Żółtą kartkę otrzymał Szymon Bartlewicz.

2
1
90+3'

Bartlewicz wrzucał w pole karne. Bez sensu. Nieprzygotowana pozycja i spokojnie na przedpolu interweniował Goller.

2
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Elias Baum.

Elias Baum #2
Niemcy U-19
2
2
90+2'

Drachal faulowany przy próbie kontry.

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Klaus Sima.

Klaus Sima #13
Niemcy U-19
1
2
90+2'

Próbują Polacy, jednak nie za bardzo potrafią przedostać się pod pole karne rywala.

90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

89'

Polska U-19. Schodzi: Junior Nsangou. Wchodzi: Tommaso Guercio.

wchodzi Wchodzi
Tommaso Guercio #23
schodzi Schodzi
Junior Nsangou #16
1
3
89'

Polska U-19. Schodzi: Norbert Barczak. Wchodzi: Szymon Bartlewicz.

Norbert Barczak #2
88'

Nsangou nie trafił czysto w piłkę po rzucie rożnym. Po chwili dobijał jeszcze Pitan, ale zdecydowanie zbyt lekko i był blokowany.

85'

Niemcy U-19. Schodzi: Luca Marino. Wchodzi: Klaus Sima.

Luca Marino #19
1
1
84'

Ten gol wszystko zmienia. Teraz Polska spada na trzecie miejsce w tabeli.

3
2
1
83'

Gol! Strzelił Dżenan Pejcinović.

3:3... Pejcinović po raz kolejny. Polacy protestowali, bo ich zdaniem jeden z Niemców zagrywał piłkę ręką w polu karnym. Mógł też być spalony przy wstrzeleniu piłki w pole karne.

3
3
3
82'

Pejcinović zablokowany na szesnastym metrze. Ponownie miał za dużo swobody, gdy przyjmował piłkę.

1
1
1
80'

W meczu Kazachstan - Macedonia Północna remis 1:1. Ale przy prowadzeniu Polaków nie ma to żadnego znaczenia.

1
1
1
79'

Niemcy U-19. Schodzi: Maurice Krattenmacher. Wchodzi: Mert Komur.

1
77'

Gol! Strzelił Dawid Drachal.

3:2! Czasem szczęściu trzeba pomóc! Drachal uderzył z dwudziestu metrów, piłka odbiła się jeszcze od jednego z Niemców i zaskoczyła bramkarza!

5
7
1
2
76'

Świetna akcja Niemców. Blisko trzeciego gola, ale Dudziński broni bardzo mocny strzał Bischofa z szesnastu metrów.

1
1
1
74'

Nerwowo grają Polacy. Nie potrafią utrzymać się przy piłce.

1
73'

Soczysty strzał Bauma z dystansu. Po raz kolejny był jednak blokowany.

70'

Kazachstan cały czas prowadzi z Macedonią Północną. Od 60. minuty gra jednak w osłabieniu.

69'

Niebezpieczne zderzenie głowami w polu karnym. Ucierpiał Barczak. Sędzia natychmiast przerwał grę.

1
66'

Szybka kontra Polaków, Terlecki podał w tempo do Stalmacha, ale ten uderzył zbyt lekko z ostrego kąta. Goller broni.

64'

A Niemcy nie chcą poprzestać na dwóch trafieniach. Mają dużą przewagę w drugiej połowie.

62'

Teraz Polacy domagają się rzutu karnego. Ich zdaniem jeden z Niemców zagrywał piłkę ręką.

61'

Była szansa dla Polski po rzucie wolnym. Wrzucał Lewicki, Niemcy nie potrafili wybić piłki, ale strzał Śmiglewskiego został zablokowany.

59'

No i niestety po raz kolejny mamy remis. Pejcinović. Długie podanie za linię obrony, niepotrzebnie wychodził do piłki Mendes-Dudziński, rywal go uprzedził i lekkim strzałem posłał futbolówkę do pustej bramki.

3
1
3
58'

Kolejna nieudana próba gości. Baum niecelnie z ok. 20 metrów.

1
57'

Bezpośrednie uderzenie Rosiaka z rzutu wolnego. Trochę za lekko... Goller broni bez problemów.

1
56'

Śmiglewski faulowany tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja.

55'

Bardzo dyskretni w ofensywie Polacy.

54'

Krattenmacher bardzo niecelnie z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała w trybuny.

52'

Śmiglewski znokautowany. Oberwał piłką. Przerwa.

1
1
51'

Baum zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia nie przerwał gry. Goście kontynuowali akcję i Walde strzelił minimalnie nad poprzeczką. Dużo szczęścia po stronie Polaków.

1
1
49'

Cierpliwie budują swoje akcje goście.

1
1
48'

Akcja gości. Krattenmacher podał na lewą stronę do Bauma, ale ten strzelił bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.