(0:0)
Zakończony
Raków Częstochowa
120'

A tymczasem Raków podwyższa prowadzenie i jest już po zabawie! Lederman był nieatakowany przed polem karnym, uderzył precyzyjnie lewą nogą i Arndt nie dał rady z interwencją!

34
19
5
4
8
119'

Bez sił piłkarze ŁKS-u. Nie są w stanie przedostać się pod pole karne Rakowa.

10
8
4
5
6
117'
5
5
3
3
7
116'

Beznadziejne zachowanie Crnaca w stuprocentowej sytuacji. Miał idealną okazję do strzału, to za długo zwlekał w polu karnym. Zdołał jeszcze podać do Nowaka i tym razem ponownie świetnie broni Arndt.

3
4
2
3
8
114'

ŁKS strzela gola, konkretnie Hoti. Wcześniej jednak sędzia odgwizdał faul. Hoti kopnął w głowę Racovitana.

4
10
17
3
9
112'

Problemy Drachala. Łapią go skurcze.

5
9
7
11
9
111'

Crnac miał okazję na podwyższenie wyniku, jednak bardzo dobrze w bramce spisał się Arndt.

12
6
3
4
8
111'

VAR potwierdził - gol prawidłowy!

39
23
5
5
11
110'

Sędziowie jeszcze sprawdzają, czy wszystko w tej akcji było w porządku. Koczerhin mógł być na spalonym.

10
7
6
2
12
109'

Raków wychodzi na prowadzenie! Strzał Cebuli w dobrym stylu obronił Arndt, ale odbił piłkę prosto pod nogi Koczerhina, który z bliska trafia do pustej bramki!

23
17
3
6
11
107'
8
5
6
5
5
107'

Poślizgnął się Plavsić i zatrzymał piłkę ręką, bo ŁKS mógł ruszyć z kontrą.

4
6
6
1
1
107'

Tudor zablokowany.

8
5
5
3
3
106'

Tudor faulowany tuż przed polem karnym. Nieodpowiedzialne zachowanie Lorenca.

6
4
7
4
2
czas Druga połowa dogrywki
105'

Sędzia dolicza jeszcze minimum jedną minutę.

5
5
7
4
5
103'

Dobra wcinka w pole karne ŁKS-u. Zamykał akcję Drachal, podawał na piąty metr, ale Nacho po raz kolejny nie popełnia błędu w defensywie.

7
7
5
2
3
100'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
11
10
5
4
8
100'

Ależ głupota Janczukowicza! Miał już jedną żółtą kartkę, a próbował wymusić rzut karny!

4
5
2
4
8
99'

Kolejny raz Drachal. Chciał wrzucać, a wyszedł z tego strzał. Arndt jednak broni.

7
8
7
3
5
98'

Tudor zagrał w pole karne do Drachala. Mądrze, sprytnie, ale Drachal popsuł wszystko i kopnął piłkę w boczną siatkę.

6
6
4
5
7
97'
6
6
5
1
1
96'

Coraz gorzej wygląda murawa w Łodzi.

2
4
5
5
4
95'

Raków bardzo wolno rozgrywa piłkę. ŁKS prezentuje się dobrze w niskiej obronie.

5
5
2
3
3
92'

Kolejny raz goście. Plavsić strzelił mocno zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

4
4
1
2
4
92'

Nowak na dwudziestym metrze. To był dobry strzał, ale Guelen zdążył z blokiem.

4
3
1
2
2
91'

komentarz

Niestety, przed nami dodatkowe 30 minut.

8
8
2
4
4
90+5'

Kompletnie nieudany strzał Szeligi z szesnastu metrów. Wcześniej dużo lepszą okazję miał Guelen, ale nie decydował się na uderzenie.

4
7
2
4
2
90+3'

Kontra ŁKS-u i Hoti w najważniejszym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę.

3
8
3
9
6
90+3'

Strzał Drachala w polu karnym kolejny raz zablokowany. Wcześniej niedokładnie podawał Koczerhin, a mogła być z tego dużo groźniejsza sytuacja.

4
1
5
3
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

9
5
6
15
15
89'

Kolejna wrzutka w pole karne ŁKS-u i znowu bez strzału ze strony gości. Crnac się przewrócił, ale o faulu nie było mowy.

7
7
4
2
3
88'

Dobra akcja Nowaka. Wbiegł w pole karne, kopnął piłkę mocno na trzeci metr, ale Nacho w ostatniej chwili interweniował i uprzedził Drachala.

8
7
2
2
5
85'

Cebula wyprowadzał kontrę. Był osamotniony, został zagoniony do linii bocznej i stracił piłkę.

6
5
2
2
2
84'

Sporo ryzykował Kovacević. Zlekceważył sytuację i kopnął piłką w Ramireza. Na jego szczęście rywal się tego nie spodziewał i nie przejął futbolówki.

5
5
5
4
5
82'
5
3
4
2
3
82'

Przedzierał się lewą stroną Cebula, ale został powstrzymany przez Arndta. Bramkarz ŁKS-u utrzymuje swój zespół przy życiu.

5
3
3
2
4
82'

ŁKS odpuścił już sobie atakowanie. To jest gra tylko po to, by przetrwać. Zdecydowana przewaga Rakowa.

3
5
4
1
1
80'

Znakomite dośrodkowanie Nowaka zrzutu wolnego, ale Racovitan nie trafił w piłkę na piątym metrze. Powinno być 0:1.

4
4
4
3
4
79'
ŁKS Łódź
3
3
3
2
2
78'

Podłączył się do akcji Plavsić. Poczekał Nowak, zagranie na obieg i dośrodkowanie z linii końcowej, jednak Arndt po raz kolejny jest czujny i nie popełnia błędu.

3
3
2
1
76'
2
3
3
3
3
76'

Raków przed szansą, ale Arndt nogą broni bardzo mocny strzał Plavsicia z ostrego kąta.

4
4
1
1
1
74'
74'

Zmiana Tejana wstrzymana, bo jakiegoś urazu doznał Fase. Konieczna interwencja sztabu medycznego.

2
2
3
2
1
72'

Kombinacyjna akcja Rakowa i Nowak został w ostatniej chwili zablokowany w polu karnym. Coraz bliżej mistrz Polski.

6
3
3
2
2
71'
4
19
947
20
17
71'
5
2
5
11
1
71'
70'

Blisko Raków! Po strzale Drachala z dwudziestu metrów piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
3
3
3
3
69'

Leży na boisku Tejan. Kolejna przerwa w grze.

2
2
4
4
4
68'

Dzisiejszy mecz ogląda z trybun 3021 kibiców.

3
3
4
4
3
67'
5
2
2
2
5
66'

Kittel opanował piłkę w polu karnym po podaniu Plavsicia, ale został zablokowany.

3
4
4
3
4
64'

Tejan stanął na nogę Tudora. Bolesne wejście i zawodnik gości potrzebował pomocy medycznej.

1
1
7
4
6
64'
ŁKS Łódź
8
5
4
3
3
61'

Pół godziny do końca. Jeśli nic się nie zmieni, to czeka nas dogrywka. Dodatkowe 30 minut tego spektaklu.

4
4
4
4
4
60'

Teraz Plavsić zagrywał płasko w "szesnastkę" i ponownie łodzianie wybijają piłkę.

3
3
3
3
4
59'

Drachal zagrywał bardzo mocno wzdłuż piątego metra, ale żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

3
3
4
4
4
58'
55'

Raków ma przewagę, ale niewiele z niej wynika. Problemem jest przebicie się przez defensywę, która w minionej kolejce pozwoliła Górnikowi Zabrze na strzelenie pięciu goli.

5
5
5
1
1
54'

Kittel strzelił prosto w mur.

6
5
5
2
6
53'

Kolejny rzut wolny dla gości. Do bramki około 30 metrów.

8
5
4
4
4
50'

Akcja Rakowa, Yeboah dostał podanie od Kittela, jednak nie przyłożył się do strzału i posłał piłkę wysoko nad bramką.

8
8
8
3
3
48'

Wrzucał Yeboah, ale na idealnej wysokości dla Arndta, który pewnie piąstkował piłkę. Przy okazji był faulowany.

5
3
3
3
3
47'

Drachal ostro faulowany przez Tutyskinasa. Rzut wolny dla gości i kartka dla zawodnika ŁKS-u.