Liga Mistrzów: 1/8 finału, rewanże
05 mar 2024 21:00
90+2'

Kang-in Lee miał stuprocentową sytuację po świetnym podaniu Mbappe, ale jego strzał broni Remiro!

1
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

2
1
1
89'

Ostrzał bramki PSG. Ostatecznie Mikel Merino mocnym strzałem pokonał Donnarummę.

Real Sociedad
4
1
1
1
1
89'

Była szansa dla gospodarzy, ale Olasagasti za długo zwlekał ze strzałem z 16 metrów i ostatecznie został zablokowany.

1
1
88'

Spora liczba kibiców już opuściła stadion.

1
1
87'

Długie podanie Ugarte w kierunku Mbappe i spalony. Nieśmiałe próby paryżan.

84'

Bardzo spokojna gra PSG. Nie ma prób atakowania, a bardziej dowiezienia korzystnego wyniku do końcowego gwizdka.

1
83'
wchodzi Wchodzi
Jon Ander Olasagasti #16
schodzi Schodzi
83'
82'

Celny strzał Andre Silvy z ostrego kąta i spokojnie broni Donnarumma.

2
1
1
1
79'

Donnarumma uchronił PSG przed utratą gola. Turrientes strzelał z kilku metrów i fantastycznie między słupkami spisał się golkiper PSG.

1
77'
76'
Jon Pacheco #20
1
76'

Kubo z rzutu rożnego, ale Zubeldia nie trafił czysto w piłkę. Po chwili jeszcze Zubimendi uderzał niecelnie po płaskim dograniu z boku.

2
75'

Fragment meczu, kiedy PSG musi mocniej popracować w defensywie.

1
73'

Po błędzie Donnarummy miał szansę Oyarzabal, ale pogubił się w polu karnym. Wdał się w drybling, doskoczyli rywale i wyszła z tego jedynie nieudolna próba przelobowania Włocha.

1
1
1
71'

20 minut do końca. Lekka przewaga Realu Sociedad w ostatnim czasie, jednak w dalszym ciągu brakuje konkretów w postaci gola.

2
2
68'

Hakimi strzelał z ostrego kąta i Remiro z trudem odbił piłkę.

1
2
67'

Merino składał się do uderzenia z woleja z szesnastu metrów, lecz nie trafił w bramkę.

1
65'

Blisko Real Sociedad. Barrenetxea popisał się świetnym dośrodkowaniem z lewej flanki, ale będący w polu karnym Oyarzabal nie trafił w piłkę!

1
63'

Barrenetxea trafia na 1:2, ale... spalony! Krótko trwała radość gospodarzy.

1
61'
61'
Benat Turrientes #22
1
61'
Ander Barrenetxea #7
Sheraldo Becker #11
1
59'

Mbappe faulowany przez Traore. Frustracja. Niemoc.

2
1
59'

Na trybunach słychać tylko kibiców z Paryża. Oni już świętują awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

2
2
56'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Kang-in Lee.

Mbappe na 0:2! Dostał idealne podanie, znalazł się oko w oko z Remiro i zaskoczył go uderzeniem przy bliższym słupku.

Paris Saint-Germain
5
1
1
54'
52'

Był rzut rożny dla gospodarzy i z problemami na przedpolu interweniował Donnarumma. Był tam poturbowany w powietrzu, ale sędzia z Anglii nie dopatrzył się faulu.

50'

Kubo i Oyarzabal chcieli coś zrobić w ofensywie, ale byli osamotnieni. Nie było wsparcia i PSG bez problemu przerwało tę akcję.

48'

Kang-in Lee pokusił się o strzał zza pola karnego i przyjął to na ciało Zubeldia.

46'

Gramy!

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+4'

Faul taktyczny Dembele przy linii bocznej. Po chwili jeszcze kopnął piłkę po gwizdku.

1
45+4'
1
45+3'

Delikatnie przycisnęli gospodarze w końcówce pierwszej połowy, choć nie przekłada się to na klarowne sytuacje.

1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

45'

Ależ teraz Kubo huknął z dystansu. Niewiele zabrakło, a piłka wpadłaby w okienko bramki.

1
44'

Był rzut rożny dla gości, ale po dośrodkowaniu Dembele pewnie piąstkował piłkę Remiro.

42'
1
42'

Hakimi nie zagra w kolejnym meczu, jeśli oczywiście PSG awansuje, choć w tej chwili chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza.

1
42'
1
1
1
1
2
41'

Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Drużyna Realu nie ma żadnych argumentów, żeby powalczyć o cokolwiek w tym meczu.

39'

Kolejne dłuższe podanie w stronę Beckera, ale ten przegrał pojedynek z Hakimim. Obrońca PSG spokojnie odegrał piłkę głową do swojego bramkarza.

36'

Brais Mendez zagrywał z rzutu wolnego, ale Donnarumma nie popełnił błędu. Był jeszcze faulowany przez Merino.

2
1
34'

Gwizdy publiczności, bo PSG nie zamierza oddawać piłki. Kibice tracą cierpliwość. Ten mecz ułożył się źle dla zespołu z San Sebastian.

3
31'

Coraz większe problemy Realu Sociedad. Nie potrafią wydostać się z własnej połowy. PSG po strzelonym golu ma całkowitą kontrolę nad meczem.

3
2
2
1
1
29'

Fatalna strata Oyarzabala na własnej połowie. Barcola od razu podawał w pole karne do Mbappe, ten strzelał mocno przy bliższym słupku i doskonale nogą broni Remiro!

1
28'

Dembele podawał lekko wszerz boiska. Piłkę przejął rywal, a po chwili sytuację faulem ratował Nuno Mendes.

1
28'
1
26'

Długie podanie w kierunku Beckera, ale ten nie dość, że faulował Hakimiego, to jeszcze został złapany na spalonym.

1
25'

Donnarumma jeszcze nie został zmuszony do jakiejś trudnej interwencji.

24'

Spokojna gra PSG. Zero ryzyka, wymiana podań. Gospodarze muszą biegać za piłką.

1
21'

Real Sociedad kryje 1 na 1 niemal na całym boisku. Wynik jest, jaki jest, ale takie ustawienie jest bardzo ryzykowne. Jeśli PSG ominie pressing, to później ma autostradę do bramki.

3
1
1
1
1
20'

Becker w polu karnym i jego strzał został zablokowany. Wcześniej jednak rozległ się gwizdek, bo faulowany był Fabian Ruiz. Gol nie zostałby uznany.

2
19'

Problem rozwiązany. Gospodarze rozpoczęli grę od środka.

4
18'

No i już wszystko wiemy. W bramce powstała dziura i musimy czekać aż zostanie to naprawione.

2
4
1
1
1
17'

Chociaż sędziowie jeszcze wstrzymują rozpoczęcie gry. Coś jest sprawdzane przez VAR.

2
1
1
16'

Kwadrans za nami. Sytuacja Realu Sociedad jest teraz dramatyczna. W dwumeczu jest 3:0 dla PSG.

3
2
15'

Mbappe! PSG prowadzi 1:0. Francuz z dziecinną łatwością ograł Zubeldię w polu karnym i mierzonym strzałem przy dalszym słupku pokonał Remiro.

7
3
2
1
1
15'

Teraz znakomicie ominęli pressing paryżanie. Zaire-Emery był już w polu karnym, lecz strzelał zdecydowanie zbyt lekko. Remiro pewnie broni.

1
1
1
2
14'

Bardzo szybkie tempo tego spotkania. Drużyna z Hiszpanii gra wysokim i agresywnym pressingiem. Tu nie ma miejsca na przyjęcie piłki.

13'

Kontratak Realu Sociedad. Kubo miał sporo przestrzeni na prawym skrzydle, podawał w pole karne... idealnie pomiędzy dwóch partnerów. Brakuje dokładności w ekipie gospodarzy.

10'

Świetna szansa dla ekipy z Paryża. Mbappe zaimponował szybkością, zagrywał piłkę z linii końcowej, ale Barcola z kilku metrów strzelił prosto w bramkarza!

1
1
1
1
2
8'

Teraz już udało się oddać strzał, choć było to bardziej podanie w kierunku Donnarummy. Źle trafił w piłkę Le Normand.

2
1
1
1
1
7'

Niewiele zabrakło teraz gospodarzom. Po dośrodkowaniu Beckera bliski oddania strzału głową był Kubo, ale w ostatniej chwili wybił mu piłkę sprzed nosa Nuno Mendes. Kapitalna interwencja.

1
1
1
1
1
5'

Akcja PSG, ale Mbappe strzelał niecelnie z szesnastu metrów.

2
1
1
2
2
4'

Gra wznowiona przez PSG, ale goście się nie spieszą. Oni mają dwa gole zaliczki z pierwszego meczu.

1
1
1
1
1
3'

To jakiś problem z prawą ręką Traore. Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego.

1
3
1
1
1
2'

Traore dynamicznie wbiegł w pole karne, jednak powstrzymał go Beraldo. Utrudnił oddanie strzału, zablokował. Jeszcze jakiegoś urazu doznał boczny obrońca Realu.