(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Dziwne zachowanie miejscowych piłkarze po meczu, którzy... zaczęli popychać Xaviego.

1
3
2
7
komentarz

W meczu 1/16 finału Pucharu Króla piłkarze FC Barcelony mieli długo wszystko pod kontrolą. Ostatecznie mistrzowie Hiszpanii wygrali zaledwie 3:2. W końcówce gola z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski.

26
9
4
2
4
90+3'

Gol! Strzelił M. Prat. Mocny strzał Prata i jest już tylko 2:3!

M. Prat #11
26
15
11
27
35
90+3'

Rzut karny dla gospodarz. Faulował Lopez.

15
12
6
10
14
90'

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

21
4
3
6
4
89'

Lewandowski do Roque, ale w sytuacji sam na sam lepszy bramkarz!

17
10
12
17
18
88'

Gol! Strzelił R. Lewandowski. Pewny strzał Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego! 1:3!

#0
193
83
16
8
23
87'

Zagranie ręką w polu karnym. Rzut karny dla Barcelony! Lewandowski już zabrał piłkę.

53
29
8
10
17
85'

Lewandowski uderzał z pola karnego. Próba została zablokowana.

13
11
8
9
19
84'

Brakuje koncentracji graczom Barcelony. Sporo niedokładności w grze gości.

6
3
3
6
7
83'

Barbastro. Schodzi: O. Gonpi. Wchodzi: J. Val.

2
80'

Żółtą kartkę otrzymał O. Gonpi.

4
3
3
3
3
79'

Sporo szczęścia mieli gości. Strzał głową Garcii z siedmiu metrów był niecelny!

3
3
1
5
3
78'

Gościom w końcu udało się oddalić grę od własnej połowy. Nerwowo na boisku.

5
4
4
4
2
75'

Martinez wszedł na boisku, ale szybko je opuścił z powodu kolejnego urazu. Na boiskach Barcelona wciąż nie może być pewna awansu.

5
8
3
3
8
74'

FC Barcelona. Schodzi: I. Martinez. Wchodzi: S. Roberto.

S. Roberto #20
I. Martinez #5
6
9
4
71'

FC Barcelona. Schodzi: J. Felix. Wchodzi: R. Lewandowski.

17
71'

FC Barcelona. Schodzi: O. Romeu. Wchodzi: I. Gundogan.

I. Gundogan #22
O. Romeu #18
3
3
2
71'

Barbastro. Schodzi: A. De Mesa Garrido. Wchodzi: M. Prat.

M. Prat #11
A. De Mesa Garrido #9
2
1
1
70'

Do wejścia przygotowuje się Robert Lewandowski!

22
8
4
6
8
68'

Gospodarze jeszcze wierzą w możliwość doprowadzenie do dogrywki. Barcelona zamierza wcześniej zamknąć mecz.

1
1
3
1
65'

Barbastro. Schodzi: Kike. Wchodzi: A. Crespo.

A. Crespo #10
Kike #8
2
1
1
65'

Barbastro. Schodzi: F. Carbonell. Wchodzi: J. Reques.

J. Reques #12
F. Carbonell #4
1
64'

Po dograniu z rogu głową uderzał Kounde, bramkarz zdołał odbić piłkę.

1
64'

FC Barcelona. Schodzi: A. Christensen. Wchodzi: I. Martinez.

A. Christensen #15
1
1
1
1
64'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: V. Roque.

V. Roque #19
Raphinha #11
3
3
1
63'

Barcelona trochę podrażniona, ruszyła po trzecią bramkę. Gospodarze nie są w stanie przejąć piłki.

3
3
1
1
60'

Gol! Strzelił A. De Mesa Garrido. Asystował mu Jaime. Gospodarze mają święto! Dośrodkowanie w pole karne, zamieszanie w polu karnym, Jaime RĘKĄ na przedpole, a De Mesa z bliska na 1:2!

9
57'

Pena bardzo niepewnie na przedpolu. Po złym wybiciu powstało zamieszanie, ostatecznie bez konsekwencji.

1
2
2
1
54'

Barcelona gra już na większym luzie. Gospodarze starają się coś zdziałać, ale brakuje umiejętności.

2
5
2
3
51'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu H. Fort. To już chyba po emocjach. Fort mądrze w pole karne, akcję zamykał Raphinha, który z ostrego kąta trafił do bramki! 0:2!

3
49'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Uderzał Joao Felix, ale sytuacyjnie i ponad poprzeczką.

1
3
1
1
1
47'

Pierwszy celny strzał gospodarzy. Z pola karnego uderzył Gonpi. Pena skutecznie interweniował.