Karne (3:2)
Zakończony
Inter Mediolan
komentarz

Nie ma gola. Atletico Madryt z awansem po katastrofalnym pudle podsumowującym grę Interu Mediolan.

21
12
3
5
3
komentarz

3:2. Angel Correa oddał praktycznie idealne uderzenie.

16
9
1
1
4
komentarz

2:2. Francesco Acerbi jeszcze przedłuża nadzieje gości.

2
3
1
7
9
komentarz

2:1. Rodrigo Riquelme zdobył prowadzenie dla Atletico Madryt.

9
7
3
6
komentarz

Nie ma gola. Davy Claasen nie poradził sobie z Janem Oblakiem!

9
9
3
9
7
komentarz

Nie ma gola. Yann Sommer odpowiedział zatrzymaniem strzału Saula Nigueza.

5
7
1
5
6
komentarz

Nie ma gola. Strzał Alexisa Sancheza prosto w Jana Oblaka.

8
9
5
4
7
komentarz

1:1. Memphis Depay również tak mocno, jakby chciał rozerwać siatkę.

6
7
2
3
6
komentarz

0:1. Hakan Calhanoglu wziął krótki rozbieg i wpakował piłkę pod poprzeczkę.

komentarz

Szymon Marciniak zarządził twardą ręką losowaniem.

14
8
3
4
6
komentarz

Ostatniego ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów wyłoni konkurs rzutów karnych. Nieźli specjaliści Jan Oblak i Yann Sommer w bramce, więc powinno być ciekawie.

15
2
1
1
3
118'

Żółtą kartkę otrzymał Yann Aurel Bisseck za ratowanie się faulem na Memphisie Depayu.

Yann Aurel Bisseck #31
1
1
6
4
3
115'

Także gospodarzom brakuje już energii, żeby zachować się przytomnie pod bramką przeciwnika. Ostatnie pięć minut.

4
3
3
3
1
113'

Beznadziejne uderzenie z rzutu wolnego Hakana Calhanoglu, a pozycja wydawała się dogodna przynajmniej do zatrudnienia Jana Oblaka.

1
2
3
3
110'

Przewinienie w centrum boiska na zastawiającym dostęp do piłki Hakanie Calhanoglu.

1
1
108'

Nie radzi sobie Inter Mediolan w rozegraniach. Piłka wycofana do Yanna Sommera, a to było tylko zaproszenie do wysokiego pressingu dla wściekłych zawodników z Madrytu.

5
3
1
2
2
czas Druga połowa dogrywki
106'
komentarz

Bez przełomu w pierwszej połowie dogrywki, choć były kolejne sytuacje podbramkowe. Pozostało obu zespołom jeszcze 15 minut na rozstrzygnięcie dwumeczu przed konkursem rzutów karnych.

3
105+2'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Acerbi za przewinienie taktyczne na Angelu Correi.

2
3
4
105'

Doliczone dwie minuty.

2
1
1
105'

Przerwa w grze po znokautowaniu strzałem z rzutu wolnego Stefana de Vrija.

1
1
104'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul na rozpędzonym Memphisie Depayu.

2
1
5
1
102'
97'

Obrona Interu Mediolan w rozsypce, ale nie ma trzeciego gola dla Atletico Madryt. To z powodu interwencji Yanna Sommera po strzale z bliska Memphisa Depaya!

2
3
3
96'

Spokojniejsza wymiana podań Interu Mediolan.

3
1
1
94'

Simone Inzaghi musiał wstrząsnąć swoimi zawodnikami przed dogrywką, ponieważ druga połowa kompletnie im nie wyszła. Marcus Thuram, na przebudzenie dla Interu Mediolan, główkował ponad poprzeczką.

3
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Podobno Ligi Mistrzów nigdy za wiele. W takim razie kolejna dogrywka w tym tygodniu.

11
2
2
3
90+3'

Nie ma gola, a powinien być w ostatniej doliczonej minucie. Podanie Antoine'a Griezmanna do nieobstawionego kompana z zespołu, a ten uderzył z doskonałej pozycji za wysoko. Tylko co wyprawia w tym meczu od dłuższego czasu lider ligi włoskiej?

2
3
2
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
3
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Koke za ostre przewinienie.

1
2
1
87'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Koke.

Inter spanikował w końcówce drugiej połowy i raz po raz robiło się gorąco w polu karnym gości! Wreszcie padła bramka na 2:1 w rewanżu i 2:2 w dwumeczu. Podanie Koke zostało opanowane przez Memphisa Depaya kilkanaście metrów przed bramką i Holender zdobył pierwszego gola w edycji Ligi Mistrzów płaskim uderzeniem.

Asysta:
28
8
2
8
7
86'

Słupek! Wygląda to coraz bardziej fartownie dla Nerazzurrich. Minimalne pudło Memphisa Depaya!

1
4
2
84'

Inter Mediolan. Schodzi: Federico Dimarco. Wchodzi: Yann Aurel Bisseck.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
83'

Generalnie otworzyło się dużo miejsca dla Interu Mediolan na przeprowadzanie kontrataków. Najciekawszy z nich zakończył się strzałem Nicolo Barelli prosto w Jana Oblaka w sytuacji sam na sam.

1
1
81'

Teraz to sytuacja podbramkowa Atletico Madryt wyglądała na stuprocentową. Piłka zaplątała się pod nogami Angela Correi i z rozpaczliwym blokiem zdążył Matteo Darmian.

1
1
79'
78'

Atletico Madryt dostało nadzieję od Marcusa Thurama, ale czy podopieczni Diego Simeone strzelą drugiego gola tego wieczoru?

1
1
76'

W 76. minucie napastnicy Interu przeprowadzili atak, którego zakończenia mogą żałować. Lautaro Martinez uruchomił podaniem prostopadłym Marcusa Thurama, a ten znalazł się sam na sam z Janem Oblakiem. Francuz nie wytrzymał nerwowo i spudłował.

1
1
1
1
1
75'

Kibice Interu Mediolan mogą być generalnie zadowoleni z przebiegu ostatniego fragmentu spotkania. Atletico Madryt potrzebowało trochę czasu na postraszenie uderzeniem Yanna Sommera. Zostało ono przyblokowane i przyniosło gospodarzom korner.

2
71'

Atletico Madryt. Schodzi: Samuel Lino. Wchodzi: Rodrigo Riquelme.

Rodrigo Riquelme #17
2
70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu. Przetrwa ten Inter? W ostatnich minutach gra na własnych zasadach.

67'

Interweniował Nicolo Barella na boku boiska. Pierwsza połowa była słodko-gorzka dla reprezentanta Włoch. Nicolo Barella asystował przy bramce Federico Dimarco, ale jednocześnie powinien zapobiec wyrównaniu.

65'

Falami atakuje Atletico Madryt. Momentami gospodarze nacierają jak szaleni w kierunku bramki Yanna Sommera, ale momentami również pozwalają Interowi Mediolan na usypiające wymiany podań.

1
62'

Faul Axela Witsela na Henrichu Mchitarjanie. Zdecydowana reakcja Szymona Marciniaka, ale bez napomnienia dla Belga.

1
1
60'

Godzina meczu za drużynami, była kolejna niewykorzystana pozycja strzelecka przez Antoine'a Griezmanna.

58'

Czas pracuje na korzyść Nerazzurrich. Szczególnie po przerwie gra przyjezdnych nie jest specjalnie porywająca, jednak trudno nie dostrzec, że przybliżają się do celu.

1
55'

Kompletnie nieudane zagranie ze skrzydła Henricha Mchitarjana.

2
52'

Atletico absolutnie nie zamierza zwalniać, skoro już kilkakrotnie przebiło się przez obronę Interu. W 52. minucie zapachniało drugim golem Antoine'a Griezmanna, jednak ponownie z wyczuciem bronił Yann Sommer.

1
1
2
1
51'

Dwie akcje indywidualne zaproponowane przez Marcusa Thurama, ale może właśnie zbyt egoistyczne. Francuz nie przebił się w pole karne strzeżone przez podopiecznych Diego Simeone.

2
49'

Po zmianie stron w posiadaniu piłki gospodarze, jednak nie przebili się oni w pobliże bramki strzeżonej przez Yanna Sommera.