5
10
89'

Gol! Strzelił Kajetan Szmyt.

Wydawało się, że przekombinowali, ale nie! Fantastyczny strzał oddał Kajetan Szmyt. Najpierw niemiłosiernie zakręcił rywalem, a następnie trafił idealnie przy dalszym słupku!

Polska U-21
115
50
9
3
3
87'

Nerwy, frustracja. Nie wygląda dobrze końcówka tego meczu.

1
1
4
7
10
85'

Co teraz zrobił Bejger?! Kompromitująca strata na własnej połowie. Nachmani dostał od niego podanie, był sam przed Tobiaszem, ale bramkarz Legii w porę zrobił kilka metrów do przodu. Nachmani spanikował i strzelił niecelnie!

10
9
5
1
1
84'

Izrael U-21. Schodzi: Ayanaw Ferede. Wchodzi: Basam Zaarura.

wchodzi Wchodzi
Basam Zaarura #17
schodzi Schodzi
Ayanaw Ferede #6
1
1
84'

Izrael U-21. Schodzi: Elad Madmon. Wchodzi: Stav Nahmani.

Stav Nahmani #21
Elad Madmon #20
84'

Kompletnie nieudany strzał Kałuzińskiego z dystansu.

1
1
1
82'

A teraz Szymczak był bardzo blisko...

Zaskakujący strzał z ostrego kąta i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

1
2
82'

Słabe dośrodkowanie Kałuzińskiego w kierunku Szymczaka. Zbyt wysokie, nie było możliwości, żeby z tego padł strzał.

1
1
2
80'

Toklomati szukał szczęścia strzałem z dystansu, ale pewnie broni Tobiasz.

3
1
1
80'

Trochę się uspokoiło na boisku w ostatnich minutach.

1
2
78'

Koszmarne pudło Szmyta w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Postawił na siłę i wyraźnie spudłował, ale i tak był spalony.

1
1
3
5
78'
75'

Mocne dośrodkowanie Kamińskiego na dalszy słupek, Pyrka zdołał odegrać piłkę, powstało lekkie zamieszanie, lecz nie udało się Polakom oddać strzału.

1
1
1
2
73'

Izrael U-21. Schodzi: Adi Yona. Wchodzi: Idan Toklomati.

Idan Toklomati #9
Adi Yona #8
1
73'

Izrael U-21. Schodzi: Mohamad Abu Rumi. Wchodzi: Amir Ganah.

Amir Ganah #10
Mohamad Abu Rumi #13
1
1
70'

Bardzo niecelny strzał Rakoczego z dystansu. Wcześniej Szymczak uderzył zbyt lekko z kilkunastu metrów i Eliasi spokojnie to obronił.

1
1
1
69'

Przewaga Polski jest niepodważalna, natomiast brakuje trochę większej liczby klarownych sytuacji.

7
1
66'

Izrael U-21. Schodzi: Roy Nawi. Wchodzi: Ran Binyamin.

Ran Binyamin #14
Roy Nawi #15
3
66'

Kałuziński z rzutu wolnego. Zagranie na dalszy słupek, ale Marchwiński dopuścił się faulu w ofensywie.

1
1
65'

Polacy nie schodzą z połowy przeciwnika w ostatnich minutach.

9
3
62'

Rzut rożny dla Polski. Wydawało się, że idealną sytuację miał Pingot, piłka spadła mu na głowę na piątym metrze i jakimś cudem zabrakło tam strzału.

1
2
4
4
61'

Było niebezpiecznie pod naszą bramką! Feingold łatwo ograł Kałuzińskiego, przedostał się w pole karne i zagrał do niepilnowanego Podgoreanu. Ten strzelał bez przyjęcia, ale na szczęście prosto w Tobiasza!

2
4
1
3
59'

Przypomnijmy - Izrael nie zdobył jeszcze ani jednego punktu w tych eliminacjach. Polska musi powalczyć w ostatnich 30 minutach o pełną pulę.

11
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Maksymilian Pingot.

1:1! Szymczak efektownie złożył się do strzału z kilkunastu metrów, Eliasi interweniował niepewnie, odbił piłkę przed siebie, a skuteczną dobitką popisał się Pingot!

57
27
4
1
2
57'

Szymczak popracował w odbiorze i wymusił błąd przeciwnika. Marchwiński uciekł lewym skrzydłem i chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z ostrego kąta, ale ten się nie pomylił.

7
2
2
3
1
55'

Polacy wyraźnie odsunęli grę od własnej bramki. Izrael już tak nie zagraża.

5
2
3
1
1
52'

Ładna akcja Polaków. Finalizował ją Kałuziński strzałem z 25 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką.

3
3
2
1
1
51'

Izraelczycy bronią się całym zespołem na własnej połowie i czekają na jakąś okazję do kontry.

2
3
3
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński.

3
2
3
4
48'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Mosóra. Pingot powalczył w powietrzu i oddał sprytny strzał głową, ale zablokował to jeden z rywali.