Zakończony
Toulouse FC
45'
90+3'

Casseres z dystansu i dobrze broni Donnarumma! Za chwilę z narożnika pola karnego technicznie uderzył Sissoko, ale tym razem futbolówka przeleciała obok bramki.

90+2'

Szansa w końcówce. Najpierw Donnarumma kapitalnie obronił strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a następnie dobitka okazała się minimalnie niecelna.

90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

89'

Asensio doskonale podał piłkę do Mbappe, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale sędziowie odgwizdali spalonego.

88'

Dobre dośrodkowanie z tego rzutu wolnego, ale Donnarumma po raz kolejny bardzo dobrze spisał się na przedpolu.

87'

Jeszcze jeden stały fragment dla gości. Jeśli teraz nie złapią kontaktu, to raczej mogą pożegnać się z marzeniami o trofeum.

84'

Wrzutka z lewej strony i pewnie łapie piłkę na przedpolu Donnarumma. W ten sposób będzie ciężko o strzelenie gola.

83'

Próbują coś zrobić zawodnicy Tuluzy, ale nie za bardzo mają ku temu argumenty w ofensywie.

1
1
1
1
1
80'

Tym razem zagrali to na krótko gospodarze i wrócili do ataku pozycyjnego. Nie ma wielu emocji.

80'

Mbappe znowu faulowany i kolejny rzut wolny dla paryżan z ok. 30 metrów.

78'

Suazo wrzucał z rzutu wolnego, piłka została wybita przed pole karne, jednak nie popisał się Skytta i strzelił bardzo niecelnie.

1
1
1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

76'

Toulouse. Schodzi: Christian Mawissa Elebi. Wchodzi: Warren Kamanzi.

wchodzi Wchodzi
Warren Kamanzi #12
schodzi Schodzi
Christian Mawissa Elebi #13
76'

Toulouse. Schodzi: Vincent Sierro. Wchodzi: Ibrahim Cissoko.

Ibrahim Cissoko #10
Vincent Sierro #8
74'

Hakimi pięknie podciął piłkę w pole karne, Asensio przyjął, uderzył, ale został zablokowany.

73'

Kolejna próba z dystansu w wykonaniu gości. Magri sprawdził czujność Donnarummy, ale ten nie popełnił błędu.

71'

Mamy debiut w zespole PSG.

71'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Milan Skriniar. Wchodzi: Lucas Beraldo.

Lucas Beraldo #35
70'

Problemy PSG! Skriniar nagle usiadł na murawie i zgłosił jakiś uraz.

68'

Posiadanie piłki 68-32 na korzyść PSG.

66'

Toulouse. Schodzi: Aron Donnum. Wchodzi: Frank Magri.

Frank Magri #19
Aron Donnum #15
65'

Toulouse. Schodzi: Cesar Gelabert. Wchodzi: Naatan Skytta.

Naatan Skytta #22
Gabriel Suazo #17
64'

Donnarumma odbił piłkę przed siebie po strzale Sierro, po chwili piłka przeleciała tuż obok słupka. Było blisko gola kontaktowego.

63'

Casseres strzelał zza pola karnego, ale w sam środek bramki. Donnarumma pewnie broni.

61'

Pół godziny do końca. Niewiele wskazuje na jakąkolwiek niespodziankę w tym meczu.

60'

W ostatnich minutach wszystko niejako wróciło do normy. PSG odzyskało równowagę i zdecydowanie przeważa.

58'

Zaire-Emery przyspieszył akcję, podał do Mbappe, ale ten źle przyjmował piłkę na 18. metrze i nie zdołał jej ochronić. Strata.

56'

Hakimi uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego i słupek ratuje Tuluzę!

1
55'

Mbappe brzydko faulowany 30 metrów od bramki. Rzut wolny dla PSG.

54'

Nie forsują tempa paryżanie. Grają spokojnie, kontrolują boiskowe wydarzenia.

52'

PSG próbuje trochę odsunąć grę od własnej bramki. Początek drugiej połowy nie jest rewelacyjny w wykonaniu gospodarzy.

49'

I kolejna akcja Tuluzy! Donnum podał w pole karne, Dallinga natychmiast strzelał mimo asysty obrońcy, lecz i jemu brakuje precyzji.

48'

Ładna akcja gości przed polem karnym. Poklepali, Casseres miał sytuację, ale nie trafił czysto w piłkę i strzelił obok bramki.