Mądra gra Manchesteru City. Utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

89'

Sędziowie jeszcze to sprawdzają. Vicario mógł być faulowany przez Rubena Diasa.

88'

Gol! Strzelił Nathan Ake.

Ake strzela gola po rzucie rożnym! Vicario był blokowany na linii przez Rubena Diasa, wykorzystał to Ake i wepchnął piłkę do siatki.

Manchester City
4
2
1
1
87'

De Bruyne strzelał zza pola karnego. Ofiarny blok Romero i rzut rożny.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker.

1
82'

Ależ szansa dla gości. Koszmarna strata Tottenhamu we własnym polu karnym. De Bruyne miał przed sobą tylko Vicario, ale strzelił obok bramki!

81'

Strzał Bernardo Silvy z piętnastu metrów... w sam środek bramki. Vicario broni bez problemu.

1
1
80'

Bernardo Silva przewrócił się w polu karnym po wejściu Maddisona, ale sędzia pokazuje, że nie ma mowy o faulu.

1
1
79'

Romero doznał jakiegoś urazu. Konieczna była krótka przerwa.

78'

Skipp ruszył prawym skrzydłem, zagrał płasko w pole karne, ale mimo trudności z utrzymaniem równowagi wybił piłkę Ruben Dias.

76'

Kwadrans do końca. Optyczna przewaga Manchesteru City. Tylko co z tego? Vicario dawno nie został zmuszony do jakiejś spektakularnej interwencji.

73'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Brennan Johnson. Wchodzi: Oliver Skipp.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Brennan Johnson #22
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias.

1
1
2
70'

Doku podawał do De Bruyne, ale ten centrował już zza linii końcowej. Brakowało tam dokładności.

68'

Gospodarze muszą szukać swoich szans, bo ewentualna powtórka meczu w Manchesterze będzie dużo trudniejsza.

68'

Dobra centra Pedro Porro z rzutu wolnego. Dużo lepsza niż kilka minut temu, ale Walker wybija piłkę.

66'

Po dośrodkowaniu Fodena był wyraźny rykoszet i niewiele zabrakło do gola na 0:1! Vicario nawet nie drgnął, ale ostatecznie piłka przeleciała obok słupka.

65'

Manchester City. Schodzi: Oscar Bobb. Wchodzi: Jeremy Doku.

Oscar Bobb #52
64'

Zaostrzyła się gra. Rodri nieprzyjemnie faulował Romero. Tym razem bez kartki.

63'

Był rzut wolny dla Tottenhamu z bocznego sektora boiska, ale Pedro Porro za bardzo się nie przyłożył. Zbyt nisko zagrywana piłka i spokojnie interweniowali rywale.

61'

Mocne dośrodkowanie Pedro Porro w pole karne, lecz żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi na rozstrzygnięcie w tym meczu. A to by oznaczało, że czeka nas powtórka, ale już na Etihad Stadium.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Destiny Udogie.

Tottenham Hotspur
58'

Cóż, nie ma za bardzo Tottenhamu w tym meczu. Wydaje się, że remis będzie ich sukcesem.

56'

Taktyczny faul Kovacicia. Udogie uciekł mu w środku boiska.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
54'

Po dośrodkowaniu Wernera piłkę dotknął Ruben Dias. Gospodarze chcieli rzut karny, ale nie było tam kontaktu z ręką.

53'

Ładne prostopadłe podanie Wernera, Johnson był sam przed Ortegą, ale górą bramkarz gości.

52'

Sporą przewagę osiągnął Manchester City.

51'

Alvarez z rzutu rożnego. Wrzutka na bliższy słupek, ale kolejny raz dobrze w defensywie zawodnicy Tottenhamu.

48'

Blisko gola dla gości! Po dośrodkowaniu Bobba szansę miał Alvarez, ale w ostatniej chwili kapitalnym wślizgiem zablokował go van de Ven!

47'

Walker pokazywał się na prawym skrzydle, lecz Kovacić podawał niedokładnie w jego kierunku. Nici z czystej sytuacji w polu karnym.