Dożynki. W zasadzie nie ma powodu do przedłużania meczu.

4
1
1
85'

Poradzili sobie obrońcy z Podkarpacia z powstrzymaniem dryblującego blisko linii pola karnego Angela Rodado. Trochę poniosło atakującego gospodarzy, który postanowił samotnie poradzić sobie z dwoma przyjezdnymi i jeszcze pokonać strzałem Gerarda Bieszczada.

2
1
1
81'

Pozostało jeszcze kilka minut do zakończenia rozstrzygniętego spotkania. Wisła Kraków chce już dowieźć pozytywny wynik do ostatniego gwizdka Tomasza Wajdy. Z kolei przyjezdni nie mają już nadziei na cudowne doprowadzenie do dogrywki.

3
2
3
78'
4
2
2
1
2
75'

Nieudane podanie Marca Carbo w pole karne i piłka została przechwycona przez Gerarda Bieszczada. Pozostał obu zespołom na poprawienie wyniku zaledwie kwadrans podstawowego czasu i prawdopodobnie niewiele doliczonych minut.

1
71'
71'
2
1
1
67'

Gol! Strzelił Patryk Gogół. Asystował mu Angel Rodado.

W 67. minucie Wisła ripostowała golem na 4:1. Patryk Gogół strzelił do siatki po podaniu Angela Rodado, który sekundę wcześniej zabrał piłkę kompletnie nieostrożnemu Karolowi Łysiakowi.

17
8
2
1
66'

Gol! Strzelił Szymon Kądziołka. Asystował mu Patryk Warczak.

Stal odpowiedziała dopiero przy bardzo niekorzystnym wyniku. Szymon Kądziołka dostał podanie od Patryka Warczaka i pokonał Kamila Brodę strzałem w kierunku dalszego narożnika.

66'

Szansa na zaskoczenie przeciwnika z Krakowa rozegraniem rzutu rożnego. Dośrodkowanie Sebastiena Thilla sprawiło odrobinę problemów gospodarzom. Ostatecznie podopieczni Mariusza Jopa nie pozwolili na sprawdzenie niebezpiecznym strzałem celnym Kamila Brody.

2
2
1
64'
60'

Godzina meczu za drużynami.

3
1
2
59'

Patryk Warczak sprawdził swoim nieprzyjemnym uderzeniem Kamila Brodę ustawionego między słupkami w bramce Wisły Kraków. Golkiper gospodarzy zachowuje czyste konto już przez blisko godzinę rywalizacji z zawodnikami Stali Rzeszów.

2
55'

Nieudane próby poprawienia wyniku strzałami Adlera i Krzysztofa Danielewicza.

52'

Gol! Strzelił Bartosz Talar.

Stal nie zdążyła się otrząsnąć po drugim golu, a padła bramka na 3:0. Bartosz Talar pokonał Gerarda Bieszczada technicznym, płaskim uderzeniem w kierunku dalszego narożnika w bramce. Cała, krótka akcja bramkowa wynikła z beznadziejnego wyprowadzenia piłki przez golkipera przyjezdnych. Futbolówka została oddana praktycznie za darmo gospodarzom.

14
9
1
1
50'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Marc Carbo.

W 50. minucie Biała Gwiazda uspokoiła sytuację na coraz mocniej zasypywanym śniegiem boisku. Angel Rodado główkował na przekór kierunkowi przesuwania się Gerarda Bieszczada na 2:0 po dośrodkowaniu Marca Carbo! Asystent łatwo poradził sobie na skraju pola karnego z Milanem Simcakiem, po czym dostarczył piłkę napastnikowi Wiślaków.

16
10
2
48'

Rzeszowianie starali się przyspieszyć po powrocie z szatni na boisko. Po dwóch zmianach personalnych było widoczne przyspieszenie oraz agresja Stali, jednak nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.