Niemcy. Schodzi: T. Kroos. Wchodzi: W. Anton.

T. Kroos #8
1
1
88'

Maximilian Mittelstaedt prawie wpakował sobie piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu Kyliana Mbappe. Uratował go Antonio Ruediger, który zasłużył na dobry obiad.

86'

Niecelne uderzenie Toniego Kroosa zza linii pola karnego.

1
1
1
1
1
85'

Reprezentacja Niemiec pracuje na czyste konto. Przed momentem interweniował Jonathan Tah, a następnie przyjezdni nie pozwolili na oddanie niebezpiecznego strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
1
1
83'

Francja. Schodzi: O. Dembele. Wchodzi: R. Kolo Muani.

1
80'

Niemcy. Schodzi: J. Musiala. Wchodzi: D. Undav.

1
78'

Maximilian Mittelstaedt był blisko dołożenia gola płaskim uderzeniem w kierunku dalszego narożnika. Brice Samba interweniował z wyczuciem i nie pozwolił na to, żeby wynik zrobił się wstydliwy dla reprezentacji Francji.

1
1
1
1
1
89'
K. Havertz #7
75'

Brice Samba interweniował dwukrotnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie bramkarz reprezentacji Francji poradził sobie z wyłapaniem piłki.

2
1
1
1
1
74'

Francja. Schodzi: A. Tchouameni. Wchodzi: Y. Fofana.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał A. Rabiot za ostre przewinienie.

1
71'

Niemcy. Schodzi: I. Gundogan. Wchodzi: T. Mueller.

1
71'

Niemcy. Schodzi: F. Wirtz. Wchodzi: C. Fuhrich.

1
70'

Robert Andrich zgarnął piłkę kilkanaście metrów od pola karnego Francji. Nie wiadomo, czy wykonał wrzutkę, czy może uderzenie, ale wiadomo, że futbolówka została wybita na korner.

69'

Żółtą kartkę otrzymał K. Mbappe za niesportowe zachowanie.

K. Mbappe #10
Francja
4
4
2
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał R. Andrich za ostre przewinienie.

R. Andrich #23
Niemcy
1
4
1
1
67'

Ousmane Dembele rozpędził się na skraju pola karnego, ale zabrakło mu miejsca w boisku do kontynuowania rajdu. Piłka opuściła całym obwodem plac i została przyznana Marcowi-Andremu ter Stegena.

1
63'

Konkretny desant zmienników Didiera Deschampsa.

61'

Francja. Schodzi: M. Thuram. Wchodzi: O. Giroud.

O. Giroud #9
M. Thuram #15
61'

Francja. Schodzi: W. Zaire-Emery. Wchodzi: E. Camavinga.

E. Camavinga #6
W. Zaire-Emery #18
1
1
61'

Francja. Schodzi: L. Hernandez. Wchodzi: T. Hernandez.

T. Hernandez #22
L. Hernandez #21
1
1
3
60'

Francja. Schodzi: J. Kounde. Wchodzi: J. Clauss.

J. Clauss #3
J. Kounde #5
1
1
60'

Żółta kartka dla awanturującego się Juliana Nagelsmanna.

57'

Kylian Mbappe zatańczył z przeciwnikami na skraju pola karnego. Jego dośrodkowanie zostało poskromione przez Marca-Andrego ter Stegena.

55'

Ousmane Dembele przeprowadził energiczny rajd na połowie przeciwnika. Zakończył go niebezpiecznie wyglądającym strzałem, jednak piłka poszybowała po nim obok bramki Niemców. Ostrzeżenie dla zespołu będącego na prowadzeniu.

1
54'

Didier Deschamps wygląda na mocno zafrasowanego przebiegiem spotkania.

52'

Nadspodziewanie dobrze gospodarze Euro w porównaniu z kilkoma ich meczami w bliskiej przeszłości. Niemcy utrzymali się w posiadaniu piłki na wysokości pola karnego Francji.

1
49'

Gol! Strzelił K. Havertz. Asystował mu J. Musiala.

Niemcy podwyższyli przewagę na 2:0 w 49. minucie. Drugą szansę na gola po przerwie miał Kai Havertz i nie pozwolił sobie na kolejne pudło. Miał za zadanie wpakować piłkę do odsłoniętej bramki po podaniu Jamala Musiali. Asystent dostał rewelacyjne podanie za linię obrońców Francji od Floriana Wirtza i przed oddaniem piłki, wymanewrował Brice'a Sambę.

Niemcy
Asysta:
5
2
3
47'

Trochę zabrakło, ale mogło być równie dobre otwarcie drugiej części przez Niemców jak pierwszej. Podanie Floriana Wirtza do Kaia Havertza, a ten oddał strzał niecelny z kilkunastu metrów.