87'

Po stronie Frosinone Calcio wszedł również Walid Cheddira za Kaio Jorge.

1
85'

Mattia Perin czujnie i nie zamierza pozwolić przeciwnikom na pozbawienie go czystego konta.

1
1
82'

Pozostało jeszcze kilka akcji do zakończenia spotkania i potencjalnie kilka sytuacji podbramkowych. Dusan Vlahović nie gra równie energicznie jak we wcześniejszej fazie meczu Arkadiusz Milik. Wie, że nie odbierze Polakowi tytułu MVP.

3
79'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: K. Bonifazi.

K. Bonifazi #33
1
78'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: J. Nonge Boende.

J. Nonge Boende #47
Kenan Yildiz #15
1
75'

Co zaproponują nam jeszcze piłkarze w ostatnim kwadransie podstawowego czasu?

72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Federico Gatti za ostre przewinienie.

2
2
71'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Timothy Weah. Wchodzi: Andrea Cambiaso.

Andrea Cambiaso #27
1
70'

Interweniowali gospodarze po dośrodkowaniu. W ostatnich minutach Bianconeri pozwolili poatakować podopiecznym Eusebio Di Francesco, jednak nie wynika z tego realne zagrożenie dla bramki zachowującego czyste konto Mattii Perina.

1
65'

Końcówka rozstrzygniętego meczu już bez Arkadiusza Milika.

1
62'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Hans Nicolussi.

Hans Nicolussi #41
1
63'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #17
1
1
1
62'
ZMIANA
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kenan Yildiz. Asystował mu Weston McKennie.

Czwarta bramka Bianconerich, ale tym razem już nie Arkadiusz Milik, a jego kompan Kenan Yildiz wyszedł z cienia po dograniu Westona McKenniegoo.

Juventus FC
1
6
3
3
60'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Luca Mazzitelli. Wchodzi: Enzo Barrenechea.

Enzo Barrenechea #45
1
59'
ZMIANA

Frosinone Calcio. Schodzi: Abdou Harroui. Wchodzi: Francesco Gelli.

Francesco Gelli #14
Abdou Harroui #21
1
1
57'

W 57. minucie piłka wpadła raz jeszcze do bramki po akcji strzelca Arkadiusza Milika i asystenta Fabio Mirettego, ale gol został anulowany z powodu spalonego.

1
2
1
4
4
55'

Ponownie akcja Bianconerich z wykorzystaniem Manuela Locatellego. Włoch asystował przy bramce numer trzy Arkadiusza Milika i starał się ponownie uruchomić dośrodkowaniem kandydata do reprezentacji Polski.

3
53'

A może to jeszcze nie koniec strzelania Arkadiusza Milika?

6
2
2
50'

Nie trzeba zastanawiać się nad najważniejszym piłkarzem!

7
5
1
1
2
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Manuel Locatelli.

Na potwierdzenie niemocy Frosinone Calcio padła wyczekiwana bramka na 3:0 Arkadiusza Milika. Polak skompletował co prawda nieklasycznego, ale zawsze hat-tricka. Manuel Locatelli dostrzegł i uruchomił swoim podaniem rozpędzonego i rozpromienionego Arkadiusza Milika, a ten pokonał bramkarza gości po raz trzeci. Popis, po prostu popis napastnika!

33
12
6
2
2
47'

Pora na emocje w drugiej połowie spotkania.

komentarz

Arkadiusz Milik z dubletem po 45 minutach.

1
1
1
2
1
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

1
1
1
komentarz

Przewaga, zapewniona Juventusowi przez Arkadiusza Milika, daje dużo spokoju po nieco ponad 45 minutach. Polak gra pierwsze skrzypce i po zmianie stron postara się o skompletowanie hat-tricka.

3
2
2
2
1
45'

Doliczona minuta.

43'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

1
40'

Arkadiusz Milik szaleje w ataku Bianconerich.

1
1
1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Weston McKennie.

Arkadiusz Milik gra pierwsze skrzypce w ćwierćfinale Pucharu Włoch. W 38. minucie Polak ponownie cieszył się z gola. Tym razem przymierzył nie ze stojącej piłki, a na zakończenie ataku Bianconerich. Piłka trafiła do Arkadiusza Milika po dograniu Westona McKenniego. Blisko, coraz bliżej awansu są podopieczni Massimiliano Allegrego.

36'

Arijon Ibrahimović starał się doprowadzić do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W ostatnim momencie jego wstrzelenie zostało poskromione przez obrońców Juventusu.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kostić za ostre przewinienie.

1
30'

Bramka Polaka była mocnym ciosem dla Frosinone Calcio i podopiecznym Eusebio Di Francesco jest trudno pozbierać się po nim. Beniaminek włoskiej elity nie stwarza wielu sytuacji podbramkowych, a kiedy już oddaje celne uderzenia, to są banalne próby dla Mattii Perina.

1
28'

Pachniało zagrożeniem dla beniaminka włoskiej elity po rzucie rożnym wywalczonym przez Filipa Kosticia. Poradzili sobie po dośrodkowaniu zawodnicy Frosinone Calcio i nie pozwolili na uderzenie między innymi Arkadiuszowi Milikowi.

26'

Filip Kostić popisał się w swoim stylu zbiegnięciem przed pole karne przeciwnika. Stamtąd próba uderzenia i jednocześnie wykorzystania dogrania Fabio Mirettiego. Blokowali ten atak zawodnicy Frosinone Calcio.

1
23'

Marco Brescianini chciał nadać rumieńce atakowi Frosinone Calcio i za pomocą dłuższego podania przybliżyć się do bramki Mattii Perina. Jak dotąd czujnie w obronie grają podopieczni Massimiliano Allegrego.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za ostre przewinienie.

1
18'

Z trudem próbują pozbierać się po stracie gola przyjezdni. Niezmiennie w natarciu Bianconeri, a ostatnia ich akcja została przerwana nieprzepisowo faulem Simone Romagnolego.

15'

Po kwadransie meczu bliżej półfinału Pucharu Włoch są Bianconeri.

1
13'

Arkadiusz Milik i 1:0 dla Juventusu!

1
1
1
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik już w 11. minucie zdobył przełomowego gola i prowadzenie dla Bianconerich. Napastnik zabrał się za wykonanie rzutu karnego przyznanego gospodarzom za faul Pola Liroli. Nie miał problemu z pokonaniem swoim strzałem bramkarza Frosinone Calcio. Wymarzone otwarcie pojedynku przez Arkadiusza Milika.

14
6
4
9'

Rzut karny dla Juventusu za przewinienie Pola Liroli.

2
1
2
5'

Bremer nie patyczkował się w konfrontacji z przeciwnikiem i powstrzymał go faulem.

1
3'

Pierwsza akcja w meczu przeprowadzona przez Juventus z wykorzystaniem Timothy'ego Weaha. Nie zakończyła się ona ani dobrym dośrodkowaniem, ani uderzeniem.

1
czas Start meczu
20:35

Przygotowania do meczu.

20:30

Rozpoczęła się rozgrzewka na stadionie Juventusu.

20:24

Sędzia: Juan Luca Sacchi

20:24

Piłkarze z regionu Lacjum w Turynie.

20:19

W podstawowym składzie Juventusu można będzie zobaczyć Arkadiusza Milika. Napastnik wyjdzie w ataku Bianconerich wspólnie z młodym Kenanem Yildizem. Trener Massimiliano Allegri ma na ławce rezerwowych Dusana Vlahovicia. Sam szkoleniowiec obchodzi jubileusz 400 meczów w roli opiekuna Juventusu.

1
20:17

Zestawienie Frosinone Calcio.

20:14

Arkadiusz Milik od pierwszego gwizdka, a Wojciech Szczęsny na ławce rezerwowych.

20:11

W Turynie zostanie wyłoniony ostatni półfinalista Pucharu Włoch. We wtorek do najlepszej czwórki rozgrywek weszła ACF Fiorentina. Z kolei w środę z awansu cieszyli się Lazio oraz Atalanta BC. Na pewno znalezienie się w tym towarzystwie jest kuszące zarówno dla Juventusu, jak i kopciuszka Frosinone Calcio.