(0:1)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Mimo problemów w końcówce, Widzew Łódź awansował do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski!

3
4
1
2
2
90+5'

To była piłka meczowa! Michał Trąbka oddał strzał z półwoleja, który wylądował na poprzeczce.

3
1
1
1
2
90+1'
1
3
3
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
1
7
7
89'

Dobra okazja dla Macieja Domańskiego. Jego strzał z rzutu wolnego poleciał nad bramką.

1
3
2
88'
85'

Cudowne zachowanie Sancheza! Napastnik Widzewa ograł Matrasa i pognał na bramkę Jałochy. Hiszpan ominął również golkipera Stali i trafił do siatki! Łodzianie blisko ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski.

Widzew Łódź
13
5
2
7
7
83'

Wspaniałe wejście Silvy, który oddał piłkę Sanchezowi. Hiszpan strzelił wprost w golkipera Stali. Po jego dobitce futbolówka poleciała wysoko nad bramką.

1
2
2
1
1
81'

Defensorzy Widzewa wyjaśnili całą sytuację.

3
2
3
1
1
81'

Przyjemna dla oka akcja mielczan na lewej stronie. Zablokowane dośrodkowanie i rzut rożny dla gospodarzy.

80'

Teraz to Stal Mielec stara się utrzymać przy piłce.

3
2
3
1
1
77'

Spokojne ostatnie minuty.

1
1
73'

Celny strzał Marka Hanouska. Bez problemów piłkę złapał Konrad Jałocha.

2
1
2
1
2
71'

Rozwścieczony Widzew chciał szybko wrócić na prowadzenie. Alvarez zszedł do środka i oddał strzał, który został zablokowany.

4
2
2
2
4
70'
2
1
1
2
2
69'
69'

Niespodzianka, bo tak można nazwać bramkę dla Stali po tym, co widzieliśmy dotychczas w drugiej połowie! Źle po dośrodkowaniu interweniował Juan Ibiza, który zgrał piłkę wprost pod nogi Krzysztofa Wołkowicza. Rezerwowy mielczan precyzyjnym uderzeniem przy słupku doprowadził do remisu!

6
6
3
5
67'

W końcu akcja na połowie Widzewa! Bardzo szybka, ponieważ futbolówkę bez przyjęcia huknął Michał Trąbka. Strzał zawodnika gospodarzy poleciał nad bramką Ravasa.

3
1
1
2
63'

Ależ wejście mógł mieć Bartłomiej Pawłowski, który znalazł się z piłką w polu karnym rywala. Jego próba została jednak zablokowana.

4
3
4
2
3
62'
62'
2
2
1
2
60'

Powinno być 0:2! Z dwóch metrów do bramki rywala nie trafił Silva.

2
2
2
2
3
56'

Wejście Kuna prawą stroną i podanie do Alvareza, który nie opanował futbolówki. Mogło być groźnie!

2
2
1
1
1
55'

Dwukrotnie ściągnięta piłka sprzed nosa Rondiciowi po rzucie wolnym Widzewa. Wciąż 0:1!

1
1
1
1
2
54'
Widzew Łódź
2
1
1
2
3
53'

I faul Trąbki przed własnym polem karnym. Okazja dla gości do dośrodkowania.

2
1
1
3
52'

Znów napiera Widzew.

3
1
2
49'

To była dobra szansa dla Widzewa! Celnie dośrodkował Zieliński, ale w piłkę nie trafił Klimek.

2
2
1
2
50'
Widzew Łódź
1
1
48'

Dobre wyjście Ravasa, który interweniował przy nieprzyjemnym dośrodkowaniu.

3
1
2
47'

Rozpoczęta druga połowa i przy piłce Stal Mielec. Ciekawe, czy zespół Kamila Kieresia będzie w stanie odpowiedzieć na cios Imada Rondicia.