(3:1)
Zakończony
FC Kopenhaga
komentarz

Nie było niespodzianki. Piłkarze Manchesteru City bez problemów awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, pokonując na własnym stadionie FC Kopenhaga 3:1. Przy drugiej bramce nie popisał się Kamil Grabara.

1
1
2
90+2'

Rico Lewis uderzył z kilkunastu metrów, ale trafił w poprzeczkę!

1
1
90'

Jeszcze 3 minuty wątpliwych emocji.

2
90'
Magnus Mattsson #8
1
1
89'

Dogrywamy, przysypiamy. Być może sędzia nas wszystkich oszczędzi i wcześniej skończy ten nierówny mecz.

1
88'
wchodzi Wchodzi
Jacob Wright #56
schodzi Schodzi
1
84'

Cornelius zbyt ostro atakował piłkę w polu karnym.

1
2
82'

Dogrywamy mecz tak już od dwóch kwadransów. Tutaj nic wielkiego już się nie wydarzy. Remontady nie będzie, nie będzie niczego.

79'

Seria uderzeń na bramkę Edersona. Bramkarz City wciąż niepewnie na przedpolu. Piłka ostatecznie minęła bramkę gospodarzy.

78'
Birger Meling #24
Elias Jelert #19
78'

Dobre uderzenie Mattssona, strzał z pola karnego został przyblokowany.

74'
Micah Hamilton #92
1
72'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Zespoły myślami są już przy kolejnych meczach.

71'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Gracze City wyraźnie oszczędzają siły. Oni są już od dawna pewni awansu.

69'
Orri Oskarsson #18
69'
Oscar Hojlund #39
William Clem #36
68'
66'

Groźnie pod bramką City. Strzał z pola karnego Oskarssona odbił Ederson.

64'

Piłkarze FC Kopenhaga w ostatnim okresie raz starali się zagrozić Edersonowi. Jednak do dogrania w pole karne nikt nie doszedł. Akcja wyniknęła z błędu gospodarzy w rozegraniu.

1
61'

Gospodarze nie zamierzają oddawać inicjatywy gościom. Atak pozycyjny City, z którego niewiele wynika.

1
59'

Gomez zagrywał piłkę wzdłuż pola bramkowego. Sprytnie, ale nikt w sytuacji nie zorientował się.

58'
Victor Froholdt #47
57'
Elias Achouri #30
55'

Gomez zebrał piłkę przed polem karnym, strzał z ok. 16 metrów w ostatnim momencie zablokował obrońca.

53'

Goście starają się dać sobie nadzieję. Muszą być jednak czujny w tyłach. Gracze City tylko czekają na to, żeby rywal odsłonił się.

50'

Z pola karnego starał się uderzać Haaland. Norweg miał niewiele miejsca i został ostatecznie zablokowany.

1
49'

Piłkarze FC Kopenhaga przy piłce. Gracze City pozwalają na rozgrywanie akcji jedynie w okolicach środka pola.

1
1
1
46'

Niepewnie rozgrywał piłkę Ederson. Goście przejęli ją, ale dobrej okazji na zmniejszenie strat nie wykorzystali.