(1:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Poznaliśmy ostatniego ćwierćfinalistę rozgrywek o Puchar Króla. W derbach Madrytu lepsze Atletico, które po dogrywce pokonało Real 4:2 i wyeliminowało obrońcę trofeum.

12
7
4
5
120'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
119'

Gol! Strzelił R. Riquelme. Asystował mu M. Depay. W końcówce dogrywki gospodarze skontrowali Real! Depay do Riquelme, a ten z pola karnego do siatki na 4:2!

4
118'

To już decydujące minuty potyczki. Atak frontalny Realu!

2
3
2
116'

Strzał z pola karnego Ruedigera poszybował obok bramki.

1
1
1
2
115'
2
114'

Kontra Atletico zakończona niecelnym strzałem Barriosa.

2
1
113'
A. Witsel #20
4
2
1
1
111'

W potwornym zamieszaniu Ceballos wpakował piłkę do bramki. Sędzia jednak dostrzegł spalonego Bellinghama! Wciąż 3:2!

2
3
1
5
5
109'

Kroos do Bellinghama, strzał Anglika z ok. 12 metrów złapał Oblak!

1
1
2
3
108'

Kontra Atletico zakończona strzałem Koke. Łunin pewnie interweniował.

2
1
czas Druga połowa dogrywki
106'

Atletico. Schodzi: R. De Paul. Wchodzi: C. Azpilicueta.

R. De Paul #5
1
1
1
106'
D. Ceballos #19
E. Camavinga #12
1
106'
F. Garcia #20
N. Fernandez #6
komentarz

Zmiana stron i ruszamy z ostatnim kwadransem gry!

1
105'

Jeszcze minuta emocji w pierwszym kwadransie dogrywki.

1
103'

Real Madryt po raz trzeci ruszył po remis. Czy uda się i tym razem? Czas płynie!

2
1
101'
A. Griezmann #7
6
2
1
1
100'

Gol! Strzelił A. Griezmann. W końcu pokazał się Griezmann, który przejął piłkę, uciekł Viniciusowi i strzałem z ostrego kąta pod poprzeczkę trafił na 3:2!

7
4
5
8
98'
M. Depay #9
A. Morata #19
1
1
1
1
98'
P. Barrios #24
M. Llorente #14
96'

Dobrze rozpoczęła się dogrywka, teraz jednak mniej dzieje się pod bramkami. Czyżby jednak karne miały zadecydować o wszystkim?

93'

Odpowiedź Viniciusa, strzał prawą nogą był nieznacznie niecelny.

1
1
1
93'

Mocne uderzenie Llorente, Łunin na raty, ale piłkę złapał.

2
1
1
2
93'

W dogrywce drużyny nie zamierzają kalkulować. Gramy cały czas na maksa!

2
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Przed nami dogrywka!

1
90+3'

Z bliska uderzał piętą Vinicius, Oblak zdołał odbić piłkę!

2
2
2
2
3
90+1'
S. Lino #12
1
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 4 minuty.

1
1
1
89'
3
89'

Dwa rajdy lewą stroną Viniciusa, ale w efekcie bez zagrożenia pod bramką Oblaka.

1
1
1
1
2
87'
2
86'

Powoli zaczynamy przyzwyczajać się, że w meczu konieczna będzie dogrywka.

1
2
1
2
85'
2
82'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu J. Bellingham. Atletico gola nie zdobyło. Trafił Real! Vinicius do Bellinghama, a ten na piąty metr do Joselu. Strzał głową i mamy remis 2:2!

7
81'

Llorente do Moraty, a ten z siedmiu metrów uderzył w Łunina!

5
4
80'
Joselu #14
Rodrygo #11
2
1
2
1
80'
Koke #6
2
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał R. De Paul.

1
1
1
1
78'

W końcu Atletico poszukało trzeciego trafienia. Brakuje dokładności w końcowych fazach akcji.

1
3
75'

Diaz do Rodrygo. Strzał z pola karnego odbił się od obrońcy i piłka ostatecznie zatrzymała się na poprzeczce!

1
3
3
4
75'

Już tylko kwadrans pozostał Realowi Madryt na doprowadzenie do dogrywki.

2
1
1
2
1
73'
F. Valverde #15
2
1
73'

Real Madryt w ataku. Wydaje się, że do końca ten mecz tak będzie wyglądał. Chyba, że Królewscy wcześniej wyrównają.

4
70'

Atletico dobrze się broni. Real nie jest w stanie przedostać się w okolice pola karnego gospodarzy.

1
1
4
5
68'
M. Hermoso #22
3
2
1
1
68'
B. Diaz #21
Real Madryt
2
2
3
3
68'

Teraz to mamy małą bójkę w środku pola. To było czuć od początku. Posypią się kartki. Zapewne po jednej.

1
66'

Strzał z dystansu Moraty, piłka poszybowała daleko od bramki gości.

2
3
66'
B. Diaz #21
F. Mendy #23
1
1
66'
T. Kroos #8
L. Modric #10
3
65'

Carvajal wpadł na Ruedigera i odczuł starcie z partnerem z drużyny.

1
1
1
2
1
64'

Ponownie nerwowo na boisku. Dyskusje, pady, symulki. Tutaj jeszcze się podzieje.

2
1
61'

Czas dla Realu Madryt zaczyna płynąć coraz szybciej. Dwa kwadranse pozostały Królewskim.

1
2
1
58'
3
2
1
1
2
57'

Gol! Strzelił A. Morata. Tragicznie na przedpolu zachował się Łunin, który nie był w stanie zatrzymać piłki, trącił ją i ta po chwili odbiła się od Ruedigera. Przejął ją Morata i spokojnie trafił do pustej bramki! 2:1!

8
7
2
3
56'
N. Molina #16
S. Niguez #8
56'

Nudniejszy fragment gry. Gra toczy się w środku pola.

3
1
1
56'

Nerwowe gesty Camavingi i jest "nagroda".

Real Madryt
1
3
2
53'

Kolejny strzał na bramkę Oblaka. Jednak zbyt słaby, aby zagrozić bramkarzowi Atletico. Szczęścia próbował Ruediger.

2
1
1
51'

De Paul dośrodkował w pole karne, Łunin króluje na przedpolu i pewnie wyłapał dogranie.

3
2
2
1
1
48'

Bellingham wpadł w pole karne. Dogranie na przedpole wybił jeden z obrońców Atletico.

1
1
1
2
3
46'

I już Real w ataku! Rodrygo płasko uderzył z ostrego kąta. Oblak nogą odbił piłkę na rzut rożny.