(2:2)
Zakończony
Atletico Madryt
komentarz

Piłkarze Realu Madryt awansowali do finału Superpucharu Hiszpanii po dogrywce 5:3 pokonując Atletico Madryt. W czwartek o godzinie 20 drugi półfinał. FC Barcelona zmierzy się Osasuną Pampeluna.

10
8
2
3
2
120+3'
4
120+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił B. Diaz. Kontra Realu, Diaz uciekł Oblakowi i z ok. 30 metrów trafił do pustej bramki! 5:3!

3
120'

Jeszcze 2 minuty emocji przed nami.

5
4
6
5
5
120'

Niepewnie na przedpolu Kepa. Tym razem bez konsekwencji.

4
3
4
3
2
118'

Jeszcze Atletico! Strzał Griezmanna poszybował tuż obok słupka!

9
17
7
4
7
116'
GOOOOOOL!!!

Gol samobójczy! S. Savic. A jednak Real! Dogranie z prawej strony! Joselu uderzył głową, ale źle trafił. Piłka odbiła się od Stefana Savicia i dość przypadkowo przelobowała Oblaka! 4:3!

11
114'

Szuka Real Madryt swojej okazji, ale trudy meczu oraz daleka podróż dają się we znaki.

2
2
1
1
1
112'
2
109'

Z rzutu wolnego niewiele wyszło. Real Madryt jednak wciąż w ataku.

7
3
2
2
1
108'

Będzie rzut wolny dla Realu. Dobre miejsce do oddania uderzenia. Daleko do bramki, ale...

3
2
4
2
2
czas Druga połowa dogrywki
106'
2
106'
komentarz

Pierwsza część dogrywki nie przejdzie do historii. Niewiele się w niej działo.

2
2
2
1
2
105'

Pogramy jeszcze przez minutę.

2
1
3
104'
ZMIANA
J. Galan #17
M. Llorente #14
1
1
103'

Długo trwał atak pozycyjny Realu. W końcu niedokładne dogranie padło łupem Oblaka.

2
1
2
1
3
100'

Nikt nie chce w meczu ryzykować. Bramkarze w dogrywce są bezrobotni.

1
2
4
1
98'

Brakuje większych emocji w dogrywce. Drużyny są już zmęczone, ale wydaje się, że jeszcze coś tutaj się zadzieje.

3
3
5
2
1
95'

Zamieszanie w polu karnym Atletico po błędzie Witsela. Diaz źle rozwiązał sytuację.

2
2
3
3
3
93'

Dogrywka rozpoczęła się bez szarż. Real przy piłce, ale bramce Oblaka nie jest w stanie zagrozić.

1
2
3
2
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
komentarz

Przed nami jeszcze dwa kwadranse emocje. Co najmniej dwa kwadranse.

5
10
5
90+2'

Akcja Diaza, ale płaski strzał przeleciał metr obok bramki.

5
2
4
7
5
90+1'

Akcja Atletico, z pola karnego uderzał Griezmann. Kepa pewnie interweniował.

3
2
2
2
1
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

4
3
1
90'
2
89'

Real zamierza wszystko zakończyć w regulaminowym czasie i atakuje.

9
7
2
87'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu będzie dogrywka. Chociaż...

4
3
6
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił D. Carvajal. Cóż tam się działo! Strzał Viniciusa w sytuacji sam na sam odbił Oblak! Poprawkę Bellinghama z linii wybił Hermoso. Do piłki dopadł Carvajal i wpakował pod poprzeczkę! 3:3!

18
83'

Coraz mniej czasu ma Real na wyrównanie. Atletico czeka na własnej połowie na rywala.

1
2
6
4
1
81'
ZMIANA
B. Diaz #21
A. Tchouameni #18
6
4
4
81'
ZMIANA
E. Camavinga #12
F. Mendy #23
8
5
4
80'

Bramkarz protestował, że był faulowany, ale racji nie miał. Gol został uznany.

4
3
2
3
6
78'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! A. Rudiger. Kuriozalna bramka! Dośrodkowanie na przedpole, Kepa zderzył się z Moratą, po chwili piłki odbiła się od zdezorientowanego Ruedigera i wpadła do bramki! 2:3!

11
79'

Atletico kryzys po przerwie ma za sobą. Wybrańcy Simeone szukają swojej szansy.

3
3
2
1
2
76'

Mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu. Tutaj musimy poznać zwycięzcę.

2
2
1
73'

W końcu przed szansą Morata. Pilka na aucie, ale wcześniej i tak był spalony.

3
2
2
72'

A teraz Rodrygo uderzał z pola karnego. Oblak jest już nieźle rozgrzany.

2
1
2
1
71'

Szybko rozegrany rzut wolny, zagranie do Carvajala, którego strzał z woleja odbił Oblak!

3
3
1
1
2
71'

Atletico okopało się na własnej połowie. Real w ataku, rywale czekają na możliwość skontrowania.

2
2
2
68'

Atak pozycyjny Królewskich. Wszystko jednak dzieje się dość daleko od pola karnego Oblaka.

2
2
2
1
66'
ZMIANA
R. Riquelme #25
S. Lino #12
1
1
66'
ZMIANA
N. Molina #16
S. Niguez #8
1
1
66'
ZMIANA
T. Kroos #8
L. Modric #10
4
4
3
65'

Vinicius wpadł z piłką w pole karne, dogranie z linii końcowej pewnie złapał Oblak.

2
2
2
1
1
63'

W 2. części piłkarze kreują mniej okazji. Wydaje się, że jedna bramka może rozstrzygnąć wszystko.

2
1
1
60'

Vinicius padł w polu karnym Atletico. Sędzia faulu nie dostrzegł.

3
2
3
2
4
57'

Drużyny z Madrytu czekają na błąd rywala w defensywie. Po zmianie stron bramkarze mają niewiele pracy.

2
1
1
54'

Błąd Carvajala, piłka trafiła do Lino, ten wpadł w pole karne i mocno uderzył tuż obok słupka!

4
3
1
2
1
53'

W 2. połowie brakuje jak na razie okazji bramkowych. Dobre tempo, ale czekamy na uderzenia.

1
1
1
50'

Kombinacyjna akcja Realu. Piłka znalazła się już nawet w polu karnym. Ostatecznie zabrakło uderzenia.

1
1
2
1
47'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Mamy nadzieję, że zespoły wkrótce podkręcą tempo.