2
2
11
117'

Gorąca atmosfera, mało kto siedzi na trybunach. Jagiellonia szuka sposobu na doprowadzenie do konkursu rzutów karnych.

16
13
6
5
6
116'

Przerwa w grze spowodowana urazem Linusa Wahlqvista.

4
1
10
10
10
114'
114'
112'

Przyblokowane uderzenie i piłka zaliczyła lądowanie na górnej siatce w bramce Jagiellonii. Korner!

14
3
9
4
4
112'

Żółtą kartkę otrzymał Efthymis Koulouris za ostre przewinienie.

9
5
1
1
9
111'

Gospodarze podkręcają poziom emocji. Nie dają w ten sposób możliwości rozpędzenia się przeciwnikom. Czas ponownie pracuje na korzyść podopiecznych Jensa Gustafssona.

9
3
1
5
109'

Akcja przyjezdnych przerwana przez Pawła Raczkowskiego z powodu spalonego.

13
4
3
1
10
107'

Gra wznowiona po raz ostatni. Kwadrans nadziei Jagiellonii Białystok.

8
5
1
3
4
czas Druga połowa dogrywki
105'

Doliczona minuta.

5
2
2
2
1
104'

Niecelnie Kristoffer Hansen, a była wielka szansa na doprowadzenie do remisu!

18
14
4
5
4
102'

Valentin Cojocaru pewnie interweniował po strzale z rzutu wolnego!

16
7
1
3
101'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Gamboa za ostre przewinienie.

7
3
2
4
6
100'

Pogoń Szczecin raz jeszcze bliżej finału!

17
5
1
2
5
98'

Gol! Strzelił Fredrik Ulvestad.

Bramka, bramka dla Pogoni! Szczecinianie mieli w 98. minucie rzut wolny na wysokości pola karnego przeciwnika za faul na Marcelu Wędrychowskim. Za jego wykonanie zabrał się Kamil Grosicki. Jego odchodzące dośrodkowanie trafiło w środek pola karnego, a tam Fredrik Ulvestad oddał uderzenie na miarę prowadzenia 2:1.

94
52
10
17
47
96'

Była szansa na gola Efthymisa Koulourisa po podaniu Kamila Grosickiego, ale nawet w razie trafienia nieco spóźnionego Greka, nie byłoby zmiany wyniku z powodu spalonego.

11
2
3
4
4
94'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
2
2
3
3
93'

Pierwsze ataki w dogrywce. Czas pokaże, czy któraś drużyna podejmie ryzyko i ruszy do frontalnego natarcia. Na razie piłka cyrkuluje między zawodnikami dość spokojnie.

4
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Skoro po 90 minutach jest 1:1, to pucharowy wieczór potrwa jeszcze o dogrywkę dłużej.

8
6
4
4
5
90'

Doliczone pięć minut.

23
15
7
26
29
88'

Dośrodkowanie Linusa Wahlqvista prosto w rękawice Sławomira Abramowicza.

7
4
4
7
6
86'

Ostatnie ataki w drugiej połowie spotkania.

2
2
6
3
3
84'

Jagiellonia doprowadziła do remisu. 1:1!

12
4
4
17
82'

Podanie Linusa Wahlqvista do Kamila Grosickiego, którego płaskie uderzenie zostało zatrzymane w ostatnim momencie blisko linii bramkowej Jagiellonii Białystok. Pachniało drugim golem Pogoni.

12
6
2
2
7
79'

Gol! Strzelił Bartłomiej Wdowik.

Goooool! Jagiellonia nacisnęła i w 79. minucie doprowadziła do remisu 1:1. Pozbawiła zaliczki Pogoń strzałem z kilkunastu metrów Bartłomieja Wdowika. Seria dośrodkowań zakończyła się strąceniem Jose Naranjo pod nogi bocznego defensora, a ten przebił się przez gąszcz obrońców i pokonał zasłoniętego Valentina Cojocaru.

81
29
10
21
57
77'

Pogoń Szczecin w miarę rozsądnie po zdobyciu prowadzenia, a każda minuta przybliża Portowców do wyjazdu na PGE Narodowy. Przed momentem, jeszcze przed zmianą, gospodarze wywalczyli dla siebie korner.

11
3
1
3
4
77'
75'

Akcja Jagiellonii przerwana z powodu zagrania ręką.

8
6
1
3
1
72'

Jagiellonia Białystok będzie nacierać i szukać wyrównania. Na razie bez efektu, ponieważ Jose Naranjo marnuje sytuacje podbramkowe.

11
6
1
3
2
67'

Dwie rewelacyjne sytuacje podbramkowe, ale pozostaje 1:0. Widowisko nabrało wielkich rumieńców. Oba zespoły ratowane przez bramkarzy!

13
7
1
1
65'

Po pierwsze uderzenie obok bramki Valentina Cojocaru, a po drugie przed błędem Leonardo Borgesa był spalony.

4
3
62'

Pogoń Szczecin na prowadzeniu. 1:0!

19
3
4
5
4
60'
59'

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris.

Goooooool. Rozdrażniona Pogoń nie spanikowała po koszmarnej wiadomości i ruszyła do natarcia jak wściekła. W 59. minucie Efthymis Koulouris wpakował piłkę do bramki Jagiellonii raz jeszcze i tym razem zrobił to zgodnie ze wszystkimi przepisami. Odnalazł się najlepiej po płaskim dośrodkowaniu, wykorzystał zawahanie defensora i pokonał z bliska Sławomira Abramowicza.

106
36
6
19
25
56'

Bramka anulowana z powodu spalonego.

27
16
7
17
54
53'

Efthymis Koulouris strzelił pod naporem defensora w Sławomira Abramowicza. Na dodatek napastnik Pogoni Szczecin znajdował się na spalonym, co pokazał z delikatnym opóźnieniem asystent Pawła Raczkowskiego.

15
3
4
2
8
51'

Po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego bez strzału i jest krótka przerwa spowodowana urazem zawodnika Jagiellonii.

8
3
1
3
1
50'

Także Kamilowi Grosickiemu zabrakło dokładności przy strzale.

5
3
1
4
7
49'

Podanie Adriana Przyboorka do Rafała Kurzawy, którego uderzenie zza pola karnego okazało się nieznacznie za wysokie. Nie musiał interweniować Sławomir Abramowicz.