21
51
119'

Gol! Strzelił Joao Gamboa. Asystował mu Mariusz Malec.

Szał radości w szeregach Pogoni! Z rzutu wolnego dośrodkował Biczachczjan, Malec zgrał piłkę przed bramkę do Gamboi, a ten z najbliższej odległości pokonał Bednarka!

250
107
27
64
131
118'
24
14
4
15
22
117'

Gol dla Lecha? Nie! Ba Loua wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu Velde, jednak Norweg był wcześniej na spalonym.

24
16
9
29
35
116'
116'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, kapitalną okazję miał Joao Gamboa, który dopadł do piłki kilka metrów przed bramką, lecz główkował obok słupka!

13
10
2
6
5
112'
112'

Teraz potężnie uderzył Dino Hotić sprzed pola karnego. I tyle, bo o celności nie było mowy.

13
8
7
8
11
110'

Niedokładnie teraz Leonardo Koutris. Zawodnik gości miał sporo swobody na boku pola karnego, a i tak fatalnie przestrzelił.

20
7
2
7
8
107'

Mogło być groźnie, ale lechici zablokowali uderzenie Grosickiego z ostrego kąta.

30
11
4
16
8
106'

Filip Bednarek "wypluł" piłkę przed siebie po strzale Koulourisa z ostrego kąta, zaasekurowali go jednak obrońcy i dobitki nie było.

19
8
3
6
6
czas Druga połowa dogrywki
106'
106'
104'

Efektowne rulety Szymczaka na linii pola karnego, ale zawodnik Lecha wykonał o jeden zwód za dużo i stracił piłkę.

22
18
2
12
21
102'

Rzut wolny dla "Portowców" z narożnika boiska. Na strzał przy bliższym słupku zdecydował się Kamil Grosicki i to była kompletnie nieudana próba. Wyraźne pudło.

22
23
7
14
11
99'

Robi się więcej miejsca na boisku i mamy małą wymianę ciosów.

22
6
2
4
5
95'
17
10
1
1
15
97'

Fatalny strzał Douglasa z rzutu wolnego z 22 metrów. Piłka poleciała do kibiców siedzących za bramką i to tych w dość wysokich rzędach.

15
11
2
12
15
95'
19
8
1
6
15
95'

Było blisko gola dla Lecha! Kristoffer Velde oddał mocny strzał z 17 metrów i Valentin Cojocaru odbił piłkę przed siebie. Rumun zatrzymał też poprawkę Douglasa, choć już nie musiał, bo Szkot był na spalonym.

11
6
4
7
7
94'

Znów dużo walki, a mało czystego futbolu.

czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
90+5'

Teraz Kristoffer Velde zastopowany na 17. metrze. Oba zespoły jeszcze próbują.

29
8
6
8
18
90+3'

Poznańscy obrońcy zablokowali bardzo groźny strzał Biczachczjana z 15 metrów!

50
14
6
12
27
90'
15
8
1
3
5
90'

Doliczone 7 minut.

19
3
7
3
9
88'

Kristoffer Velde szarżował w polu karnym Pogoni i upadł, gdy poczuł na ramieniu rękę Loncara. To było jednak za mało na rzut karny. "Portowcy" wyszli z kontrą i do podania na czystą pozycję nie zdążył Wahan Biczachczjan.

20
12
6
7
10
88'

Nikt się tu nie szykuje do rychłego powrotu do domu. Zapach dogrywki jest już wyjątkowo intensywny.

9
3
6
5
21
87'

Z narożnika boiska na wiwat huknął Wahan Biczachczjan. Nad bramką.

20
5
1
6
6
85'

Pierwsza od dłuższego czasu akcja Pogoni, zakończona jednak faulem Wahlqvista w ofensywie.

16
9
6
8
10
81'

Filip Marchwiński próbował zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, piłkę spod nóg sprzątnął mu jednak obrońca.

27
10
6
14
14
80'

Okres wyraźnej przewagi Lecha. Pogoń skupiona na defensywie.

40
16
4
10
23
78'
77'

Celny strzał głową oddał Kristoffer Velde, tyle że wprost w ręce Cojocaru.

13
5
2
8
8
76'

Teraz jęk zawodu na trybunach! Po mocnym strzale z dystansu Hoticia, Valentin Cojocaru odbił piłkę przed siebie i płaska poprawka Marchwińskiego z 17 metrów była minimalnie niecelna.

17
12
4
6
10
75'

Powtórka rzutu wolnego. Pozycja była praktycznie taka sama jak kilka chwil temu. Centrował Barry Douglas i tym razem na posterunku obrońcy.

16
5
2
3
7
73'

Słabe dośrodkowanie Pereiry z rzutu wolnego. Za głęboko i wprost do rąk Cojocaru.

12
3
5
4
10
73'

Bardzo szarpany fragment. Gra się zaostrzyła.

5
1
11
2
7
71'

Dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego i bez zagrożenia. Nie było strzału.

6
3
3
5
10
67'

Technicznie przy dalszym słupku uderzył z ostrego kąta Kristoffer Velde i końcami palców odbił piłkę Valentin Cojocaru! W stuprocentowych sytuacjach mamy już remis.

25
12
8
9
11
65'

Fredrik Ulvestad zablokowany przy próbie efektownego strzału z narożnika pola karnego.

11
4
2
3
6
63'

Widzów: 17 434.

18
7
3
4
5
61'
60'

Filip Marchwiński składał się do główki, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Valentin Cojocaru. Zawodnik Lecha ucierpiał w tej sytuacji i wywiązała się tam jeszcze mała awantura.

13
6
15
11
14
59'

Na razie żadnego przełomu nie ma. Mija powoli godzina gry i poza zmarnowaną "setką" Grosickiego w pierwszej połowie, golem na poważnie nie zapachniało.

4
2
5
3
8
55'

Gramy dalej.

22
7
2
3
1
54'

Velde już się pozbierał, Cojocaru jeszcze opatrywany.

19
8
3
6
8
52'
17
7
2
10
18
51'

Kristoffer Velde był sam przed Cojocaru, ale zamiast oddać strzał, zaliczył zderzenie z bramkarzem Pogoni. Przerwa w grze, bo obaj ucierpieli.

5
5
4
7
11
49'

Filip Marchwiński upadając na murawę oddał płaski strzał z ostrego kąta. Tym razem Valentin Cojocaru miał trochę problemów, ale odbił piłkę.

15
9
5
5
7
47'

Celny, ale zbyt lekki strzał Marchwińskiego z 16 metrów. Cojocaru złapał piłkę.

14
14
6
8
13
Czy mecz rozstrzygnie się w regulaminowych 90 minutach?
1
1
2
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Niezła szansa Pogoni! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, obok słupka główkował Joao Gamboa.

33
12
10
4
10
43'

Głębokie dośrodkowanie Karlstroma sprzed pola karnego. Valentin Cojocaru musiał to przechwycić. Jeśli w drugiej połowie nic się nie zmieni, zacznie nam pachnieć dogrywką.

8
7
9
7
10
42'
20
9
3
9
15
40'

Teraz z 17 metrów wysoko w trybuny uderzył Dino Hotić. Klasyk powiedziałby, że przynajmniej nie ma kontry.

14
9
8
8
11
39'

W zamieszaniu po rzucie wolnym szczecinianie zablokowali uderzenie Marchwińskiego. Centrował Joel Pereira.

16
9
7
9
13
36'

Filip Szymczak wystartował do prostopadłego podania, jednak nie był w stanie wyprzedzić ostatniego obrońcy "Portowców" i piłkę złapał ostatecznie Valentin Cojocaru.

18
7
4
7
7
35'

Od kilku minut inicjatywa po stronie poznaniaków, Pogoń spuściła z tonu.

20
11
2
5
15
32'

Małe zamieszanie przed polem karnym Pogoni, do strzału złożył się Jesper Karlstrom, lecz... trafił w sędziego.

9
28
9
5
7
30'

Sprzed pola karnego uderzył Radosław Murawski - metr od spojenia słupka z poprzeczką.

20
14
5
11
7
29'

Teraz było ciekawie w polu karnym gości. Jesper Karlstrom wybiegł za plecy obrońców, natychmiast dograł na środek do Szymczaka, jednak napastnik Lecha został zablokowany.

21
13
6
5
9
28'

"Kolejorz" w ataku pozycyjnym. Niewiele z niego póki co wynika.

13
5
2
5
8
23'

Pogoń jest konkretniejsza. Lech na razie nie zagroził bramce Cojocaru.

30
11
5
9
13
22'

Teraz Grosicki do Gorgona w polu karnym, jednak ten drugi uderzył źle, wysoko nad poprzeczką.

12
8
1
5
9
20'

Ależ kapitalną okazję zmarnował teraz Kamil Grosicki! Doświadczony skrzydłowy wybiegł sam na sam z Bednarkiem, czarował go jeszcze zwodami i gdy wydawało się, że wpakuje piłkę do siatki z ostrego kąta, huknął w trybuny! Zdecydowanie za dużo siły, a za mało precyzji. Znakomicie na czystą pozycję podał Alexander Gorgon.

16
8
5
10
13
16'

Piłka wpadła do siatki po soczystym strzale Murawskiego z 30 metrów. Gola jednak nie ma, sędzia wcześniej odgwizdał ewidentny faul Velde w ofensywie.

8
10
8
12
26
14'

Obie drużyny wiosną jeszcze nie przegrały i czują do siebie respekt. Nikt na razie nie podejmuje ryzyka.

9
4
7
3
6
10'

Z dystansu huknął Kamil Grosicki - tyleż mocno, co niecelnie.

18
8
6
13
7
9'

Lechici wymienili kilka podań przed polem karnym gości, jednak wszystko skończyło się zbyt głębokim dośrodkowaniem Pereiry i piłkę złapał Valentin Cojocaru.

9
8
4
3
5
6'

Dość spokojny początek w Poznaniu. Gra toczy się głównie w środkowej strefie.

6
3
5
7
4
2'

Pierwszy rzut rożny dla Pogoni, piłka trafiła przed pole karne do Koutrisa, ale ten skiksował przy próbie strzału.