimalnie się pomylił.

1
1
52'

Po raz drugi bardzo pewnie wykonał rzut karny Pedro Goncalves. 2:0!

22
20
3
10
13
51'

2-3 powtórki wystarczyły. Rzut karny dla Sportingu!

17
12
6
9
25
50'

Sędzia idzie do monitora. Wszystko wskazuje na kolejny rzut karny. Zagranie ręką Rundicia było ewidentne.

9
7
6
9
7
49'

VAR.

11
12
6
4
5
49'

Dośrodkowanie Edwardsa, blokuje to Rundić. Gospodarze domagają się rzutu karnego za zagranie ręką, sędzia czeka.