120'

Jeszcze trzy minuty gry!

118'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu Kostas Tsimikas.

Euforia na Wembley! Tego gola sędzia już nie zabierze Virgilowi van Dijkowi. Doświadczony defensor głową znalazł drogę do siatki po dograniu Kostasa Tsimakasa. Coś nieprawdopodobnego.

15
7
4
2
3
115'

Co tam się wydarzyło?! Harvey Elliott z niewielkiej odległości strzelił głową i Djordje Petrović interweniował na linii. Z kolei Jayden Danns nie zdążył z dobitką.

4
114'

Szykuje się powtórka z rozrywki. Dwa lata temu o wyniku finału pomiędzy Chelsea a Liverpoolem rozstrzygały rzuty karne.

2
1
1
2
3
112'
111'

Noni Madueke przymierzył zza pola karnego. Caoimhin Kelleher obronił ten strzał na raty.

1
110'

Piłkarze obu zespołów opadli z sił po bardzo intensywnej grze. Niewielką przewagę ma jednak Liverpool.

1
3
108'

Żółtą kartkę otrzymał James McConnell.

James McConnell #53
czas Druga połowa dogrywki
106'

Liverpool FC. Schodzi: Ibrahima Konate. Wchodzi: Jarell Quansah.

wchodzi Wchodzi
Jarell Quansah #78
schodzi Schodzi
1
1
105'

Minuta doliczona do pierwszej odsłony dogrywki.

1
103'

Bezradna jest Chelsea w dogrywce. Christopher Nkunku zmarnował obiecujący kontratak.

4
1
101'

Kostas Tsimkas zdecydował się na odważny strzał. Rykoszet i piłka trafiła do bramkarza Chelsea.

1
1
1
99'

Harvey Elliott jest załamany. Ofensywny pomocnik z niewielkiej odległości trafił w boczną siatkę.

1
2
1
97'

Jeśli chodzi o ławkę rezerwowych, Chelsea dysponuje dużo większym potencjałem. Juergen Klopp nie miał zbyt wielu opcji.

2
96'
94'

Djordje Petrović uratował Chelsea. Bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Jaydena Dannsa.

1
92'

Liverpool szuka luki w defensywie rywali. Luis Diaz miał problemy z opanowaniem piłki w polu karnym.

2
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

A więc dogrywka. To dopiero początek emocji w finale Pucharu Ligi Angielskiej.

1
90+4'

Gdyby nie Kelleher, Chelsea miałaby tytuł w kieszeni. Coraz więcej wskazuje na to, że dojdzie do dogrywki na Wembley.

2
1
2
90+2'

Caoimhin Kelleher broni jak w transie. Irlandyczyk zatrzymał Cole'a Palmera, a także Christophera Nkunku.

1
1
90'

Chris Kavanagh dorzucił sześć minut do regulaminowego czasu.

1
3
87'

Liverpool FC. Schodzi: Alexis Mac Allister. Wchodzi: James McConnell.

87'

Liverpool FC. Schodzi: Cody Gakpo. Wchodzi: Jayrden Danns.

Jayrden Danns #76
86'

I znowu Conor Gallagher. Tym razem strzelił obok bramki Liverpoolu.

2
2
86'

Chelsea lepszej okazji mieć nie będzie. Piłkę meczową na nodze miał Conor Gallagher, który w sytuacji sam na sam trafił prosto w golkipera.

1
1
1
1
84'

Christopher Nkunku nie sięgnął piłki. Dośrodkowanie Malo Gusto było nieco niedokładne.

2
82'
1
2
81'
1
2
80'

Joe Gomez zdecydował się na strzał z trudnej pozycji. Bezbłędnie interweniował Djordje Petrović.

1
78'

Londyńczycy wrzucili wyższy bieg. Od kilku minut gra toczy się na połowie Liverpoolu.

2
76'

To byłby niesamowity gol. Conor Gallagher instynktownie oddał strzał piętką i piłka zatrzymała się na lewym słupku.

1
74'

Ibrahima Konate strącił piłkę głową po wrzutce Alexisa Mac Allistera. Ten strzał był zbyt lekki.

72'

Liverpool FC. Schodzi: Conor Bradley. Wchodzi: Bobby Clark.

Bobby Clark #42
Conor Bradley #284
70'

Cody Gakpo huknął ile sił w nogach. Piłka wylądowała na trybunach.

1
69'

Co zrobił Axel Disasi? Środkowy obrońca z około trzech metrów katastrofalnie skiksował.

1
68'

Obiecującą wrzutka Conora Gallaghera. Axel Disasi minął się z piłką, natomiast Chelsea wywalczyła rzut rożny.

1
65'

Chris Kavanagh zdążył uprzykrzyć życie obu stronom. Arbiter podejmował decyzje na niekorzyść Liverpoolu, ale też Chelsea.

1
63'

Kolejna już kontrowersyjna decyzja. Chris Kavanagh anulował bramkę zdobytą przez van Dijka!

1
1
2
62'

Sędzia główny pobiegł do monitora. Czyżby spalony?!

1
1
58'

Efektowna akcja Liverpoolu. Djordje Petrović wyciągnął się jak struna i obronił strzał wolejem Harveya Elliotta. Następnie Luis Diaz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
56'

Cole Palmer spróbował swoich sił. Caoimhin Kelleher odprowadził piłkę wzrokiem.

54'

Czy spotkania rozstrzygnie się w regulaminowym czasie? Przed dwoma laty Liverpool pokonał Chelsea w finale po serii rzutów karnych.

1
52'

Szybka akcja Chelsea zakończyła się nieudaną próbą Enzo Fernandeza. Argentyńczyk chciał uderzyć piętką.

51'

Zarówno Juergen Klopp, jak i Mauricio Pochettino mają zastrzeżenia do pracy Chrisa Kavanagha. Decyzje sędziego wzbudzają spore kontrowersje.

49'

Lepszy początek drugiej połowy po stronie Liverpoolu. Piłkarze Kloppa cierpliwie wymieniają podania.

1
1
47'

Wataru Endo bez zawahania uderzył z powietrza. Japoński pomocnik nawet nie trafił w światło bramki.