1
87'

Kolejne ataki biało-czerwonych, ale to przypomina bicie głową w mur.

86'

Pieńko przewrócony w polu karnym. Polacy domagają się faulu, ale sędzia pokazuje, żeby grać dalej.

1
2
85'

Raz jeszcze Rakoczy z rzutu rożnego. Piłka spadła na głowę Pingota, ale trudno tu nawet mówić o strzale.

84'

Rzut rożny dla Polski. Wrzucał Rakoczy i po raz kolejny oddalają zagrożenie Bułgarzy.

81'

Marczuk opanował piłkę w polu karnym, odegrał do Włodarczyka, ale strzał po raz kolejny został zablokowany. Chyba powinien być tam rzut rożny, lecz sędziowie byli innego zdania.

1
1
80'

Bułgaria U-21. Schodzi: Martin Sorakow. Wchodzi: Roberto Rajczew.

Roberto Rajczew #7
Martin Sorakow #17
77'

Kontra przyjezdnych, ale na szczęście Sorakow zdecydował się na strzał z dystansu i pewnie złapał piłkę Tobiasz.

1
76'

Kwadrans do końca. Nie widać szaleńczego zrywu Polaków.

2
75'

Goście popsuli kontratak dwóch na jednego. Świetnie zachował się Mosór i nie pozwolił, by rywal znalazł się w sytuacji sam na sam z Tobiaszem.

1
72'

Bułgaria U-21. Schodzi: Stanisław Szopow. Wchodzi: Emanuel Mirczew.

Emanuel Mirczew #3
Stanisław Szopow #8
71'

Strzał Szmyta zza pola karnego i broni Christow. Wcześniej Łęgowski źle przyjmował piłkę w "szesnastce", trwało to bardzo długo i został zablokowany.

1
69'

Po ładnym podaniu Urbańskiego doszedł do piłki w polu karnym Marczuk, ale sędzia uznał, że był na spalonym, więc dalsza faza akcji nie ma już żadnego znaczenia.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Marin Petkow.

67'

Dośrodkowanie Pingota w pole karne. Do nikogo. Pomiędzy dwóch kolegów, idealne zagranie dla przeciwnika.

1
65'

Po podaniu Rakoczego sytuację miał Szymczak, strzelał z ostrego kąta, jednak został zablokowany przez ofiarnie interweniującego obrońcę.

1
62'

Nikołow ośmieszył teraz Pingota. Przewrócił się Polak, rywal był nieatakowany w polu karnym, jednak następnie zabrakło dokładnego podania.

1
1
61'

Świetny pomysł miał Szopow. Podawał prostopadle do Nikołowa, ale w ostatniej chwili dobrze interweniował Pingot. Byłaby stuprocentowa sytuacja.

1
60'

Bułgarzy byliby zadowoleni z remisu, ale skoro nadarzyła się okazja, to strzelili gola. Teraz goście nie będą się spieszyć.

1
1
1
58'

Gol! Strzelił Marin Petkow.

To się musiało tak skończyć. Marin Petkow uderzył bardzo precyzyjnie z 30 metrów, wykorzystał brak interwencji Marchwińskiego i pokonał spóźnionego Tobiasza.

1
1
2
5
56'

Szmyt strzelał zza pola karnego, ale po tej próbie piłka poszybowała w okolice Katowic.

1
1
2
55'

Nikołow popsuł dobrze zapowiadającą się kontrę swojego zespołu.

1
54'

Kałuziński z rzutu rożnego i piłka wybita przez gości. Zero zagrożenia.

1
53'

Polacy w posiadaniu piłki, ale atak pozycyjny kuleje. Są problemy, żeby przedostać się w okolice pola karnego rywala.