1
1
90+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Joan Roman nie wykorzystał rzutu karnego, Lemanowicz świetnie broni! Po chwili dobijał jeszcze Carbo, jednak nie trafił w bramkę!

1
2
90+3'

Absurdalne zagranie piłki ręką w polu karnym Grudniewskiego. "Jedenastka"!

1
1
90+1'

Villar strzela w poprzeczkę!

2
1
1
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
89'
GOOOOOOL!!!

3:0! Zza pola karnego strzelał Joan Roman, został zablokowany, ale piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Rodado, który z bliska nie pozostawił żadnych złudzeń Polonii.

5
1
1
1
2
88'

Rodado nie wykorzystuje dobrej sytuacji. Jego strzał z ostrego kąta został zablokowany. Zawiodło przyjęcie piłki.

2
1
1
1
2
86'
ZMIANA
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Jaroch. Asystował mu Bartosz Talar.

2:0! Talar zagrywał z rzutu rożnego i w trudnej sytuacji świetny strzał głową oddał Jaroch. Zaskoczony Lemanowicz nie zdążył do piłki!

4
1
1
82'

Jaroch podał dobrze po ziemi w pole karne. Villar kierunkowo zwiódł obrońcę, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
81'

10 minut do końca, choć sędzia pewnie sporo doliczy. Wisła ma ten mecz pod kontrolą.

4
1
2
78'
ZMIANA
78'
ZMIANA
75'

Joan Roman strzelał zza pola karnego, piłka po koźle, ale broni Lemanowicz.

2
1
74'

Polonia szuka swoich okazji, ale nie jest w stanie zagrozić bramce Wisły.

3
1
1
3
71'

Gol prawidłowy!

9
5
1
3
70'

Bardzo długo trwa sprawdzanie tego spalonego.

3
70'
ZMIANA
69'

Sobczak mógł być na minimalnym spalonym.

2
2
68'

VAR. Jeszcze sprawdzamy ewentualnego spalonego.

1
2
68'
GOOOOOOL!!!

Wisła ma tego gola! Po rzucie rożnym strzelał z powietrza Jaroch, piłka odbiła się od nogi Sobczaka i wpadła do bramki.

9
4
1
2
66'

I znowu na spalonym Sobczak.

2
3
65'

Podanie w kierunku Sobczaka, ale ten był na spalonym.

1
2
2
64'

Coraz więcej wskazuje na dogrywkę. Jest jeszcze sporo czasu, natomiast Wisła bije głową w mur i nie zanosi się na gole.

1
1
62'

Sapała z dystansu obok bramki.

1
1
61'

Błędy w rozegraniu wśród gości. Wiślacy ruszyli z kontrą, ale Sobczak strzelał bardzo niecelnie z ostrego kąta.

1
1
60'

Wreszcie ładnie pograła Wisła. Kilka podań na jeden kontakt, miał dobrą sytuację w polu karnym Joan Roman, jednak strzelił prosto w Lemanowicza.

1
1
58'

Po wrzutce z lewej strony strzelał Joan Roman - niecelnie.

1
1
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA
57'

Oficjalna frekwencja: 11016.

2
56'

Baena wszedł w drybling na skrzydle. Wyszło beznadziejnie. Wełna wbiegł przed niego i był faulowany.

2
54'

Strzał Alfaro z ostrego kąta zablokowany. Podawał płasko Baena.

1
1
1
52'

Kontra Polonii. Trochę powolna, ale Pawłowski zdołał zacentrować w pole karne. Satrustegui wszedł w zwarcie z Kobusińskim, przewrócił się napastnik gości, ale wcześniej był spalony.

2
50'

Kowalski-Haberek fatalnie przyjmował piłkę w polu karnym. Odskoczyła mu na kilka metrów i zwietrzył swoją szansę Jaroch. Doszło tam do kontaktu, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu zawodnika gości.

2
50'

Lemanowicz łapie piłkę po rzucie rożnym. Sytuacyjnie próbował strzelać Sobczak - bez zagrożenia.

1
1
1
49'

Mądrze gra Polonia po zejściu Piątka. Wisła ma przewagę, jednak nie kreuje stuprocentowych sytuacji.