4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Timothy Weah.

Na przebudzenie było stać Juventus i to Massimiliano Allegri cieszy się z lepszej zmiany! To jego dubler Arkadiusz Milik strzelił gola na 1:2, którzy przywrócił Bianconerich na prowadzenie w dwumeczu. Krótko po wejściu na boisko Polak wpakował piłkę z bliska do siatki Christosa Mandasa po wstrzeleniu innego zmiennika Timothy'ego Weaha!

26
12
7
82'
ZMIANA
82'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz #15
1
81'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Taty Castellanos. Wchodzi: Ciro Immobile.

81'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Nicolo Rovella.

80'

Wejdzie Arkadiusz Milik!

6
5
1
78'

Na przebudzenie było uderzenie zza linii pola karnego Luisa Alberto. Ta próba już całkiem dobra, ale nie na tyle, żeby zaskoczyła Mattię Perina.

77'

Po drugim golu Valentina Castellanosa rozpoczął się nieatrakcyjny fragment meczu, w którym oba zespoły poświęciły dużą uwagę obronie, a z mniejszym zaangażowaniem zabierały się do atakowania.

72'

Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karne Lazio, ale akcję zamykał jeszcze naładowany energią Timothy Weah. Miał on szansę na pokonanie Christosa Mandasa strzałem z ostrego kąta, ale skończyło się na wywalczeniu rzutu rożnego.

1
70'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Timothy Weah.

Andrea Cambiaso #27
2
2
68'

Nie wygląda to aktualnie dobrze dla Juventusu. Piłka w posiadaniu rzymian, a podopieczni Massimiliano Allegrego bez pomysłu na zbliżenie się do bramki Christosa Mandasa.

67'

To jak dotąd ostatnia bramka w półfinale.

65'

Dwie interwencje Mattii Perina w krótkim fragmencie meczu, ale nie były bardzo skomplikowane. Poradził sobie z banalnym strzałem z dystansu Adama Marusicia i unieszkodliwił dośrodkowanie.

63'

Wprowadzenie defensywnego pomocnika Matiasa Vecino za ofensywnie usposobionego Felipe Andersona można uznać za zaciągnięcie hamulca przez trenera Igora Tudora. Czas pokaże, czy rzeczywiście Laziali zaczną ryglować dostęp do bramki Christosa Mandasa.

61'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Matias Vecino.

60'

Godzina meczu za drużynami, Valentin Castellanos szaleje w ofensywie.

58'

Świetne podanie do bohatera wieczoru Valentina Castellanosa, jednak po pierwsze nie poradził sobie tym razem z umieszczeniem piłki w bramce, a po drugie sędzia asystent podniósł z pewnym opóźnieniem spalonego. Igor Tudor aż schował twarz w dłoniach.

56'

Szansa na odpowiedź strzałem Dusana Vlahovicia. Kolejna okazja na gola Serba i kolejna niewykorzystana. Interweniował w ostatnim momencie Adam Marusić.

1
54'

Trudno jest się zorganizować do atakowania Bianconerim. Być może trener Massimiliano Allegri skorzysta z Arkadiusza Milika. Na razie jednak zawołał do siebie młodego Kenana Yildiza.

51'

Biancocelesti pokazali, że nie wypadało ich skreślać przed rewanżem. Czas pokaże, czy pościg za Juventusem pozwoli w ostatecznym rozrachunku awansować.

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Taty Castellanos. Asystował mu Luis Alberto.

Rywalizacja o awans rozpoczęła się praktycznie od nowa w 49. minucie rewanżu. To wtedy padła bramka na 2:0 dla Lazio. Na Stadio Olimpico wybuchła ogromna radość, ponieważ całość strat z Turynu została odrobiona. Na bohatera wieczoru wyrastał Valentin Castellanos. Argentyńczyk dostał podanie od Luisa Alberto, który asystował po raz drugi, wziął na plecy Bremera i pokonał płaskim uderzeniem Mattię Perina.