07 lut 2024 21:10
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Ramos. Asystował mu Achraf Hakimi.

Rozklepana defensywa Brestu. Kapitalna akcja. Mbappe do Asensio, ten do Hakimiego, płaskie podanie przez piąty metr i Goncalo Ramos pakuje piłkę do pustej bramki.

Paris Saint-Germain
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
88'

Mbappe z kolejnym uderzeniem, jednak ponownie brakuje trochę precyzji. Piłka przeleciała nad bramką.

1
87'

Względna kontrola PSG.

1
85'

Samolubnie zachował się teraz Mbappe. Był już w polu karnym i oddał strzał z ostrego kąta. Coudert pewnie broni, a nabiegał tam jeszcze Goncalo Ramos.

1
82'

Potężny strzał Mbappe z dystansu i kolejny raz w bramce gości doskonale spisał się Coudert.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Obraz gry się nie zmienia. Kontrola paryżan, choć brakuje tej pieczątki i trzeciego gola.

1
79'

Hakimi huknął z dystansu. Tyleż mocno, co bardzo niecelnie.

1
77'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Steve Mounie. Wchodzi: Billal Brahimi.

wchodzi Wchodzi
Billal Brahimi #19
schodzi Schodzi
77'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Kamory Doumbia. Wchodzi: Adrien Lebeau.

Adrien Lebeau #14
Kamory Doumbia #10
76'

Kwadrans do końca. PSG miało chwilowy kryzys, ale czerwona kartka chyba sprawia, że wszystko jest już pod kontrolą.

1
74'

Blisko był Asensio! Pięknie przymierzył zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

1
72'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Martin Satriano. Wchodzi: Brendan Chardonnet.

Brendan Chardonnet #15
Martin Satriano #7
70'

Mbappe potrzebuje pomocy medycznej. Nic dziwnego...

1
69'

Brassier brutalnie zaatakował Mbappe! Ależ fatalny to był faul. Natychmiast został odesłany do szatni zawodnik gości.

1
69'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Lilian Brassier.

Lilian Brassier #3
Stade Brestois 29
1
68'

Francuz został dość mocno kopnięty przez rywala, a sędzia nawet nie zauważył faulu.

68'

Nieciekawe obrazki. Mbappe nagle usiadł na murawie. Koledzy wybili piłkę.

66'

Dość nieoczekiwanie robią nam się emocje. Nic nie zapowiadało tego gola dla Brestu.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Steve Mounie.

Czyżby powtórka z rozrywki? Dośrodkowanie z prawej strony i Steve Mounie strzałem głową zaskoczył Donnarummę! Przysnął trochę z kryciem Hakimi.

2
64'

Kontratak PSG, ale tym razem to Mbappe zawiódł, bo podawał niedokładnie do wychodzącego na czystą pozycję Barcoli.

1
62'

Szybka akcja PSG, którą wieńczył technicznym strzałem z dystansu Vitinha. Niewiele zabrakło, piłka przeleciała centymetry nad poprzeczką.

61'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Hugo Magnetti. Wchodzi: Romain Del Castillo.

Hugo Magnetti #8
61'
ZMIANA

Stade Brestois. Schodzi: Mahdi Camara. Wchodzi: Mathias Pereira Lage.

Mahdi Camara #11
60'

Brzydko zachował się Brassier. Machał rękami i w końcu uderzył w głowę Danilo.

1
60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lilian Brassier.

1
59'

Ale teraz była szansa dla Brestu. Długie podanie do Mounie, ten świetnie zachował się w polu karnym, ograł Marquinhosa i wypracował sobie sytuację do strzału, jednak następnie został zablokowany przez Danilo.

1
57'

Próbują coś zrobić zawodnicy Brestu, jednak nie są w stanie przebić się przez szczelną dziś defensywę PSG.

1
55'

Był rzut wolny dla gości, po którym niecelnie strzelał głową jeden z zawodników, ale i tak był na pozycji spalonej w momencie dośrodkowania.

52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Danilo i instynktownie broni Coudert.

1
51'

Paryżanie nie schodzą z połowy przeciwnika. Przewaga jest wyraźna.

1
49'

Świetna akcja gospodarzy. Kilka szybkich podań na jeden kontakt, Mbappe wyprowadził na czystą pozycję Barcolę, ale ten miał problemy z opanowaniem piłki i nawet nie oddał strzału.

1
48'

PSG nie będzie się spieszyć. Ma korzystny wynik, spokojnie rozgrywa piłkę.

1
46'

Gramy!

1
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+1'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez paryżan, Dembele był niemal przy linii końcowej i chyba próbował zaskoczyć wszystkich strzałem. Piłka otarła się o słupek.

1
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

43'

Kolejna szansa przed Mbappe, mocne uderzenie i tym razem broni Coudert.

1
43'

Mbappe powinien to podwyższyć na 3:0! Był w doskonałej sytuacji, przelobował bramkarza technicznym strzałem, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

1
42'

Był rzut wolny dla Brestu, ale Donnarumma pewnie piąstkował piłkę na przedpolu.

41'

Pierwsza połowa powoli dobiega końca. Nie dają zbyt wielu argumentów przyjezdni.

40'

Prostopadłe podanie do Mbappe. Wychodził z bramki Coudert, ograł go Francuz, jednak nie było tam miejsca do oddania strzału. Próbował kiwać, czarować, ale nie udało się wypracować dobrej sytuacji.

1
1
38'

Przypomnijmy, ostatnio w lidze też było 2:0 dla PSG, a skończyło się remisem. Zobaczymy czy paryżanie wyciągnęli wnioski.

1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Ousmane Dembele.

2:0! Dembele wreszcie dał jakiś konkret. Urwał się na dużej szybkości na lewym skrzydle, zagrał płasko w okolice piątego metra, a tam dość nieoczekiwanie odnalazł się Danilo, który dopełnił formalności.

2
1
1
37'

Vitinha przedarł się w pole karne, już wydawało się, że będzie miał dobrą sytuację do strzału, ale w ostatniej chwili wmieszał się we wszystko obrońca Brestu.

1
36'

Nie prezentowali się źle goście, natomiast takich błędów w Paryżu nie można popełniać, jeśli myśli się o korzystnym wyniku. Teraz PSG będzie grać się znacznie przyjemniej.

1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Warren Zaire-Emery.

1:0 PSG! Koszmarna strata zawodnika Brestu przy linii bocznej. Popracował w odbiorze Dembele, Zaire-Emery natychmiast podał do Mbappe, a ten mocnym strzałem przy dalszym słupku daje gospodarzom prowadzenie!

3
2
1
32'

Po błędzie obrońcy gości miał dużo miejsca w polu karnym Dembele, strzelił technicznie w kierunku dalszego słupka, lecz zabrakło mu precyzji.

1
31'

Pół godziny za nami i znacznie bliżej objęcia prowadzenia był zespół Brestu.

1
30'

Tym razem Donnarumma ratuje swój zespół. Magnetti soczyście uderzył z dwudziestu metrów, ale Włoch był doskonale ustawiony!

1
29'

Ależ teraz niewiele zabrakło. Kapitalny techniczny strzał zza pola karnego oddał Martin Satriano i słupek ratuje PSG!

1
1
28'

Niewiele dzieje się na boisku. Niestety.

1
26'

Kolejny przechwyt PSG w środkowej strefie boiska. Mbappe szukał prostopadłe podania, jednak Barcola był schowany za przeciwnikiem i nie wystartował w porę do piłki.

1
25'

Akcja gości, dośrodkowanie trochę na aferę, ale przeliczył się przy wyjściu na przedpole Donnarumma i wypuścił piłkę z rąk. Na jego szczęście rywale nie oddali strzału.

24'

W Paryżu cały czas pada dość ulewny deszcz.

23'

Spora przewaga PSG w posiadaniu piłki. Brest zepchnięty do defensywy. I to głębokiej.

1
1
21'

Po chwili jeszcze Hakimi uderzył niecelnie z dalszej odległości.

1
1
20'

Fantastyczna szybkość Mbappe. Ruszył lewym skrzydłem, zostawił w tyle rywali i wycofał piłkę na szesnasty metr do Dembele, ale ten skiksował przy próbie strzału.

1
18'

Brakuje większej liczby sytuacji. Spotkanie jest dość zamknięte. W ataku pozycyjnym PSG ma problemy, ale parę razy wyszło już z groźną kontrą.

1
16'

Kolejny raz pokazał się Barcola. Z łatwością wbiegł w pole karne, jednak w teatralny sposób się przewrócił, gdy przeciwnik próbował odebrać mu piłkę. Sędzia pokazał, że o faulu nie ma mowy.

1
14'

Barcola był nieprzepisowo powstrzymywany. Ależ odpalił turbo, rywal nie był w stanie go dogonić i musiał ratować się faulem.

1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Magnetti.

2
12'

Teraz paryżanie ruszyli z kontrą. Rozpędził się Dembele, podał do Mbappe, ale ten miał bardzo mało miejsca w polu karnym i nie oddał strzału. Piłka przypadkowo trafiła jeszcze do Hakimiego, który uderzał z ostrego kąta, jednak został zablokowany.

1
1
10'

Hakimi strzelał płasko, ale został zablokowany. Dobitka również.

2
9'

Kombinacyjna akcja i Dembele był faulowany... na linii pola karnego. Może trochę przed? Sędzia wskazał na rzut wolny.

3
9'

Z minuty na minutę zaczynają zyskiwać przewagę zawodnicy PSG.

2
7'

Barcola strzelał wyraźnie nad bramką po rzucie rożnym.

2
6'

Dembele na prawym skrzydle. Nie było miejsca na drybling, próba płaskiego dośrodkowania w pole karne i blok piłkarzy gości.

1
5'

Akcja PSG, długie podanie w kierunku Mbappe, ale ten nie zdołał w porę opanować piłki w polu karnym. Sędzia uznał też, że nie będzie rzutu rożnego.

2
4'

Na razie mamy dość niespodziewany obraz gry, bo ekipa z Brestu nie opuszcza połowy przeciwnika.

1
3'

Rzut rożny dla gości, było lekkie zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie paryżanie wybijają piłkę.

1
1'