(0:2)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Pod koniec meczu Piast Gliwice wywalczył jeszcze rzut karny. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Michał Chrapek i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5. Goście awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski!

1
2
1
90+4'
1
3
4
90+3'
1
1
89'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Maciej Diduszko #19
90+2'
Ruslan Grabovskyi #20
2
1
1
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty!

1
1
89'
Andrii Amonov #22
2
1
2
89'
Hubert Konstanty #24
P. Haraszkiewicz #10
2
1
2
87'

I to chyba koniec marzeń Cariny! Pusty przelot Seweryna, który wykorzystał Mosór. Defensor Piasta z bliskiej odległości strzałem głową podwyższył prowadzenie.

2
1
7
11
85'
Denis Matuszewski #9
1
1
4
6
83'

Cisza na stadionie w Gubinie. Dośrodkowanie w kierunku niepilnowanego Ameyawa, który strzałem głową wyprowadza Piast na prowadzenie.

2
2
1
9
15
80'
Mateusz Szela #5
4
2
1
78'

Od kilku minut na połowie Cariny przebywa Piast.

1
1
2
1
74'
Dawid Paraszczak #28
Jakub Loboda #14
2
1
1
70'

Sporo szczęścia miał Gubin! Dwukrotnie po strzałach zawodników Piasta wybijają piłkę z linii bramkowej defensorzy gospodarzy.

10
2
1
1
1
69'
67'

Chwila przerwy. Leży na murawie Matuszewski.

1
3
6
64'

Szok w Gubinie! Gorszy moment Piasta wykorzystany przez gospodarzy bezlitośnie! Dośrodkowanie z prawej strony, Matuszewski dołożył nogę i mamy 2:2!

20
8
5
1
1
62'
8
7
2
2
1
57'

Przyblokowany strzał Łobody wyłapał z trudem Plach! Zaskakujące minuty w Gubinie.

6
2
1
1
54'

Zły początek dla Piasta Gliwice! Stracona bramka i kontuzja Katranisa, który nie zdołał zejść z boiska o własnych siłach.

4
3
3
55'
50'

Jest bramka kontaktowa dla Cariny! Zgrywał piłkę Rutkowski do Matuszewskiego, który strzałem lewą nogą trafił do siatki!